יום חמישי, 30 במאי 2024, כ"ב אייר ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות אזורינט ברמלוד נט

חדשות אזורינט

פסח במועצה לשימור אתרים: סיורים חווייתיים, מופעים, סדנאות יצירה, מרחבי בריחה, אפיית מצות ועוד.. - חדשות אזורינט ברמלוד נט

פסח במועצה לשימור אתרים: סיורים חווייתיים, מופעים, סדנאות יצירה, מרחבי בריחה, אפיית מצות ועוד..

המועצה לשימור אתרים מזמינה את הציבור הרחב ליהנות בפסח ממגוון גדול של פעילויות חווייתיות לכל המשפחה בעשרות אתרי מורשת בכל הארץ, שהם בסיס התרבות וההיסטוריה שלנו כעם, ומרכיבים יחד את הסיפור הארצישראלי - הסיפור של כולנו. בין הפעילויות: סיורים מודרכים, מופעים, סדנאות יצירה, אפיית מצות, משחקי ניווט, מרחבי בריחה, מיצגים אורקוליים ועוד. חלק מהפעילויות הינן ללא תשלום.

אאורה רוכשת את חברת הבנייה מגידו ב-280 מיליון שקל - חדשות אזורינט ברמלוד נט

אאורה רוכשת את חברת הבנייה מגידו ב-280 מיליון שקל

במהלך אסטרטגי משמעותי, אאורה, חברה מובילה בייזום בניה למגורים בישראל, בעלת התמחות בייזום, תכנון והקמה של מתחמי התחדשות עירונית במרכזי ערים מבוקשות ומובילות, הודיעה על רכישת חברת הבנייה הוותיקה מגידו, בסכום כולל של 280 מיליון שקל. כוונתה של אאורה להעמיק את שליטתה בתחום הבניה, ולהרחיב את היקף פעילותה באזורי הפריפריה, מתוך כוונה ברורה להפוך לחברה המובילה בישראל בתחום הבניה האיכותית, ההתחדשות העירונית והבניה מחוץ לאזור המרכז.

המלצות מגן דוד אדום לחג הפורים - חדשות אזורינט ברמלוד נט

המלצות מגן דוד אדום לחג הפורים

בסוף השבוע הקרוב ובמהלך שבוע הבא, בצל מלחמת "חרבות ברזל", יחגגו מיליוני ילדים, בני נוער ובוגרים את חג פורים - במסגרתו מרבית הילדים והמבוגרים יתחפשו ויתקיימו מסיבות רבות הכוללות תחפושות, אביזרים וממתקים. לצד שמחת החג, מדי שנה מטפלים צוותי מד"א בפצועים כתוצאה מעיסוק במשחקים מסוכנים, פגיעות מנפצים, לבישת תחפושות שאינן עומדות בתקני הבטיחות הנדרשים ושתיית אלכוהול. בשנה האחרונה צוותי מד"א העניקו טיפול רפואי למספר ילדים ובני נוער שסבלו מחבלות בגפיים ובפנים כתוצאה משימוש בנפצים ברחבי הארץ. השנה, יותר מתמיד, ובמיוחד לאור השפעות מלחמת "חרבות ברזל" במגן דוד אדום קוראים לילדים ופונים להורים בבקשה להימנע משימוש בנפצים, פיקות, זיקוקים ומכל כלי שעשוי לדמות צלילי נפץ

איך מתנהלים נכון עם הילדים בפורים? - חדשות אזורינט ברמלוד נט

איך מתנהלים נכון עם הילדים בפורים?

פורים הוא חג שמח עבור מרבית הילדים, בו הם יוצאים מהשגרה, נכנסים לדמויות שונות ומעמידים פנים. ביום זה הכל נראה אחרת. הגנים מקושטים בצורה צבעונית וחגיגית, סדר היום משתנה ואפילו צוות הגננות והסייעות משתובבות ומתחפשות. על אף כי ניתן לחשוב שאין ילד בעולם שלא אוהב את חגיגות חג הפורים, הרי שבפועל קיימים שני סוגים של ילדים. הסוג הראשון, אלו הרואים בחג הזדמנות לשוט עם הדמיון, לחקור עולמות חדשים ולהיות מי שהם בוחרים. הסוג השני הוא ילדים שאוהבים את השגרה המוכרת והידועה שמקנה להם ביטחון, אשר עבורם התחפושות השמחות עלולות להיות מבהילות ושינוי סדר היום יכול ליצור בילבול, לחץ ורתיעה. בין אם ילדינו מחכים לחג פורים או מאלו שמעט לחוצים, שלי לביא, מדריכת הורים, התפתחות ושינה למותג התינוקות NUBY, מעניקה טיפים להתנהלות נכונה עם הילדים בחג.