יום שישי, 10 ביולי 2020, י"ח תמוז ה' תש"פ
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

חדשות עמק לוד, דן

בעלי העסקים עושים משלוחים בשדות דן - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

בעלי העסקים עושים משלוחים בשדות דן

מועצה אזורית שדות דן מתגייסת למען העצמאים ובעלי העסקים במועצה לאור התפשטות הקורונה ואיסור היציאה מהבית אנו קוראים לכם לחזק את הקהילה, לעודד כלכלה מקומית ולבחור להשתמש במגוון השירותים שמציעים בעלי העסקים. יחד, בשיתוף פעולה וסולידריות נעבור את התקופה המאתגרת!

דוד יפרח מטהר את המרחב הציבורי ב"שדות דן" - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

דוד יפרח מטהר את המרחב הציבורי ב"שדות דן"

במסגרת ההתמודדות עם התפשטות נגיף הקורונה החלה המועצה בשיתוף הוועדים המקומיים של כל יישובי המועצה האזורית "שדות דן", לרסס מקומות ציבוריים כמו תחנות אוטובוס, משרדי הרשות ועוד. דוד יפרח, ראש המועצה, מזכיר ומדגיש שיש להקפיד על קיום הוראות משרד הבריאות ולא לצאת מהבית שלא לצורך. כמו כן ראש המועצה, מודה לצוותי המועצה וארגון המתנדבים שמסייע בידי המועצה בכל עת, ובמיוחד בעת הזאת.

דוד יפרח: "המועצה ערוכה כדי לסייע לכל תושביה!" - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

דוד יפרח: "המועצה ערוכה כדי לסייע לכל תושביה!"

לאור העובדה כי מצב החירום עקב ההתמודדות מול נגיף הקורונה, עלול להימשך ימים רבים, המועצה נערכה היטב כדי לסייע לתושבי המועצה במירב התחומים, שיש בידה להציע פתרונות ומענים מידיים. דוד יפרח מקווה כמו חבריו למועצה, כי יימצא במהרה פתרון הולם ומוצלח לנגיף, והמצב יחזור לשיגרה מלאה וטובה בע"ה!

דוד יפרח: "נא לבצע את ההוראות של ראש הממשלה, כדי לנצח את הנגיף" - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

דוד יפרח: "נא לבצע את ההוראות של ראש הממשלה, כדי לנצח את הנגיף"

ראש המועצה האזורית "שדות דן", פנה באמצעות היישומון "רמלודנט- באריעקב", באיגרת מיוחדת הכוללת את עיקר ההחלטות שהתקבלו בישיבת ההנהלה המיוחדת שכונסה במוצ"ש מיד בתום ההצרה של ראש הממשלה בדבר המשך ההתמודדות נגד נגיף הקורונה.