יום שלישי, 19 בינואר 2021, ו' שבט ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

חדשות עמק לוד, דן

124 מיליון ש"ח אושרו לתקציב השנתי של מועצת "שדות דן"! - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

124 מיליון ש"ח אושרו לתקציב השנתי של מועצת "שדות דן"!

אושר תקציב המועצה האזורית "שדות דן" אשר עומד על 124 מיליון ש"ח בשוטף ועל 40 מיליון ש"ח בפיתוח. עיקר ההשקעה היא בתקציב החינוך, שצמח עם תוכניות חדשניות ונושק ל 45% מסך תקציב המועצה. על אף הקשיים, משבר נגיף הקורונה והעדר תקציב מדינה, תמשיך המועצה בתוכנית הפיתוח ביישובים מתוך תקווה למצוא מקורות אחרים. כמו כן שנת 2021 הוכרזה כשנה נקייה וירוקה יותר בה יושקעו יוזמות ופרויקטים ירוקים, הוקם צוות היגוי שייקבע את המדיניות למועצה נקייה, מטופחת ויפה יותר.

 גן משחקים חדש נחנך אתמול (שלישי) במרכז כפר חב"ד - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

גן משחקים חדש נחנך אתמול (שלישי) במרכז כפר חב"ד

בכפר חב"ד נערך אתמול (שלישי) בבוקר, מעמד צנוע של חנוכת גן משחקים חדש, שהוקם ברחוב הרב טרבניק, בשיכון הרוסים, שנבנה במימון המועצה האזורית "שדות-דן" בראשות מר דוד יפרח, והוועד המקומי של כפר חב"ד, בראשותו של ר' שמעון רבינוביץ. במעמד נכחו חברי המועצה וחברי הוועד.

תושבי צפרייה קיבלו 17 מיליון ש"ח:  פיצוי כספי בגלל רעש המטוסים!!! - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

תושבי צפרייה קיבלו 17 מיליון ש"ח: פיצוי כספי בגלל רעש המטוסים!!!

20 שנות דיונים הסתיימו בפשרה ובפיצוי של 17 מיליון שקל שתשלם רשות שדות התעופה. הרשות דרשה רישום הערת אזהרה כדי למנוע דרישת פיצויים בעתיד, והתחייבות לסודיות ההסכם מחשש לגל תביעות מרשויות ליד נתב"ג. כמה חבל שראש עיריית לוד פסח לב ז"ל ויתר על השליטה בשטח השיפוט של שדה התעופה לוד, במחיר של "נזיד עדשים"!!!