יום חמישי, 23 בנובמבר 2017, ה' כסלו ה' תשע"ח
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות עמק לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות עמק לוד

אשה נהרגה מפגיעת רכבת בכפר חב"ד - חדשות עמק לוד ברמלוד נט באר יעקב

אשה נהרגה מפגיעת רכבת בכפר חב"ד

ראשוני – במשטרת ישראל התקבל דיווח על אישה שנפגעה מרכבת חולפת בסמוך לתחנת הרכבת בכפר חב"ד. מותה של האישה נקבע במקום. תנועת הרכבות הופסקה בשני הכיוונים. כוח משטרה במקום ונפתחה חקירה לבירור נסיבות המקרה. ראש המועצה, דוד יפרח, שהיה בהלווייה בלוד הוזעק בבהילות והגיע למקום כדי לעמוד מקרוב על האירוע ולהגיש עזרה למשפחה.

 מפעל הפיס והמועצה האזורית עמק לוד, יעניקו 20 מלגות בשווי של 200.000 ש"ח ל-20 סטודנטים זכאים - חדשות עמק לוד ברמלוד נט באר יעקב

מפעל הפיס והמועצה האזורית עמק לוד, יעניקו 20 מלגות בשווי של 200.000 ש"ח ל-20 סטודנטים זכאים

עוזי דיין, יו"ר מפעל הפיס: "אני מלא גאווה על ההחלטה של מפעל הפיס להעניק בשנת הלימודים תשע"ח 12.500 מלגות לסטודנטים זכאים בכל רחבי הארץ". דוד יפרח, ראש המועצה האזורית עמק לוד: "אני שמח לקבל לידי את כתב ההתחייבות מידיו של עוזי דיין הכולל את ההחלטה להעניק 20 מלגות ל- 20 זכאים תושבי ישובי המועצה האזורית עמק לוד".

חמישה כוכבי יופי למועצה האזורית "עמק לוד" ולדוד יפרח זו השנה השנייה ברציפות - חדשות עמק לוד ברמלוד נט באר יעקב

חמישה כוכבי יופי למועצה האזורית "עמק לוד" ולדוד יפרח זו השנה השנייה ברציפות

המועצה האזורית עמק לוד, זכתה בפרס הראשון בתחרות הארצית לקרייה יפה של המועצה לארץ ישראל יפה, המתקיימת זו השנה ה- 24 ברציפות. דוד יפרח מודה לחברי המועצה, לחברי ועדי המושבים ולכל עובדי המועצה האזורית העושים את מלאכתם קודש למען המושבים וכל תושבי יישובי המועצה האזורית עמק לוד.

דוד יפרח: "ותיקי המועצה האזורית 'עמק לוד' מוזמנים ליהנות מערב בלתי נשכח עם צמד רעים במושב זיתן" - חדשות עמק לוד ברמלוד נט באר יעקב

דוד יפרח: "ותיקי המועצה האזורית 'עמק לוד' מוזמנים ליהנות מערב בלתי נשכח עם צמד רעים במושב זיתן"

המועצה האזורית עמק לוד מזמינה את ציבור ותיקי היישובים של המועצה, להגיע למושב זיתן כדי ליהנות יחד עם צמד רעים שינגנו וישירו משיריהם עם קטעי קישור פרי יצירתם בחמישים השנים האחרונות. האירוע יתקיים בע"ה ביום שלישי 14.11.2017 בשעה 11 לפנה"צ במושב זיתן, בחסות המשרד לשוויון חברתי.