יום שלישי, 19 בינואר 2021, ו' שבט ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

צוואר בקבוק בכניסה לשכ' הרכבת, הפתרון לפי עיריית לוד, בקרוב! - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

צוואר בקבוק בכניסה לשכ' הרכבת, הפתרון לפי עיריית לוד, בקרוב!

תושב משכונת גני אביב, פנה אלינו בבקשה שנעזור לו לפתור בעיית תחבורה מאוד קשה, שבה הוא נתקל לפחות פעמיים ביום, כאשר הוא נוסע לעבודה וכאשר הוא חוזר הביתה. מתגובת העירייה: "הכניסות והיציאות לשכונת גני אביב עומדות בפני שדרוג משמעותי, לרבות כביש הכניסה מרח' יוספטל, דרך שכונת הרכבת."

לוד אירחה כנס מודל האו"ם של "עתיד לוד" באינטרנט - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

לוד אירחה כנס מודל האו"ם של "עתיד לוד" באינטרנט

הכנס נוהל על ידי תלמידי כיתה י' של מועדון מודל האו"ם של "עתיד לוד" וקיבלו סיוע מבוגרי המועדון ומהיועצים הפדגוגים שלנו, רועי נחליאלי ודניאל גינדיס. כל הצוות הניהולי, המנטורים והיועצים שלנו בAOSMUN 2020 שהעבירו את האימונים, סדנאות וסימולציות. דור חדש של מנהיגים גדל כאן!

למעלה מ-1000 משפחות לקחו חלק ב'אתגר חנוכה הגדול' בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

למעלה מ-1000 משפחות לקחו חלק ב'אתגר חנוכה הגדול' בלוד

אחרי חודשים ארוכים ללא אירועי תרבות, נהנו עשרות משפחות בעיר לוד מהופעות חינם של אמני הילדים האהובים והמוכרים בישראל, ממופע מוסיקה אקוסטי ומסדנאות בישול ברוח החג – של יובל המבולבל, מיקי מלכת הילדים, שלומי ועדיאל מ- MKR ואלון עדר, והכל בסלון ביתם.

 חב' "אאורה" קיבלה היתר בנייה לפרויקט "אאורה בן שמן" –  50% מהדירות כבר נמכרו - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חב' "אאורה" קיבלה היתר בנייה לפרויקט "אאורה בן שמן" –  50% מהדירות כבר נמכרו

חברת אאורה ישראל שבשליטת יעקב אטרקצ'י מדווחת היום (א') לבורסה בת"א כי קיבלה היתר בנייה לפרויקט "אאורה בן שמן"  בעיר לוד וכן מדווחת על מכירת 50% מהדירות בפרויקט כבר בשלב זה. החברה חתמה על הסכם ליווי בנקאי לפרויקט עם בנק לאומי ומנורה ועבודות הבנייה בשטח יחלו בקרוב. בכוונת החברה להקים בבת-אחת את כל 500 הדירות בפרויקט.