יום ראשון, 01 באוקטובר 2023, ט"ז תשרי ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

פוליטיקה מקומית ברמלוד נט באר יעקב

כל הדיווחים והפוליטיקה המקומית של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

רמלה צריכה מנהיג חזק

עדי שטרנברג מתמודד על ראשות העיר רמלה

פורסם בתאריך:


לקראת ההכרזה על בחירות ברמלה, הודיע עדי שטרנברג, מנכ"ל תאגיד המים האזורי ת.מ.ר, כי הוא מתפטר מתפקידו ויתמודד על ראשות העיר.

שטרנברג, לשעבר לוחם בצנחנים ומי שמקדיש את חייו לאורך השנים לעשייה ציבורית במגוון תפקידים בכירים, מכריז כי מגיע לרמלה מנהיג חזק, שיידע להתמודד עם מרקם החיים הייחודי ואתגרי העיר ולהצעיד אותה קדימה


תושבי העיר רמלה ילכו בעוד מספר חודשים אל הקלפי, כדי לבחור את מי שיהיה ראש העיר בשנים הקרובות.

עדי שטרנברג הינו מועמד בולט, בעל ניסיון של עשרות שנות ניהול במגזר הציבורי, במערכת הפוליטית ומחוצה לה. עדי שכיהן עד לא מזמן כמנכ"ל תאגיד המים האזורי ת.מ.ר, הגיש בימים האחרונים את התפטרותו מהתאגיד, על מנת להתמודד בבחירות לראשות העיר.שטרנברג, בעברו לוחם בצנחנים, היה מנכ"ל מפלגת קדימה, מנכ"ל הרשות לעסקים קטנים ובינוניים, מנכ"ל המרכז להעצמת האזרח, ראש מטה השר במשרד הפנים, מנהל מטה הבחירות של מפלגת "כולנו" ובתפקידים נוספים. הוא מקדיש את חייו לעשייה ציבורית, וכמי שראה דבר או שניים במהלך שנות פעילותו הציבורית, הוא יודע לזהות את הקשיים והאתגרים העצומים בפניהם ניצבת העיר רמלה.

"העיר רמלה הינה עיר מורכבת ולא פשוטה לניהול. לנהל את העיר רמלה זו לא משימה ש'עושים על הדרך', אלא משימת חיים, הזקוקה לאנשים הנכונים כדי לבצע אותה. העיר צריכה מנהיג חזק, מנוסה, מחויב לצרכיה, כזה שידבר בגובה העיניים אל התושבים ולא יהסס לטפל בבעיות הכואבות של העיר, מבפנים ומבחוץ. כמי שהיה מעורב מאוד בעבודת משרד הפנים לאורך שנים, בצמוד למספר שרים, אני יודע ומכיר עד כמה ראש עיר טוב ומנוסה יכול להצעיד את העיר קדימה ולהביא אותה להישגים כבירים.

הניסיון המקצועי שלי לאורך השנים הביא אותי לנקודה בה אני סמוך ובטוח כי אוכל לסייע רבות לרמלה. אני חי בעיר ונושם אותה יום יום, רמלה הפכה למרכז חיי. בימים האחרונים, מאז החלטתי לרוץ, אני נפגש עם אנשים ונשים בכל רחבי העיר ושומע מהם על הרצון והכמיהה שלהם למשהו חדש, לראש עיר שייתן פתרונות לבעיות הכי כואבות של העיר. כתושב רחוב אברהם הלל בעיר, אני ער לאותן בעיות ואטפל בהן במלוא המרץ והמחויבות".

שטרנברג הוסיף עוד, כי "חיי היום יום של האזרח מושפעים מאוד מאיכות חייו, מהמענה שהוא מקבל ממשרתי הציבור בעירו, מרמת החינוך, התשתיות והתרבות בעיר. תושבי רמלה חשובים ויקרים לליבי, רמלה יקרה לי – ואעשה הכל למענה ולמען תושביה".  


תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: