יום שני, 17 בינואר 2022, ט"ו שבט ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

ספורט ברמלוד נט באר יעקב

כל חדשות הספורט של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

מועדון טניס -שולחן בלוד מתכונן לאלימפיאדה של 2028 - ספורט ברמלוד נט באר יעקב

מועדון טניס -שולחן בלוד מתכונן לאלימפיאדה של 2028

שלמה אברמוביץ, נשיא המועדון, נכח במשחקים והביע שביעות רצון מהתוצאות , מציין כי הכוונה העונה להיות בצמרת הגבוהה בכל הליגות , וכמובן תשומת לב על הדור הצעיר. שם לדברי שלמה אברמוביץ יש דור צעיר מוכשר שמתאמן חזק וטוב. כשהתוכניות הן להציב ספורטאי/ת לאולימפיאדה בעוד 7 שנים.

השחקן שון בוסקילה עזב את "בני אילת" והצטרף ל"בני לוד" - ספורט ברמלוד נט באר יעקב

השחקן שון בוסקילה עזב את "בני אילת" והצטרף ל"בני לוד"

"בני לוד" ממשיכה להתחזק לעונה הקרובה, השבוע  צירפה לשורותיה את החלוץ שון בוסקילה. שון שיחק בעונה האחרונה ב"בני אילת" והיה שותף מלא לעלייה של הקבוצה. לליגה א' כאשר כבש 8 שערים. שון בוסקילה אמר לאחר החתימה: " אני רוצה להודות לגדי כרמלי וההנהלה על האמון ואעזור לקבוצה לעמוד במשימותיה. אני מתחיל דרך חדשה לאחר שנתיים מחשלות ב'בני אילת' ואני רוצה להודות לכל האנשים באילת על התקופה שם".

הרב יעקב גלויברמן פתח את דלתות בתי חב"ד בארה"ב בפני עומרי כספי - ספורט ברמלוד נט באר יעקב

הרב יעקב גלויברמן פתח את דלתות בתי חב"ד בארה"ב בפני עומרי כספי

עשר שנים טובות היו לעומרי כספי בליגת NBA בארה"ב, גדול הספורטאים בתולדות ישראל, וידידו של איש החסד מלוד, הרב יעקב גלויברמן. הרב בירך אתמול את עומרי כספי על החלטתו לתלות את הנעליים, ואיחל לו בריאות איתנה והצלחה בהמשך דרכו.

שחקנית הכדורסל גילי אייזנר חתמה באליצור רמלה  - ספורט ברמלוד נט באר יעקב

שחקנית הכדורסל גילי אייזנר חתמה באליצור רמלה 

עכשיו זה רשמי, שחקנית הפועל ראשון לציון בכדורסל נשים, גילי אייזנר חתמה במוצ"ש האחרון במעמד ראש העיר, מיכאל וידל ותעבור לשורות אליצור רמלה. לא מעט זמן שיש דיבורים על הצעות שונות וחיזורים סביב השחקנית אייזנר, אך בתום התלבטויות החליטה כאמור להמשיך את עתידה המקצועי ברמלה.

בואו לעודד את הפועל "ברדוגו- גרופ" לוד נגד בני אילת בלוד! - ספורט ברמלוד נט באר יעקב

בואו לעודד את הפועל "ברדוגו- גרופ" לוד נגד בני אילת בלוד!

אוהדי הפועל לוד מוזמנים להתייצב ביום חמישי הקרוב, 27.5.2021, באיצטדיון העירוני בלוד, בשעה 18:30 כדי לעודד את קבוצת הכדורגל, הפועל "ברדוגו גרופ" לוד מול "בני אילת" במפגש פסגה של הפלייאוף העליון. השנה זו ההזדמנות שלנו לעלות לליגה א' ולעבור עוד שלב בדרך להחזרת עטרה ליושנה. בואו נחזק את הפועל לוד, יש לנו הזדמנות פז לחזור ולהיות על המפה!