יום שלישי, 19 בינואר 2021, ו' שבט ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

חדשות עמק לוד, דן

חתונות בניגוד להנחיות: משטרת ישראל פיזרה חתונות שנערכו בישובים בשפלה - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

חתונות בניגוד להנחיות: משטרת ישראל פיזרה חתונות שנערכו בישובים בשפלה

שלשום פזרו השוטרים חתונה במושב בן זכאי הסמוך ליבנה ושתי חתונות בכפר חב"ד. במושב בן זכאי פוזרה חתונה שנערכה בחצר בית הכנסת בישוב, עם עשרות משתתפים, שולחנות ערוכים וללא הקפדה על מסיכות ושמירה על מרחק. בכפר חב"ד נערכו שתי חתונות עם עשרות משתתפים בחצרות הבתים, בהשתתפות להקה ובניגוד להנחיות.

שבירת שיא בכפר חב"ד - 300 מנות דם הותרמו ביום התרמה מיוחד - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

שבירת שיא בכפר חב"ד - 300 מנות דם הותרמו ביום התרמה מיוחד

מדי שנה בצאת חג הסוכות, יחד עם חגיגת ההקפות בשמחת תורה מקיימים שירותי הדם של מד"א בכפר חב"ד יום התרמת דם מיוחד, אליו מגיעים מאות מתושבי הכפר והסביבה. השנה, נוכח הסגר ומגבלות הקורונה, התקיים היום במתכונת שונה - ובסיומו נשבר שיא של 300 מנות דם שהותרמו בכפר חב"ד.

דוד יפרח: "שמחת תורה, רק בחצרות הבתים עם המשפחה הגרעינית!" - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

דוד יפרח: "שמחת תורה, רק בחצרות הבתים עם המשפחה הגרעינית!"

דוד יפרח, ראש המועצה האזורית "שדות דן" קורא לתושבי תשעת יישובי המועצה, לשמור על הנחיות משרד הבריאות, ובעיקר לא להתקהל. דוד מדגיש כי הפעם יש לחגוג את שמחת התורה, בחצרות הבתים תוך כדי שמירת ריחוק, כדי למנוע הידבקות בקורונה! שומרים על הכללים ולא מתקהלים!

שיירת השמחה הגיעה לבתי התושבים בכפר חב"ד - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

שיירת השמחה הגיעה לבתי התושבים בכפר חב"ד

ביוזמת המועצה האזורית "שדות דן" והוועד המקומי של כפר חב"ד, משאית שמחה עם הזמר ר' שמחה פרידמן והקלידן ר' יוסף חיים בן-משה הביאה לתושבים את שמחת בית השואבה עד פתח הבית. מידי ערב במהלך חול המועד סוכות יתקיים אירוע שמחת בית השואבה בכפר חב"ד על ידי משאית השמחה שתעבור כל ערב ברחובות כפר חב"ד.

עמותת כפר חב"ד ומועצת "שדות דן" מחלקים טאבלטים לילדים ולאזרחים ותיקים! - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

עמותת כפר חב"ד ומועצת "שדות דן" מחלקים טאבלטים לילדים ולאזרחים ותיקים!

בתקופה זו, בה יש צורך באמצעים דיגיטליים כדי לשמור על קשר וללמוד מרחוק, מועצה אזורית שדות דן בשיתוף עמותת כפר חב"ד מפעלי חינוך, תרבות, רווחה ופיתוח (ע"ר) עורכת מבצע חלוקת טאבלטים לילדים, לאזרחים ותיקים ולאנשים עם צרכים מיוחדים. אנו מאחלים לכם גמר חתימה טובה והמון הצלחה!

דוד יפרח: "המועצה דואגת לילדים ולאזרחים הוותיקים, לעבור את הסגר בסדר!" - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

דוד יפרח: "המועצה דואגת לילדים ולאזרחים הוותיקים, לעבור את הסגר בסדר!"

בימים אלו, כחלק מהסיוע היומיומי שניתן לתושבי המועצה בעת הזו, נערכת חלוקה של ערכות משחק ויצירה לילדים ולאזרחים וותיקים הנמצאים בקשר עם האגף לשירותים חברתיים. המועצה מודה למתנדבים ולפעילים מהיישובים השונים שאחראים על חלוקת הערכות על שותפות ועשייה ברוכה למען תושבי "שדות דן".

דוד יפרח: ״נא לעטות מסכות ולשמור על ריחוק בכל מקום!״ - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

דוד יפרח: ״נא לעטות מסכות ולשמור על ריחוק בכל מקום!״

תושבים יקרים, עקב הנחיות הסגר עליהם החליטה הממשלה, יפעלו משרדיי המועצה החל מהיום, יום שני ג' תשרי, 21.9. במתכונת מצומצמת. כמו כן, לא נקיים קבלת קהל בכל מחלקות המועצה. ניתן לפנות בטלפון או באמצעות המייל ונשיב בהקדם. אני שב ומדגיש בפניי כלל התושבים להקפיד על עטיית מסיכה ביציאה למרחב הציבורי, לשמור על מרחק של שני מטרים בשיח בין אדם לאדם, להימנע מהתקהלויות כולל בבתי הכנסת ולהקפיד על ההיגיינה. בברכת שנה טובה ובריאה, דוד יפרח ראש המועצה.