יום שני, 15 ביולי 2019, י"ב תמוז ה' תשע"ט
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

חדשות עמק לוד, דן

הילולת הצדקת בושאייף בבית הכנסת במושב זיתן, ליד לוד - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

הילולת הצדקת בושאייף בבית הכנסת במושב זיתן, ליד לוד

סביב דמות הצדקת בושאייף נרקמו סיפורים רבים, ועל פי מסורת יהדות לוב ומאמיניה של הצדקת, בכוחה לסייע ברפואה שלמה, בזיווג ובהריונות. הסיפורים עוברים מדור לדור ומספרים על נשים שנפקדו, על רווקים שמצאו זיווג, על חולים שנרפאו ממחלה קשה לאחר תפילה לצדקת.

תלמידי כיתה ז' מביה"ס ניר צבי שבמועצה האזורית עמק לוד, הרכיבו מיני מוזיאון לזיכרון השואה - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

תלמידי כיתה ז' מביה"ס ניר צבי שבמועצה האזורית עמק לוד, הרכיבו מיני מוזיאון לזיכרון השואה

29 תלמידים מכיתה ז' בהנחיית המחנכת אורית סוויסה, השקיעו חודשים רבים במיזם מיוחד ליצירת חדר זיכרון בשם "שואה בין ארבעה קירות" קירות המדברים ומספרים על השואה לפי ארבעה נושאים: ילדים בשואה, אומנות בשואה, חסידי אומות העולם וניצולי שואה. דוד יפרח : " התלמידים שלנו, זוכרים כמונו את ששת המיליונים שנכחדו בשואה, והם מהווים מקור השראה לעולם כולו!"

תוכנית "ניר צבי" נכנסה שוב להליך התכנון המהיר בוועדה לתכנון מתחמים מועדפים לדיור - חדשות שדות דן ברמלוד נט באר יעקב

תוכנית "ניר צבי" נכנסה שוב להליך התכנון המהיר בוועדה לתכנון מתחמים מועדפים לדיור

כזכור, לאחר שהתוכנית כבר הוכרזה והחלה להתקדם בותמ"ל, נעשה בה שינוי כדי להוביל להסכמה של לוד, "עמק לוד" ומושב "ניר צבי", וכעת - לאחר ההסכמות היא חוזרת שוב לוועדה המיוחדת והוחלט על הפקדתה. ראש מועצת עמק לוד - דוד יפרח: "הוכח שוב כי במסגרת שיחות בין רשויות, ניתן להגיע להסכמות". ראש עיריית לוד - עו"ד יאיר רביבו: "תמיכה זו, כמו גם הפקדת התוכנית, הן אבן-דרך במימוש הסכם-הגג והתוכניות לפיתוח העיר".