יום שבת, 04 באפריל 2020, י' ניסן ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

50 שנות גאווה מקומית: תזמורת הנוער הייצוגית וביה"ס למחוננים ומצטיינים במוסיקה בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

50 שנות גאווה מקומית: תזמורת הנוער הייצוגית וביה"ס למחוננים ומצטיינים במוסיקה בלוד

700 תלמידים מקבלים מידי חודש את השירות האיכותי של ביה"ס למחוננים ומצטיינים במוסיקה בלוד, בניהולו של מני מטלון, שם החל את דרכו בגיל 10 כתלמיד אשר בא לנגן וגילה כשרון רב בתחום • התזמורת מוזמנת לנגן את יצירות הפאר שלה ברחבי תבל, ובישראל היא מופיעה עם זמרים ידועי שם • היהלום שבכתר- תזמורת הנוער העירונית קיימת 50 שנה ברציפות, ובין בוגריה ניתן למנות זמרים ויוצרים מפורסמים, נגנים בינלאומיים בתזמורות כפילהרמונית הישראלית ובתזמורות באירופה ובארה"ב • וגם: כיצד ומדוע זכה המוסד שייקרא ע"ש הנשיא ה-5 יצחק נבון ז"ל, והיכן נסגר המעגל עם משפחתו?

בנימין נתניהו בנאום הניצחון: יאיר רביבו הוא האלקטור שלנו! - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

בנימין נתניהו בנאום הניצחון: יאיר רביבו הוא האלקטור שלנו!

שעות ספורות לאחר היוודע תוצאות המדגמים שחזו את הניצחון הגדול של הליכוד, נשא ראש הממשלה בנימין נתניהו נאום תודות נדיר ומרגש. עוד לפני שהזכיר את ראשי המטות והדוברים, הודה ראש הממשלה בראשית דבריו לראש מטה הבחירות של הליכוד, עו"ד יאיר רביבו, ולא בכדי. ראש העיר לוד היה זה ששלף את השפן מהכובע, והגיש את הניצחון במגש של כסף לנתניהו, בזכות המצאה מופלאה, שעוד ידובר בה רבות. ה"אלקטור"

ערב הוקרה להנהגה הרוחנית של יהודי אתיופיה התקיים בלוד - חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

ערב הוקרה להנהגה הרוחנית של יהודי אתיופיה התקיים בלוד

העיר לוד ארחה השבוע ערב מיוחד במטרה להוקיר ולהנציח את המנהיגים הרוחניים של יהודי אתיופיה שפעלו ללא לאות בשימור הדת ובהגנה על היהודים מפני התבוללות לפני כ-200 שנה, למען ידע ויכיר הציבור הישראלי אודות תרומתם, כך ציינה חברת המועצה אלמז זרו, שהייתה בין יוזמות הערב המיוחד יחד עם הסופר דניאל בלטה שהגה את הרעיון, איש חינוך וחוקר מורשת והיסטוריה של יהודי אתיופיה.