יום שני, 16 בספטמבר 2019, ט"ז אלול ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

אסף אלמקייס:"עד שהממשלה לא תחלק מזון לנצרכים, אעשה זאת בעצמי יחד עם בני משפחתי!" - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

אסף אלמקייס:"עד שהממשלה לא תחלק מזון לנצרכים, אעשה זאת בעצמי יחד עם בני משפחתי!"

אסף אלמקייס, מנכ"ל החברה להפקת אירועים טודו-בום, כהרגלו בקודש, מתכוון גם השנה להעניק חבילות מזון משודרגות לעשרות משפחות נצרכות הדשומות אצלו על לוח ליבו. משפחות אלה הינן כאלה שלא ידפקו על אף דלת כדי לבקש מזון לראש השנה או לסתם יום של חול.

חברים שרים לזכר רנה: "צריכים להתחזק ביחד" - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חברים שרים לזכר רנה: "צריכים להתחזק ביחד"

עשרות מחבריה של רנה שנרב הגיעו במוצאי השבת האחרונה להיכל התרבות בלוד כדי לשיר ולהיזכר בה. המדריכה שלה בבני עקיבא אמרה: "רנה היא כבר לא רק שלנו, אלא של כל עם ישראל". אחת מחברותיה הטובות סיפרה: "כולם רצו להיות כמוה". אחותה של רנה ביקרה את אחיה ואביה ואמרה: "עוד לא מעכלים את הבשורה על רנה"

ערוכים ומוכנים לפתיחת שנת לימודים מוצלחת בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

ערוכים ומוכנים לפתיחת שנת לימודים מוצלחת בלוד

■ ביום ראשון הקרוב, פותחת מערכת החינוך בלוד, זוכת פרס החינוך הארצי לשנת תשע"ז, עוד שנת לימודים מוצלחת. 20,537 תלמידי העיר בכל מסגרות החינוך, יעשו את דרכם לבתי הספר ולגני הילדים ■ ראש העיר יאיר רביבו: "הישגי החינוך בלוד מבטאים את המהפכה הגדולה שמתחוללת ב"ה בשנים האחרונות בעיר בכלל ובמערכת החינוך בפרט. שתהיה לנו שנת לימודים פורייה, מלמדת ומוצלחת".

נשיא המדינה וראש עיריית לוד הגיעו לנחם בהדסה את הרב שנרב - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

נשיא המדינה וראש עיריית לוד הגיעו לנחם בהדסה את הרב שנרב

נשיא המדינה ראובן (רובי) ריבלין וראש עיריית לוד עו"ד יאיר רביבו, קיימו מצוות ביקור חולים וביקור תנחומים, אתמול (שני) במרכז הרפואי הדסה עין כרם את משפחתה של רִנָּה שנרב הי"ד. נשיא המדינה: ״הרוח והיכולות שלך, הרב איתן, גם הנפשיות וגם המנהיגותיות, מחזקות אותנו פה כל כך בארץ הזו. אנחנו בוכים, ומגיע לה לרִנָּה שנבכה, אבל אנחנו גם קמים".