יום שישי, 10 באפריל 2020, ט"ז ניסן ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

על קורונה וחיות מחמד- מאת אווה אהרונוף - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

על קורונה וחיות מחמד- מאת אווה אהרונוף

אלפי אנשים כבר בבידוד. החשש הנוכחי מקורונה מלווה אותנו גם במחשבה על חיות המחמד האהובות שלנו שבבית. ביחס לשאלה המטרידה את בעלי חיות המחמד האם הם עלולים לסכן את חיית המחמד האהובה או האם חיית המחמד עלולה חלילה לסכן דווקא אותם, או מה עושים עם כלבים הזקוקים לשירותי - הולכה מחוץ לבית בזמן בידוד, ומה קורה עם חתולי קהילה/רחוב בשעה שהמרכזים המסחריים שוממים וכל המסעדות סגורות? על זאת ארחיב בהמשך הכתבה

המעון השיקומי וכיתת האוטיסטים של פ.ש.ר ממשיכים לפעול כרגיל - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

המעון השיקומי וכיתת האוטיסטים של פ.ש.ר ממשיכים לפעול כרגיל

יו"ר הנהלת העמותה אלברט סיוון הנחה את מנכלית העמותה ברכה שלזינגר, למלא אחר ההוראות הממשלתיות וגם אלה של ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, תוך שימת דגש על מזעור הנזקים הן לעמותה על כל מרכיביה וכמובן מתן כל עזרה אפשרית לילדי המעונות גם בעת שהייתם בבתיהם.

ראש העיר יאיר רביבו משיב לשאלות תושבי לוד בשידור חי בפסייבוק - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

ראש העיר יאיר רביבו משיב לשאלות תושבי לוד בשידור חי בפסייבוק

המרגיע המקומי: ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו, בחר בדרך ישירה כדי להעביר מסרי הרגעה לתושבים, ופתח ביום שני השבוע בשידור חי בדף הפייסבוק שלו, כדי להשיב לתושבי העיר בנושא הפעילות העירונית ושירותי העירייה בעקבות משבר הקורונה.

תאגיד מי לוד עבר בהצלחה רבה ביקורת הערכות לחירום של רשות המים - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

תאגיד מי לוד עבר בהצלחה רבה ביקורת הערכות לחירום של רשות המים

התרגיל דימה תרחיש של זיהום מים ותרגל את מוכנות התאגיד ואת שיתוף הפעולה עם עיריית לוד. רשות המים: "הערכה רבה לתאגיד מי לוד. הרצינות והמקצועיות שבאו לידי ביטוי בכל מהלכי התרגיל משלב ההכנות והביצוע ראויים להערכה. התאגיד נמצא בכשירות גבוהה למשבר מים-יישר כח!"