יום שבת, 17 באפריל 2021, ה' אייר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מכתבים למערכת של תושבי שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

 כמה עולה מחסום חניה?  - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

כמה עולה מחסום חניה? 

מחסום חניה הוא אביזר יעיל ביותר עבור בעלי חניה פרטית. לצערנו, עצם העובדה שיש לכם חניה פרטית, אינה מונעת מאנשים זרים להחנות את רכבם בחניה שלכם. לרובנו מוכרת התופעה כשאנחנו חוזרים סופסוף הביתה אחרי יום ארוך וכל מה שאנחנו רוצים זה להיכנס הביתה, לפגוש את המשפחה, לנוח, אבל במקום זה אתם מגיעים הביתה ומגלים שישנו רכב בחניה שלכם ועכשיו אתם צריכים להתחיל להסתובב ברחובות השכונה שלכם כדי למצוא חניה פנויה. ברור לכולנו שזה דבר מתסכל ביותר ורובנו אם לא כולנו, דיי שונאים את חיפושי החניה האלו, בייחוד במקרה שיש לכם חניה פרטית. במאמר הבא נספר לכם מעט על הפתרון האידאלי בשביל מצב כזה שנקרא מחסום חניה.

שיש איכותי לכל הבית - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

שיש איכותי לכל הבית

ריצוף שיש ידרוש גם מריחה תקופתית של חומר איטום כדי להגן עליו מפני רטיבות. ליטוש קבוע יכול להפיח חיים חדשים בריצוף השיש הישן שלכם. שיש חזק במידה ניכרת מרוב סוגי הריצוף האחרים, השיש נוטה לפתח גוון צהבהב לאחר כמה שנים של שימוש. עם תחזוקה שוטפת וטיפול הולם, ריצוף שיש יכול להישאר שלם במשך כ- 25 שנה.

ביטוח משכנתא השוואה: מה זה והאם המלווים מתעקשים על רכישת ביטוח? - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

ביטוח משכנתא השוואה: מה זה והאם המלווים מתעקשים על רכישת ביטוח?

ברוב המקרים, גופים כלכליים שמלווים משכנתאות דורשים מהלווים לרכוש ביטוח משכנתא. היעדים המקוריים של ביטוח משכנתא הלוואה הם לסייע לבעלי בתים פוטנציאליים לרכוש ביטוחים בתשלומים משתלמים, תוך מתן מידה של ביטוח כנגד ברירת מחדל למלווים שסיפקו מימון למשכנתאות אלה.  הפרמיות נקבעות בדרך כלל על פי גודל ההלוואה, סוג המשכנתא וגובה הכיסוי של הביטוח. הפרמיות עשויות להיות משולמות על ידי הלווה או על ידי המלווה, מה שמוביל לריבית גבוהה יותר על המשכנתא.

מגמות עיצוב שונות של מאווררי תקרה מעוצבים - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מגמות עיצוב שונות של מאווררי תקרה מעוצבים

בשנים האחרונות, ענף מאווררי התקרה התרחב במידה ניכרת עם תוספות ושדרוגים. ניתן למצוא היו דגמים של מאווררי תקרה מעוצבים במחירים זולים מאוד, עם עיצובים שבמבט ראשון נראים דומים מאוד לדגמים שעולים פי עשרה. בקצה השני, קיימים כמה דגמים קלאסיים מאוד שזמינים במחירים יקרים, ובין לבין קיימים פלחים נוספים באזורי מחירים משתנים אך סבירים.

הכרויות סטוצים - כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

הכרויות סטוצים - כל מה שרציתם לדעת ולא העזתם לשאול

אם זה עתה יצאתם ממערכת יחסים ארוכה ומעט מורכבת, אתם וודאי מרגישים כי אינכם מסוגלים להכיל בני זוג נוספים למשך זמן רב. תחושה זו מאפיינת לרוב זוגות שסיימו קשר ארוך טווח שבהתחלה נראה אופטימי, אך במרוצת הזמן התגלו דברים שגרמו ליצירת תהום בין שניהם עד לפרידה הכואבת. למרות שמדובר בתחושה שתחלוף עם הזמן עד להרגשת יציבות רגשית מספקת למציאת קשר זוגי חדש, אתם עדיין רוצים למלא את הצורך הנפשי והפיזי של גופכם ליצירת קשר מיני עם בן או בת זוג מתאים לכך.

מחסום חניה – השומר האישי שלך לחניה הפרטית שלך - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מחסום חניה – השומר האישי שלך לחניה הפרטית שלך

מכירים את הרגע הזה שאתם חוזרים הביתה מאוחר בלילה אחרי בילוי מהנה ולהפתעתכם אתם מגלים רכב זר שחונה בחניה הפרטית שלכם? אתם חושבים שאולי התבלבלתם בחניה, או אפילו בבניין, אבל לא, זו החניה, שלכם (!) ויש שם רכב זר, אין מתסכל מזה. אז מה ניתן לעשות בכדי למנוע פלישה של רכבים זרים לחניה הפרטית שלכם? מחסום חניה זהו הפתרון האידיאלי בשבילכם!