יום חמישי, 23 בינואר 2020, כ"ו טבת ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

"המרכז לגישור ולדיאלוג בקהילה" בלוד– שכל לודאי צריך להכיר - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

"המרכז לגישור ולדיאלוג בקהילה" בלוד– שכל לודאי צריך להכיר

350 פניות של תושבי העיר לוד הגיעו במהלך 2019 אל "המרכז לגישור ולדיאלוג בקהילה"• כל אדם שפנה, קיבל מענה שהעניק לו סיוע להתמודד עם הקונפליקט איתו הגיע • אז מהם תחומי המרכז לגישור ומהם השירותים הניתנים בו? • קבלו הצצה לפעילות של צוות מתנדבים מקסים ונפלא עם לב רחב וענק – הרוצה בסך הכל ליישב סכסוכים, מריבות, ולחבר בין שכנים, חברים או משפחות • מנהלת המרכז, יסכה ברדה: "אני מאמינה שאפשר אחרת. עם דיאלוג אמיתי - המשותף רב על המפריד"

נער בן 14 נעצר בלוד  על אחזקת תת מקלע מאולתר - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

נער בן 14 נעצר בלוד על אחזקת תת מקלע מאולתר

במהלך פעילות מבצעית של כוחות מיוחדים של משטרת ישראל בשכונת פרדס שניר בלוד, שמעו השוטרים קולות של ירי. השוטרים נסעו לכיוון ממנו נשמע הירי והבחינו בחשוד האוחז בידיו רובה. הרובה, תת מקלע מאולתר מסוג קרלו, עליו הורכבו חלקים של רובה סער, הועבר לבדיקה של חוקרי המשטרה.

 רוטרי לוד בחר את הנואמים הצעירים המצטיינים לשנת 2020 בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

רוטרי לוד בחר את הנואמים הצעירים המצטיינים לשנת 2020 בלוד

"רוטרי ישראל" חרת על דגלו את קידום תרבות הדיון והתחרות משתלבת בעשייה זו. המיזם תורם לתלמידים ליכולת הביטוי, מעודד מצוינות ושאיפה להצלחה, ומעורר דרך ארץ לשפה. התחרות מתקיימת בשישים יישובים ברחבי הארץ, ובדרך לתחרות הארצית יתקיימו בקרוב תחרויות מחוזיות, כמו זו שתתקיים בע"ה ב- 10.02.2020 בעיר מודיעין.

יאיר רביבו: "לוד היא הדבר הגדול הבא" - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

יאיר רביבו: "לוד היא הדבר הגדול הבא"

פורטל "מגדילים" – הפורטל הישראלי להתחדשות עירונית, פרסם השבוע כתבה על המהפכה שעוברת לוד * עו"ד יאיר רביבו, ראש עיריית לוד, סוגר את מהפכת 2019 שהוביל בעיר, מדבר על הסכם הגג, ההתחדשות העירונית והביקושים להשקעות בעיר מצד יזמי נדל"ן, שכבר זיהו את הפוטנציאל: "לוד הפכה ליעד מועדף למגורים" * כתבתה של כרמלה קופר. לא נגענו. לכתבה המלאה>>

חברת "שיכון ובינוי" זכתה במכרזי "מחיר למשתכן" 530 יח"ד ב"נופי בן שמן" וחברת "אבני דרך" ב-297 יח"ד בל - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חברת "שיכון ובינוי" זכתה במכרזי "מחיר למשתכן" 530 יח"ד ב"נופי בן שמן" וחברת "אבני דרך" ב-297 יח"ד בל

במכרזי מחיר למשתכן בהם זכתה חברת שיכון ובינוי השבוע בלוד ובאור יהודה, נרשמו הנחות גדולות במחיר למ"ר לדירות מחיר למשתכן; המדינה תדרוש לתקן את ההנחה ל-30% כפי שהיה תמיד עד כה בתוכנית מחיר למשתכן וכפי שהתריע בעבר המשנה ליועץ המשפטי לממשלה ארז קמיניץ, שהבהיר כי במשרד המשפטים פועלים לערוך שינויים בתוכנית, מהטעם שיש בה פערים גדולים בהנחות בין אזורים שונים בארץ.