יום שלישי, 05 במרץ 2024, כ"ה אדר א' ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות אזורינט ברמלוד נט

חדשות אזורינט

היום יום הבוחר 2024 - הבחירות לרשויות המקומיות - חדשות אזורינט ברמלוד נט

היום יום הבוחר 2024 - הבחירות לרשויות המקומיות

היום מתקיימות הבחירות לרשויות המקומיות בכל הארץ ובכללן באזורינו. אם אתם בני 17 ומעלה ורשומים בפנקס הבחורים של הרשות, מומלץ לממש את זכותכם הדמוקרטית, על מנת להשפיע ולקבוע מי ינהל את העיר בה אתם מתוגררים. ובמידה ולא תממשו זכות זו, אל תבואו בתלונות לגבי ניהול העיר שלכם.

יום הבוחר 2024: המדריך המלא שיעשה סדר בבחירות המקומיות עבור אנשים עם מוגבלות - חדשות אזורינט ברמלוד נט

יום הבוחר 2024: המדריך המלא שיעשה סדר בבחירות המקומיות עבור אנשים עם מוגבלות

בעוד פחות מ-12 שעות ייפתחו הקלפיות ברשויות המקומיות ברחבי הארץ, ומיליוני ישראלים יממשו את זכותם הדמוקרטית לבחור את ההנהגה המקומית לחמש השנים הבאות * אקים, יחד עם משרד הפנים, הכינו את המדריך המונגש לבחירות המוניציפליות, המיועד לאנשים עם מוגבלות, ובו הדרכה פשוטה ונגישה לכל מה שצריך לדעת על הליך הבחירות

בוחרים במורשת - סיורים ופעילויות לכל המשפחה ביום הבחירות בעשרות אתרים בכל הארץ - חדשות אזורינט ברמלוד נט

בוחרים במורשת - סיורים ופעילויות לכל המשפחה ביום הבחירות בעשרות אתרים בכל הארץ

המועצה לשימור אתרים, בשיתוף משרד המורשת, מזמינה את הציבור הרחב ליהנות ביום הבחירות לרשויות המקומיות (יום ג', 27.2) ממגוון סיורים ופעילויות לכל המשפחה בעשרות אתרי מורשת ברחבי הארץ, שכל אחד מהם מהווה פרק חשוב בתולדות ההתיישבות בארץ, הקמת מדינת ישראל ושנותיה הראשונות. בין הפעילויות: סיורים מודרכים בליווי שחקנים, התנסות בחיי החלוצים, משחקי בריחה, חידונים ברוח היסטורית, סיפורים מחיי מנהיגים מלפני קום המדינה ואחריה ועוד.

משדה הקרב לשולחן העבודה - קליטה נכונה של חיילי מילואים בחזרה לשגרה. - חדשות אזורינט ברמלוד נט

משדה הקרב לשולחן העבודה - קליטה נכונה של חיילי מילואים בחזרה לשגרה.

כבר עברו מספר חודשים מהשבת השחורה, ששינתה את חיי משפחות רבות ואת פני החברה הישראלית כולה. ההשלכות שנגרמו כתוצאה מאותו יום, לצד כדור השלג והסחרור המתמשך שנקלענו אליו, משפיעות ומטלטלות גם את המשק הישראלי, ומעסיקים רבים וגם עובדים, מעידים שהם שרויים במשבר שסופו עדיין לא נראה באופק, והם נמצאים בתנאי אי ודאות.

סוף שבוע של חורף ישראלי - חדשות אזורינט ברמלוד נט

סוף שבוע של חורף ישראלי

הנחלים הזורמים והשוצפים, הציפורים הנודדות והפריחות הצבעוניות הם רק חלק מהקסם והוודאות שיש לחורף להציע לנו בתקופה מורכבת זו; גם בעונה הקרה ביותר בשנה אפשר לצאת לטייל יחד כל המשפחה; אורית שטיינפלד מנהלת חטיבת קהל וקהילה: "אחרי שבועות של מערכת גשמים, צפוי לנו סוף שבוע שימשי וחמים. זו הזדמנות נהדרת לקחת פסק זמן ולהגיע לקחת נשימה עמוקה בטבע היפיפה בארצנו בשמורות הטבע והגנים הלאומיים"

על רקע גל הקור הצפוי, במד"א שבים ומזכירים על המלצות מד"א לחורף בטוח בדגש על תשומת לב מיוחדת לקשישים - חדשות אזורינט ברמלוד נט

על רקע גל הקור הצפוי, במד"א שבים ומזכירים על המלצות מד"א לחורף בטוח בדגש על תשומת לב מיוחדת לקשישים

במגן דוד אדום ערוכים לרוחות, לגשם ולמזג אוויר הקר שצפוי לפקוד השבוע אזורים רבים ברחבי הארץ, וזאת על מנת לטפל בחולים ובנפגעים שונים כתוצאה מנזקי מזג האוויר. מנכ"ל מד"א, אלי בין, הנחה את הכוחות הפועלים בשטח לנקוט בשורת צעדים שתביא אותם למוכנות הגבוהה ביותר, על מנת שיוכלו להעניק שירות מלא, מהיר ומקצועי לתושבים, גם בתנאי שלג ומזג אויר סוער.

 מדריך מגן דוד אדום לט"ו בשבט: כך תשמרו על בריאותכם - חדשות אזורינט ברמלוד נט

מדריך מגן דוד אדום לט"ו בשבט: כך תשמרו על בריאותכם

ראש השנה לאילנות - ט"ו בשבט, חל הערב ומחר ובמסגרתו יערכו ברחבי הארץ, בצל מלחמת 'חרבות ברזל', אירועים הכוללים נטיעות, שתילות ואכילת פירות יבשים. מגן דוד אדום מפרסם הנחיות זהירות ובטיחות, על מנת לשמור על בריאות הציבור ולחגוג את החג בצורה הבטוחה ביותר.