יום ראשון, 16 במאי 2021, ה' סיון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

החברה למתנ"סים הארצית עברה ללוד

החברה למתנ"סים הארצית עברה ללוד

פורסם בתאריך:


* הו, הא, מי זה בא? החברה למתנ"סים הארצית עברה ללוד * יו"ר החברה: "המעבר, בזכות היבחרו של עו"ד רביבו לראשות העיר"
החברה למתנ"סים, המפעילה כ-700 מרכזים קהילתיים בכל רחבי הארץ, עברה לאזור התעשייה הצפוני בלוד ביום חמישי האחרון. משכנה החדש נקבע ברחוב המלאכה 4, במתחם "פארק אמירים" המפואר. זאת, כחלק מיישום האסטרטגיה החדשה של החברה הממשלתית, המכוונת לצמצום פערים בפריפריה החברתית גיאוגרפית.
לדברי יו"ר החברה למתנ"סים, אביעד פרידמן "בחירתו של יאיר רביבו לראשות העיר, הבטחת האיתנות הכלכלית והסדרת מעמדה של רשת המרכזים הקהילתיים בלוד סייעה בחזרתה של החברה למתנ"סים לעיר שסימלה יותר מכל את הצלחתה בשנותיה המוקדמות, ושבפועל הייתה העיר הראשונה בה פעלה החברה למתנ"סים כרשת של מרכזים קהילתיים, ולא כמתנ"ס יחיד."
 מנכ"ל החברה למתנ"סים, רז פרויליך הוסיף ש"ההחלטה על המעבר, לא רק שמשתלבת עם האסטרטגיה החדשה, אלא מהווה אמירה בפני עצמה והבעת מחויבות למטרות אלו של החברה למתנ"סים, שהיא הארגון החברתי המוביל בישראל וייעודה – בניית קהילות מקומיות ברשת ארצית. תכניות החברה הפועלות במאות מתנ"סים בכ-140 רשויות מקומיות מתרכזות בפיתוח ובניהול מסגרות מתקדמות של חינוך משלים, למידה כאורח חיים ומתן מענה שוויוני וכולל לחברי הקהילה בעלי הצרכים המיוחדים. במסגרת המעבר גם המטה של תוכנית סל תרבות ארצי ותוכנית קרב עוברות אף הן ללוד"
אבי גיל, מנהל רשת המרכזים הקהילתיים בלוד מטעם החברה למתנ"סים, שיבח את שיתוף הפעולה של העירייה ושל החברה למתנ"סים ואת ייחודה של העיר. "בלוד חיים בדו קיום קהילות חילוניות, דתיות וחרדיות לצד קהילות של ערבים מוסלמים ונוצרים. העיר עצמה מהווה כר נוח לארגון המגוון כל כך משום שהיא מהווה פסיפס של אוכלוסיות רבות המדמות במידה מרובה את פניה של החברה הישראלית, אמר.
החברה למתנ"סים מפעילה מסגרות מעונות יום וצהרונים לגיל הרך, מרכזי העשרה למשפחה, פעילות לילדים ונוער, חינוך משלים במגוון תחומים בדגש על העשרה וצמצום פערים, ומקדמת ערכי התנדבות ומעורבות, זהות ושייכות, קבלת השונה ושילוב אוכלוסיות מיוחדות.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: