יום חמישי, 30 במאי 2024, כ"ב אייר ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט

כל חדשות הנדל"ן של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

מדור הכלכלה של מעריב - אחרי חמש שנים: ליאור ברדוגו עוזב את חברת "אלדד פרי" - נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט

מדור הכלכלה של מעריב - אחרי חמש שנים: ליאור ברדוגו עוזב את חברת "אלדד פרי"

מעריב אונליין, הקדיש כתבה נרחבת על מנכ"ל "פרי נדל"ן", ליאור ברדוגו, תושב העיר לוד, שעזב את תפקידו ופונה לאתגר הבא שלו. מנכ"ל החברה, לו היה חלק בהעברת החברה מפרויקטים של קבוצות רכישה ליזמות נדלן ובנייה ברחבי הארץ, החליט על יציאה לדרך עצמאית. אלדד פרי: "עוד נשמע ממנו הרבה בעולם העסקי".

חברת פרי נדל"ן יצאה במבצע לעובדי רשות שדות התעופה: 890,000 ₪ ויש לכם דירת מעטפת!!! - נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט

חברת פרי נדל"ן יצאה במבצע לעובדי רשות שדות התעופה: 890,000 ₪ ויש לכם דירת מעטפת!!!

החברה, שהשקיעה כ- 600 מיליון ₪ בהקמת פרויקט PERIBEST בלוד שיכלול 450 יחידות דיור, סגרה דיל הנחה מיוחד לעובדי רשות שדות התעופה. במסגרת המבצע, יוכלו העובדים לרכוש מעטפת בית של 3 חדרים במחיר של 890,000 ₪ או הנחה של 50,000 ₪.

אזור התעסוקה הצפוני בלוד ממשיך להתבסס כאחד המבוקשים באזור המרכז - נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט

אזור התעסוקה הצפוני בלוד ממשיך להתבסס כאחד המבוקשים באזור המרכז

חברת ריט 1 רכשה שני בנייני משרדים ב-109 מיליון שקל ■ שיעור האכלוס בנכסים הוא כ-85% ■ בקרן ריט הדגישו כי הנכסים צפויים להניב תשואה של כ-7.3% בתפוסה מלאה ■ הרכישה מצטרפת לרכישה קודמת של ריט 1 בלוד, במסגרתה רכשה, יחד עם סלע נדל"ן, את "גלובל פארק"

כל המדינה מדברת על פרויקט המוסיקה ברמלה - נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט

כל המדינה מדברת על פרויקט המוסיקה ברמלה

אייל גולן, צביקה פיק ואליקו מצטרפים ל״פרי מלודי״ ברמלה - פרויקט נדל״ן ייחודי המיועד לחובבי המוזיקה. בפרויקט המגורים החדש, הכולל 6 בניינים עם 180 יח״ד, ייבנו חדרי מוזיקה יעודיים, המאובזרים בכלי נגינה מגוונים וכן מערכות הגברה ואקוסטיקה איכותיות. מחירי דירות 4 חדרים בפרויקט – החל מ־1,190,000 ש"ח בלבד. ליאור ברדוגו, מנכ״ל פרי נדל״ן, שמצליח להביא פרויקט במחיר שגם זוג צעיר יוכל לעמוד בו, מציב סטנדרטים חדשים למחירי הדירות הגבוהים: ״חברת אלדד פרי עושה ככל שביכולתה למקסם כל פרויקט לטובת הלקוחות. אם אנחנו מצליחים לשווק דירת 4 חדרים במחיר של 1,190,000 אזי שהצלחנו במשימתנו למען הקהילה בפריפריה. רמלה היא עיר נהדרת, מוסדות החינוך שלה נהדרים ויש לה מורשת מוסיקלית עשירה, כשהייתה למקום הבילוי המרכזי במדינה שאצלה התחילו כל האמנים הגדולים".

התחדשות עירונית: כנס הסברה ענק של עו"ד יוסי אומיד ברחל אלתר בלוד - נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט

התחדשות עירונית: כנס הסברה ענק של עו"ד יוסי אומיד ברחל אלתר בלוד

אחרי ההצלחה המסחררת בפרוייקט חנקין בחולון, עו"ד יוסי אומיד, הנחשב לאחד המומחים בישראל בנושא התחדשות עירונית בערי ישראל, נענה לתושבי רחל אלתר וערך כנס בו הסביר על נושא התחדשות עירונית. בסיום הכנס חתמו כ 80 מתושבי השכונה לעו"ד אומיד ונתנו בו את מבטחם להוביל את פרויקט הענק בשכונה. משה כהן, מוביל הדיירים: "עו"ד אומיד הוא מייצג דיירים. לא קבלן ולא יזם. בכנס הוא האיר את הידע שלנו עשרות מונים ובטוחני, שיחד איתו נוכל להרים את הפרויקט ממש כמו שעשו תושבי חנקין בחולון אותם הוא ייצג".

סניף חדש בלוד. חיים סגל :״קלר וויליאמס לוד יהיה משרד מקצועי וייחודי מסוגו בעיר" - נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט

סניף חדש בלוד. חיים סגל :״קלר וויליאמס לוד יהיה משרד מקצועי וייחודי מסוגו בעיר"

עמוס נעים, מנכ״ל הרשת: ״סניף לוד הינו חיזוק נוסף לרשת הצומחת והמתעצמת בישראל. מהפכת הנדל״ן של קלר וויליאמס ישראל בעיצומה. באנו לשנות את ענף תיווך הנדל״ן בישראל, ולהחדיר סטנדרטים של מקצוענות ואמינות. אצלנו המתווכים זוכים לקריירה בנדל״ן עם הכשרות והדרכות בלתי פוסקות, כל זאת במטרה לשרת את ציבור הלקוחות בישראל ברמה הגבוהה ביותר״.

מנכ"ל פרי נדל"ן, ליאור ברדוגו מלוד, הוביל עסקת רכישה בשווי של 183 מיליון ש"ח - נדל"ן ודיור מקומי ברמלוד נט

מנכ"ל פרי נדל"ן, ליאור ברדוגו מלוד, הוביל עסקת רכישה בשווי של 183 מיליון ש"ח

חברת קרסו נדל"ן מכרה קרקע ל"פרי נדל"ן" ברחובות תמורת 183 מיליון שקל. הקרקע נרכשה מחברת קרסו נדל"ן, והיקף ההשקעה בפרויקט כולו יעמוד על כ-700 מיליון שקל. הפרויקט יכלול 750 דירות קטנות להשכרה לסטודנטים, וכ-30 אלף מ"ר של מסחר, משרדים ומלונאות. המנכ"ל, ליאור ברדוגו : "אנו נרגשים להשלים את העסקה בפרויקט הדגל בפרי נדל"ן"