יום שישי, 23 בפברואר 2018, ח' אדר ה' תשע"ח
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות עמק לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות עמק לוד

המועצה האזורית "עמק לוד" ערוכה היטב לשעת חירום - חדשות עמק לוד ברמלוד נט באר יעקב

המועצה האזורית "עמק לוד" ערוכה היטב לשעת חירום

מפקד פיקוד העורף, אלוף תמיר ידעי, ביקר בשבוע שעבר במועצה האזורית "עמק לוד", והתפעל מרמת המוכנות של המועצה. דוד יפרח: "אני סומך על אלוף הפיקוד ועל שאר כוחות הבטחון כי נוכל לעמוד איתן ולשתף פעולה ברמה נאותה כדי לדאוג לכל צרכינו בשעת חירום כי יש לנו על מי לסמוך!"

כבוד וגאווה: הראל דדון ממושב יגל,  הניף את גביע המדינה בו זכתה קבוצתו החדשה, "הפועל חולון" - חדשות עמק לוד ברמלוד נט באר יעקב

כבוד וגאווה: הראל דדון ממושב יגל, הניף את גביע המדינה בו זכתה קבוצתו החדשה, "הפועל חולון"

הראל דדון (19) תושב היישוב יגל, הצטרף השנה לקבוצת הבוגרים של "הפועל חולון" וכבר זכה לתהילת עולם ,כאשר התכבד להניף את גביע המדינה בו זכתה קבוצתו ביום חמישי האתרון, רק בשתי השניות האחרונות של המשחק נגד "מכבי תל-אביב" בתוצאה: 86:84

דוד יפרח והשר ישראל כץ דנו אמש בירושלים בנושאי תחבורה הנוגעים למועצה האזורית עמק לוד - חדשות עמק לוד ברמלוד נט באר יעקב

דוד יפרח והשר ישראל כץ דנו אמש בירושלים בנושאי תחבורה הנוגעים למועצה האזורית עמק לוד

הפרוייקטים, מחלף נתב"ג מערב והרחבת מסילת הרכבת לארבעה מסלולים, בין תל אביב ללוד ולנתב"ג, (לפי תוכנית תת"ל 33) ,ייבחנו ויתבצעו לאחר עיון ובדיקת החלופות שהוגשו ע"י המועצה האזורית עמק לוד. שר התחבורה ישראל כץ הנחה להפעיל בהקדם קו תחבורה ציבורי שיפעל בתדירות גבוהה מהמושבים: זיתן, יגל ואחיעזר.

"הפרלמנט"בהרכב של חמישיית מרצים מקומיים, בהופעת בכורה במועצה האזורית עמק לוד - חדשות עמק לוד ברמלוד נט באר יעקב

"הפרלמנט"בהרכב של חמישיית מרצים מקומיים, בהופעת בכורה במועצה האזורית עמק לוד

מושב חמ"ד מהמועצה האזורית עמק לוד, יציג לראשונה במועצה, סדרת הרצאות קצרצרות בבית אריה. ראש המועצה דוד יפרח:" תשעת היישובים במועצה האזורית שלנו, מעשירים את הקהילה בפעילות תרבותית בהתאם לצרכיה והתקציבים העומדים לרשותם. חבריי למועצה יחד עם חברי הוועדים, מברכים את העוסקים במלאכה ומאחלים להם המשך הצלחה בתכנון ובביצוע מפעלי התרבות בכל היישובים שלנו."