יום חמישי, 28 בספטמבר 2023, י"ג תשרי ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

ספורט ברמלוד נט באר יעקב

כל חדשות הספורט של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

24 טניסאים מלוד זכו לעמוד אתמול (שישי) על הפודיום במשחקי אליפות ישראל 2023 - ספורט ברמלוד נט באר יעקב

24 טניסאים מלוד זכו לעמוד אתמול (שישי) על הפודיום במשחקי אליפות ישראל 2023

שחקנים ושחקניות שייצגו את המועדון מלוד באליפות ישראל (2.7 - 7.7.2023) עלו על פודיום האלופים 24 פעמים!!! יותר מכל קבוצה או מועדון אחר שלקח חלק במשחקי האליפות לשנת 2023 גבי פנחסוב, כוכב טניס שולחן, משנות ה-80 מסר לעורך היישומון "רמלודנט-באר יעקב" כי: "הזכיות הרבות באליפות הנוכחית, מזכירות לו את הזכייה הגדולה משנות השמונים של המועדון הלודאי, זיכרון שמציף אותי שוב, ואני מאוד גאה על כך!"

לראשונה בהיסטוריה  אליפות לוד בהתעמלות אומנותית - ספורט ברמלוד נט באר יעקב

לראשונה בהיסטוריה אליפות לוד בהתעמלות אומנותית

אליפות לוד הפתוחה בהתעמלות אומנותית התקיימה בסוף השבוע שעבר באולם הספורט "נועם נריה", בהשתתפות המתעמלות הטובות בארץ. האליפות מוכרת כתחרות רשמית של איגוד ההתעמלות בישראל. את לוד ייצגו באליפות המתעמלות של נבחרת גני אביב בהדרכתה של אולגה זץ, שקטפו 3 מדליות זהב ומדליית כסף, והביאו כבוד גדול לעיר.

יש ספורט בלוד! - ספורט ברמלוד נט באר יעקב

יש ספורט בלוד!

& קטרגל -- לראשונה בלוד: טורניר קטרגל לנוער ושכונות! & בדמינטון! -- מדליית ארד לאלינה ברגלסון מלוד באליפות סרביה הישגים לספורטאים מלוד באליפות סרביה לנוער! & איגרוף -- ניצחונות מרשימים למתאגרפי מכבי לוד במשחקי אירופה הישגים למתאגרפי מכבי לוד בתחרות בינלאומית! & Street Workout -- אליפות ישראל בסטריט וורק אאוט תיערך בלוד! & כדורשת -- טורניר סיום עונת משחקי הקיץ בהשתתפות קבוצות חדשות! & כדורסל -- עירוני הפועל לוד מכוונת גבוה!

נהוראי חג'ג' אח של כוכב הנבחרת הצעירה עילאי חג'ג' יגיע להיבחן בהפועל לוד - ספורט ברמלוד נט באר יעקב

נהוראי חג'ג' אח של כוכב הנבחרת הצעירה עילאי חג'ג' יגיע להיבחן בהפועל לוד

בהפועל לוד רק רוצים להישאר בליגה בכבוד ולא מתכוונים לפזר כספים. כמו כן, גם החלטות הרפורמה לא מאפשרות כעת "להשתולל" כספית. בלוד מאמנים כי ישנם מספיק שחקנים צעירים ורעבים מליגות ב' ג' וכאלו שסיימו גיל נוער, אשר יכולים לסייע למועדון לעמוד במטרות. בין השאר, לאימון הבכורה יגיע גם שחקן בית"ר קריית גת מליגה ב' נהוראי חג'ג'. האחרון הוא אחיו של שחקן נבחרת הצעירה והפועל עפולה, עילאי חג'ג'. פורסם לראשונה בדאבל פס ע"י מיכאל וייסרמן. צילום תמונה: GETIMAGE

קבוצת הבוגרים של אליצור לוד מסכמת את עונת 22/23 בליגה א' - ספורט ברמלוד נט באר יעקב

קבוצת הבוגרים של אליצור לוד מסכמת את עונת 22/23 בליגה א'

אין ספק שזו הייתה עונה מלמדת ומאתגרת. לאחר עשרה מחזורים בהם ניצחה הקבוצה רק פעם אחת והייתה בסכנה של ירידת ליגה, חל שינוי מערכתי, שבשיאו הצטרף המאמן החדש תום כהן. השינוי הניב את פירותיו, והשחורים לבנים שבו למסלול הניצחונות לאחר שהשלימו סיבוב מדהים עם תשעה ניצחונות לצד ארבעה הפסדים, מה שהבטיח את הישארותם בליגה.

שחקני אגודת הכדורסל אליצור לוד זכו באליפות המחוז - ספורט ברמלוד נט באר יעקב

שחקני אגודת הכדורסל אליצור לוד זכו באליפות המחוז

שמחה גדולה באגודת אליצור לוד בכדורסל: קבוצתם, קבוצת הילדים - ילדים ב' (כיתות ז') באימונו של אלעד גלרון, זכתה באליפות מחוז מרכז א' לעונת 22/23. יש לציין כי זהו התואר הגבוה ביותר לגילם, ומדובר בהישג מכובד מאוד. יאיר רביבו: "כל הכבוד על הזכייה שהביאה המון כבוד לעיר לוד!"