יום שבת, 17 באפריל 2021, ה' אייר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מכתבים למערכת של תושבי שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

מהן ההשלכות של חקירה פלילית?    - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מהן ההשלכות של חקירה פלילית?   

כל חקירה פלילית מביאה איתה השלכות, לעיתים החקירה מסתיימת בכך שההליך הפלילי כלל לא ממשיך, זאת מחוסר יכולת לאסוף ראיות, או הראיות שנאספו אינן מספיקות בכדי להעמיד לדין את החשוד, אך ישנם מקרים בהם חקירה פלילית יכולה להוביל למצב של העמדה לדין ולפעמים גם לכלול עונשי מאסר כבדים.

אורלי ארביב-- יועצת ראש העיר לחינוך ברמלה, ליום האישה הבינלאומי – האישה שבי - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

אורלי ארביב-- יועצת ראש העיר לחינוך ברמלה, ליום האישה הבינלאומי – האישה שבי

אז העזתי פרצתי גבולות וזכיתי ועדיין זוכה לקצור את פרות עשייתי. למדתי לזהות אושר , לאהוב מכל ליבי ולהתרגש מהעוצמות שבי. אז נשים יקרות , אהובות , אנחנו בקדמת הבמה , אנחנו הכח , אנחנו המודל לחיקוי . מאחלת לכולנו שנה מאושרת , שנה של חסד ועוצמה, שנה של התפתחות למען קידומן והעצמתן של הנשים בכל תחומי החיים .

מעקות זכוכית – פתרון עיצובי ובטיחותי לבית - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מעקות זכוכית – פתרון עיצובי ובטיחותי לבית

עיצוב של בית חדש הוא דבר מרגש ביותר. כאשר אנחנו מתכננים מעבר דירה או בנייה של בית חדש, עיצוב הבית תופס חלק משמעותי מההכנות שלנו ומצריכת המשאבים. באופן כללי, נעשה הכל כדי שעיצוב הפנים של הבית החדש שלנו יהיה יפה, נוח וגם פרקטי. לשם כך ניתן להיעזר בשירותים של מעצב פנים, אך אנשים יצירתיים ובעלי חוש עיצובי, יכולים לעשות זאת גם בעצמם. 

זוגיות מרגיש כמו פרויקט גמר בהשתתפות של כולם - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

זוגיות מרגיש כמו פרויקט גמר בהשתתפות של כולם

אני מודה! אני בת 30, מהצפון ועדיין רווקה, אבל למה זה צריך להפוך לפרויקט של כולם? אני מרגישה שכל מי שפוגש אותי מגלגל עיניים כשהוא מבין שאני עדיין רווקה. כל דודה, שכנה, חברה מנסה למצוא לי את הבחור המושלם בעיניה שאני ממש אבל ממש חייבת להכיר.  בסוף החלטתי רגע לפני שאני מרימה ידיים מהפרויקט שנתפר עליי אני בוחרת לבדוק בדרך הוותיקה של פעם – שדכניות בצפון דרך משרד שידוכים. בשביל להבין על התהליך ואיך אני ניצלת מלהיות שפן הניסיונות בפרויקט רב המשתתפים של החברים והמשפחה, פניתי למשרד השידוכים "יחד הכרויות", עליו קיבלתי המלצות רבות.