יום שני, 24 ביוני 2019, כ"א סיון ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

חדשות עמק לוד, דן

דוד יפרח הציג את "שדות דן" לשר הרב אריה דרעי - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

דוד יפרח הציג את "שדות דן" לשר הרב אריה דרעי

השר הרב אריה דרעי- שר הפנים, הפריפריה ושיתוף אזורי, אירח בלשכתו משלחת מהמועצה האזורית שדות דן בראשותו של דוד יפרח. האורחים ביקשו להודות לשר ולחזק את ידיו על פועלו במסגרת המשרדים עליהם הוא ממונה, במועצה ובכל יישובי הארץ, וגם כדי להציג בפניו את הצרכים הנוספים הדרושים ל"שדות דן" כדי לעמוד ביעדים המתוכננים.

הילולת הצדקת בושאייף בבית הכנסת במושב זיתן, ליד לוד - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

הילולת הצדקת בושאייף בבית הכנסת במושב זיתן, ליד לוד

סביב דמות הצדקת בושאייף נרקמו סיפורים רבים, ועל פי מסורת יהדות לוב ומאמיניה של הצדקת, בכוחה לסייע ברפואה שלמה, בזיווג ובהריונות. הסיפורים עוברים מדור לדור ומספרים על נשים שנפקדו, על רווקים שמצאו זיווג, על חולים שנרפאו ממחלה קשה לאחר תפילה לצדקת.

תלמידי כיתה ז' מביה"ס ניר צבי שבמועצה האזורית עמק לוד, הרכיבו מיני מוזיאון לזיכרון השואה - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

תלמידי כיתה ז' מביה"ס ניר צבי שבמועצה האזורית עמק לוד, הרכיבו מיני מוזיאון לזיכרון השואה

29 תלמידים מכיתה ז' בהנחיית המחנכת אורית סוויסה, השקיעו חודשים רבים במיזם מיוחד ליצירת חדר זיכרון בשם "שואה בין ארבעה קירות" קירות המדברים ומספרים על השואה לפי ארבעה נושאים: ילדים בשואה, אומנות בשואה, חסידי אומות העולם וניצולי שואה. דוד יפרח : " התלמידים שלנו, זוכרים כמונו את ששת המיליונים שנכחדו בשואה, והם מהווים מקור השראה לעולם כולו!"