יום חמישי, 28 בספטמבר 2023, י"ג תשרי ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות אזורינט ברמלוד נט באר יעקב

חדשות אזורינט

הישג וכבוד לבאר יעקב ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו, יעניק למתנדבת שחר שרבני, את אות מגן שר הבריאות ל

ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו, יעניק למתנדבת שחר שרבני, את אות מגן שר הבריאות לשנת 2016

פורסם בתאריך:


ראיון אישי עם ראש המועצה ניסים גוזלן על בחירתה של שחר שרבני רכזת המתנדבים במעון לניצולי שואה בבאר יעקב שנבחרה אמש לקבלת אות מגן שר הבריאות לשנת 2016 שייערך בחודש אפריל בכנסת.
אמש (שני), הגיע ראש המועצה ניסים גוזלן בשעות הערב לבית משפחת שרבני בישוב והודיע להם חגיגית, כי משרד הבריאות והצוות המקצועי שמינו, הוציאו הודעה רשמית למועצה כי שחר שרבני, נבחרה מכל מאות המתמודדים מרחבי הארץ, לקבלת מגן שר הבריאות.
בראיון שערך "אזורינט", עם ראש המועצה ניסים גוזלן סיפר האחרון:
"שחר שרבני, משמשת מזה שנים רבות כרכזת המתנדבים במעון לניצולי שואה בבאר יעקב. שחר היא הרבה יותר ממתנדבת, היא הרבה מעבר לזה, היא מבלה שבתות וחגים יחד עם הדיירים. עצם העובדה שהיא גברה על מאות מהמתמודדים מרחבי הארץ, מוכיחה כי התרומה שלה ייחודית ביותר.
עוד הוסיף גוזלן: " פעמים רבות הייתי במעון לניצולי שואה יחד עם בכירים בממשלה, שראו מקרוב את התרומה האדירה של שחר. כמו כן, ניתן גם להתרשם מהצוות המקצועי במקום, מהנהלת בית החולים וגם ממנהלת המעון איילה רוזנטל, שעושים עבודת קודש למען ניצולי השואה. צוות המעון שיבחו את פועלה של שחר, וציינו כי 'ניצולי השואה הם קודש הקודשים של העם היהודי ומה שעושה שחר זה פשוט גאווה לכל אזרח בישראל ולא בכדי גם בכירים בממשלה תמכו במועמדותה של שחר שנבחרה ע"י וועדה חיצונית שמינה משרד הבריאות'" 


במהלך הראיון הוסיף והדגיש ראש המועצה גוזלן:  "זו פעם ראשונה בתולדות באר יעקב שתושב/ת המקום זוכה בכבוד כזה, זה כבוד לכל באר יעקב ולכל אזרח בישראל. הרגשתי צורך ללכת אליהם באופן אישי ולבשר להם את ההודעה באופן רשמי ואף להודות למשפחה הנפלאה הזאת, שנותנת לשחר כוח לסייע לניצולי השואה, גם כאשר היא נאלצת להיעדר מהארוחות המשפחתיות בשבתות ובחגים"
לסיום אמר ראש המועצה: "שחר היא גאווה לבאר יעקב! אני מאחל לה הרבה הצלחה! אין לי צל של ספק שזו רק ההתחלה. אני אישית גאה בה והמועצה בראשותי תיתן לה את כל הגיבוי הנדרש להמשך עשייתה למען ניצולי השואה. אין ספק שאגיע כאורח של שחר לטקס המכובד שיתקיים בכנסת בחודש אפריל, בו יעניקו ראש הממשלה בנימין נתניהו, שר הבריאות הרב יעקב ליצמן ויו"ר הכנסת יולי אדלשטיין את אות מגן הכבוד לשחר שרבני במעמד בכירי הממשלה, נציגי משרד הבריאות ובני משפחתה של שחר" 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: