יום שני, 25 במאי 2020, ב' סיון ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

ה'סיירת של לוד' תפתיע אזרחים הוותיקים שחוגגים יום-הולדת - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

ה'סיירת של לוד' תפתיע אזרחים הוותיקים שחוגגים יום-הולדת

במסגרת מיזם מיוחד עליו החליט ראש העיר, עו"ד יאיר רביבו, במטרה לשמח את האזרחים הוותיקים שחוגגים יום הולדת, תפנה ה'סיירת של לוד' אל האזרחים הוותיקים תושבי העיר, כדי שאלה יעדכנו על התאריך המדויק בו יחגגו יום-הולדת (בחודש מאי הקרוב בלבד), ובהמשך תדאג הסיירת לשמח אותם במהלך היום, ולחגוג עמם את היום המאושר בשנה.

לאחר איחור של חודש וחצי נערכה בנתב"ג הברית לתינוק מלימסול - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

לאחר איחור של חודש וחצי נערכה בנתב"ג הברית לתינוק מלימסול

ברית מילה נערכה בטרקלין "פתאל" בנתב"ג מבלי לעבור את ביקורת הגבולות. הרב יעקב גלויברמן ורובי שמש העוזר של השר אריה דרעי, הם שליחי המצווה שהוציאו לפועל את מבצע ברית המילה, לנכד של הרב ברוך יורקוביץ אשר בתו גאולה נשואה לשליח חב"ד בלימסול, הרב יאיר בייטש.

"מהווים דוגמא": ראש העיר יאיר רביבו במכתב הוקרה ל-1,400 עובדי העירייה - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

"מהווים דוגמא": ראש העיר יאיר רביבו במכתב הוקרה ל-1,400 עובדי העירייה

"אנו נמצאים בימים מורכבים ולא פשוטים עבור כולנו", פתח ראש העיר את מכתבו. "ההתמודדות עם האירועים שמוכתבים לנו בשל משבר הקורונה, מכבידה על שגרת החיים, במיוחד עבור תושבי העיר שנזקקים לקבל מאתנו עזרה בתחומים רבים ומגוונים.  "דווקא בימים אלו של חזרה לעבודה, אני מוצא חובה נעימה להודות ולהוקיר את פעילותכם הברוכה מאז פרץ משבר הקורונה, ולהמשך מתן השירות בתקופת חירום זו בה אנו נמצאים". 

האגף לשילוב חברתי בעיריית לוד חילק סיוע לתושבים בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

האגף לשילוב חברתי בעיריית לוד חילק סיוע לתושבים בלוד

האגף לשילוב חברתי בעיריית לוד, בניהולה של אורלי דהן, פעל 24 שעות ביממה בכדי להעניק מעט אור בקצה המנהרה החשוכה, לתושבי העיר הזקוקים לכך. לדוגמא, בתקופה זו התבצעו כ-6,000 שיחות יזומות לאזרחים ותיקים תושבי העיר ומילוי מאגר נתונים עדכני לגביהם.

ראש העיר לוד במכתב לאשת ראש הממשלה: "הנוער שלנו פועל למען הקשישים." - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

ראש העיר לוד במכתב לאשת ראש הממשלה: "הנוער שלנו פועל למען הקשישים."

לאור התפרצות מגפת הקורונה שהובילה להסתגרותם של אלפי קשישים בבתיהם, שרה נתניהו, אשת ראש הממשלה בנימין נתניהו, העלתה לסדר היום בימים האחרונים את הנושא החשוב והצורך המידי בחיזוק הקשר הגשמי והרגשי עם אוכלוסיית הקשישים שספונה בבית, ואף ביקשה לרתום את בני הנוער להתנדבות עם קהל זה.

עיריית לוד הביאה חבילות מזון מהבית, לחיילים מרמת הגולן ועד אילת - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

עיריית לוד הביאה חבילות מזון מהבית, לחיילים מרמת הגולן ועד אילת

עובדי עיריית לוד נסעו השבוע בכבישי הארץ – מצפון ועד דרום, עמוסים בחבילות מזון לחיילי צה"ל תושבי לוד, אותן הכינו להם בהפתעה הוריהם ובני-משפחתם. הפרויקט החל ביוזמה של ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, שקרא להעניק לחיילים טעם של בית, לאחר שלא ראו את ביתם למעלה מחודש ימים, מאחר ונשארו בבסיסים – כבידוד ושמירה מנגיף הקורונה.