יום חמישי, 28 בספטמבר 2023, י"ג תשרי ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט באר יעקב

כל חדשות הנדל"ן של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

כל המדינה מדברת על פרויקט המוסיקה ברמלה - נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט באר יעקב

כל המדינה מדברת על פרויקט המוסיקה ברמלה

אייל גולן, צביקה פיק ואליקו מצטרפים ל״פרי מלודי״ ברמלה - פרויקט נדל״ן ייחודי המיועד לחובבי המוזיקה. בפרויקט המגורים החדש, הכולל 6 בניינים עם 180 יח״ד, ייבנו חדרי מוזיקה יעודיים, המאובזרים בכלי נגינה מגוונים וכן מערכות הגברה ואקוסטיקה איכותיות. מחירי דירות 4 חדרים בפרויקט – החל מ־1,190,000 ש"ח בלבד. ליאור ברדוגו, מנכ״ל פרי נדל״ן, שמצליח להביא פרויקט במחיר שגם זוג צעיר יוכל לעמוד בו, מציב סטנדרטים חדשים למחירי הדירות הגבוהים: ״חברת אלדד פרי עושה ככל שביכולתה למקסם כל פרויקט לטובת הלקוחות. אם אנחנו מצליחים לשווק דירת 4 חדרים במחיר של 1,190,000 אזי שהצלחנו במשימתנו למען הקהילה בפריפריה. רמלה היא עיר נהדרת, מוסדות החינוך שלה נהדרים ויש לה מורשת מוסיקלית עשירה, כשהייתה למקום הבילוי המרכזי במדינה שאצלה התחילו כל האמנים הגדולים".

התחדשות עירונית: כנס הסברה ענק של עו"ד יוסי אומיד ברחל אלתר בלוד - נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט באר יעקב

התחדשות עירונית: כנס הסברה ענק של עו"ד יוסי אומיד ברחל אלתר בלוד

אחרי ההצלחה המסחררת בפרוייקט חנקין בחולון, עו"ד יוסי אומיד, הנחשב לאחד המומחים בישראל בנושא התחדשות עירונית בערי ישראל, נענה לתושבי רחל אלתר וערך כנס בו הסביר על נושא התחדשות עירונית. בסיום הכנס חתמו כ 80 מתושבי השכונה לעו"ד אומיד ונתנו בו את מבטחם להוביל את פרויקט הענק בשכונה. משה כהן, מוביל הדיירים: "עו"ד אומיד הוא מייצג דיירים. לא קבלן ולא יזם. בכנס הוא האיר את הידע שלנו עשרות מונים ובטוחני, שיחד איתו נוכל להרים את הפרויקט ממש כמו שעשו תושבי חנקין בחולון אותם הוא ייצג".

סניף חדש בלוד. חיים סגל :״קלר וויליאמס לוד יהיה משרד מקצועי וייחודי מסוגו בעיר" - נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט באר יעקב

סניף חדש בלוד. חיים סגל :״קלר וויליאמס לוד יהיה משרד מקצועי וייחודי מסוגו בעיר"

עמוס נעים, מנכ״ל הרשת: ״סניף לוד הינו חיזוק נוסף לרשת הצומחת והמתעצמת בישראל. מהפכת הנדל״ן של קלר וויליאמס ישראל בעיצומה. באנו לשנות את ענף תיווך הנדל״ן בישראל, ולהחדיר סטנדרטים של מקצוענות ואמינות. אצלנו המתווכים זוכים לקריירה בנדל״ן עם הכשרות והדרכות בלתי פוסקות, כל זאת במטרה לשרת את ציבור הלקוחות בישראל ברמה הגבוהה ביותר״.

מנכ"ל פרי נדל"ן, ליאור ברדוגו מלוד, הוביל עסקת רכישה בשווי של 183 מיליון ש"ח - נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט באר יעקב

מנכ"ל פרי נדל"ן, ליאור ברדוגו מלוד, הוביל עסקת רכישה בשווי של 183 מיליון ש"ח

חברת קרסו נדל"ן מכרה קרקע ל"פרי נדל"ן" ברחובות תמורת 183 מיליון שקל. הקרקע נרכשה מחברת קרסו נדל"ן, והיקף ההשקעה בפרויקט כולו יעמוד על כ-700 מיליון שקל. הפרויקט יכלול 750 דירות קטנות להשכרה לסטודנטים, וכ-30 אלף מ"ר של מסחר, משרדים ומלונאות. המנכ"ל, ליאור ברדוגו : "אנו נרגשים להשלים את העסקה בפרויקט הדגל בפרי נדל"ן"

תתחדשו! עכשיו בלוד! - נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט באר יעקב

תתחדשו! עכשיו בלוד!

מן העיתונות: ■ ח"כ אלי כהן, יו"ר הוועדה הממשלתית להתחדשות עירונית: "אם היה מותר לי, הייתי משקיע בלוד. יש כאן את כל הפוטנציאל להצליח!" ■ ראש העיר לוד, עו"ד יאיר רביבו: "אפשר וצריך להתחיל עם פרויקט פינוי-בינוי בלוד. מדובר בפרויקט שאני מאוד מעוניין לקדם!" ■ לוד מוכנה ומזומנה. כל הקודם זוכה!

דוד יפרח הסיר את החסם, לוד יכולה לבנות שכ' חדשה בניר צבי - נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט באר יעקב

דוד יפרח הסיר את החסם, לוד יכולה לבנות שכ' חדשה בניר צבי

תוכנית ענק לבניית 11 אלף דירות על אדמת מושב ניר צבי יכולה לצאת לדרך. ביום חמישי נחתם הסכם בין המושב והמועצה האזורית עמק לוד לבין עיריית לוד, חתימה שמאפשרת את הקמת השכונה החדשה של העיר לוד על אדמת מושב ניר צבי, במסגרת הסכם הגג הענק של לוד.

חדש וייחודי בלוד - השכרת דירות חדשות לטווח ארוך בפרוייקט היוקרתי ICON - נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט באר יעקב

חדש וייחודי בלוד - השכרת דירות חדשות לטווח ארוך בפרוייקט היוקרתי ICON

"הגיע הזמן לגור במגדל דירות יוקרתי בלי לחתום על משכנתא, ובלי לעבור כל שנה לדירה אחרת במרחב ציבורי אחר", טוענים יזמי הפרוייקט היוקרתי ICON בשכונת גני יער בלוד. הדירות הינן חדשות וזמינות לכניסה מיידית, וכוללות מערכת מיזוג אוויר- מיני מרכזית, ומטבח מושלם!

פינוי בינוי אותו מוביל עו"ד יוסי אומיד מבאר יעקב: בפעם הראשונה הורסים 120 דירות הצמודות לכביש איילון - נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט באר יעקב

פינוי בינוי אותו מוביל עו"ד יוסי אומיד מבאר יעקב: בפעם הראשונה הורסים 120 דירות הצמודות לכביש איילון

הדיירים יועברו למתחם חדש, טוב יותר, בתל אביב ובו 500 דירות חדשות במסגרת פינוי בינוי שמשרדו של עו"ד אומיד מוביל. "הישג ענק נוסף שניכנס לספר ההיסטוריה של מדינת ישראל בקבלת מגרש חלופי לעזרה לדיירים בפרוייקט פינוי בינוי בתל אביב", מציין עו"ד אומיד.