יום חמישי, 28 בספטמבר 2023, י"ג תשרי ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

ספורט ברמלוד נט באר יעקב

כל חדשות הספורט של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

לוד זוכרת את חללי צה"ל ומוקירה את זכרם של עמית בן יגאל ובראל חדריה שמואלי הי"ד - ספורט ברמלוד נט באר יעקב

לוד זוכרת את חללי צה"ל ומוקירה את זכרם של עמית בן יגאל ובראל חדריה שמואלי הי"ד

רגע לפני כניסת השנה החדשה, קיים אגף הספורט של עיריית לוד משחק הוקרה לזכר שני החיילים שהיו פעילים ספורטיבית - סמ"ר עמית בן יגאל הי"ד היה אוהד מסור של מכבי ת"א, וסמ"ר יגאל חדריה שמואלי הי"ד שיחק בקבוצות הנערים והנוער של בני יהודה ומכבי יפו. בתום ההתמודדות בין ותיקי מכבי תל אביב לכוכבי 'ליגה משלנו', הורה הלוח באצטדיון העירוני לוד על התוצאה 2:2

שחקני מועדון פ.ל.א גני אביב, פשטו על שדרות רוטשילד בתל אביב - ספורט ברמלוד נט באר יעקב

שחקני מועדון פ.ל.א גני אביב, פשטו על שדרות רוטשילד בתל אביב

ביום שלישי שעבר  שחקני הדור הצעיר בפטאנק, ממועדון פ.ל.א גני אביב, פשטו על שדרות רוטשילד בתל אביב במסגרת משחקי הטורניר ע"ש "הנדיב הידוע" אדמונד דה רוטשילד. בעיר הגדולה בה אמנם נוהגים לחגוג 24/7 , לא יכלו עוברים ושבים תל אביבים, שלא לעצור ולהתפעל מהמחזה המרענן.

נמשכת ההרשמה למרוץ לוד ה- 8, שייערך בשיתוף עם חיילים מכל יחידות צה"ל - ספורט ברמלוד נט באר יעקב

נמשכת ההרשמה למרוץ לוד ה- 8, שייערך בשיתוף עם חיילים מכל יחידות צה"ל

היכונו למרוץ לוד 2023 - "לוד רצה קדימה!". העיר לוד ממשיכה להתפתח ולרוץ קדימה. כמו בכל הערים החשובות בעולם ובלא מעט ערים בארץ, גם בלוד יתקיים השנה מרוץ לוד, השמיני במספר בתאריך ה- 27.10.2023. מדובר בהפנינג ספורט, בריאות וכושר, הכולל מקצים תחרותיים המותאמים לכל הגילים ובהשתתפות אלפים מתושבי העיר והסביבה. זהו האירוע הספורטיבי הכי גדול, המוני, ססגוני, צבעוני ומלהיב המתקיים בעיר לוד, המשקף את אופייה של העיר. השנה ייקחו בו חלק חיילים מכל יחידות צה"ל, לאור החלטה אסטרטגית שקיבל צה"ל, להכניס את מרוץ לוד לתוכנית האימונים השנתית שלו. יאיר רביבו: "מדובר במרוץ שהוא כולו חגיגה ספורטיבית, ססגונית ומלאת אנרגיה וגאוות יחידה!"

היכונו למרוץ לוד 2023  - "לוד רצה קדימה!" - ספורט ברמלוד נט באר יעקב

היכונו למרוץ לוד 2023 - "לוד רצה קדימה!"

העיר לוד ממשיכה להתפתח ולרוץ קדימה. כמו כל הערים החשובות בעולם ולא מעט ערים ומועצות בארץ, גם אנחנו נזניק את מרוץ לוד ה- 8 ב-27.10.2023, בהפנינג ספורט, בריאות וכושר, הכולל מקצים תחרותיים המותאמים לכל הגילאים ובהשתתפות אלפים מתושבי העיר והסביבה. האירוע הספורטיבי הכי גדול, המוני, ססגוני, צבעוני ומלהיב המתקיים בעיר לוד המשקף את אופייה של העיר.