יום ראשון, 16 במאי 2021, ה' סיון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות מקומיות ברמלוד נט באר יעקב

החדשות המקומיות באזור

לוד: אנשי העסקים נחשפו לפוטנציאל בכלכלי והעסקי בעיר

לוד: אנשי העסקים נחשפו לפוטנציאל בכלכלי והעסקי בעיר

פורסם בתאריך:


לפני שבוע התקיים כנס הנדל"ן המסחרי המניב השלישי במלון דיויד  אינטר קונטיננטל בתל אביב, שעסק, בין היתר, בערים בתנופה.
 
כפי שפורסם ב"אזורינט" מיום  13.2.14 – "לוד: במאמץ להביא משקיעים, יזמים ועסקים לעיר"
 
לוד היא אחת מבין שלוש ערים, שקיבלו את אור הזרקורים. את הכנס הוביל סגן ראש העיר, עו"ד אביב וסרמן, אשר מחזיק בין היתר את תיק הפיתוח העסקי בעיר.
וסרמן יזם את ההשתתפות בכנס, ואף רתם לכך את ראש העיר עו"ד יאיר רביבו, הנהלת העיר ובעלי העסקים בלוד. השתתפות העירייה בכנס התאפשרה הודות לתרומתם של אנשי העסקים מרחב זוארץ ויפית אוליאל.  הכנס לווה בסרטון תדמית על לוד  ובכתבת מגזין,  במוסף מיוחד עבור באי הכנס, בעיתון דה מרקר.
 
בכנס חשפה עיריית לוד את  המשתתפים, אנשי העסקים והיזמים, להזדמנויות הכלכליות, העסקיות והחברתיות הטמונות בעיר. בעלי העסקים הוזמנו להצטרף לחברות המובילות, שכבר נמצאות בפארק העסקים הצפוני בלוד (לשעבר אזור התעשייה הצפוני).  


וסרמן ייצג את העיר בפאנל המרכזי, בהנחיית כתב הנדל"ן המוביל עופר פטרסבורג. לצד וסרמן הציג מנכ"ל אוויס,  יואב הורוביץ, את היתרונות הטמונים בפארק העסקים בלוד, וקרא  לחברות להצטרף אליו.
 
בפאנל אמר וסרמן כי: "עיריית לוד החדשה שמה את הפיתוח העסקי בעיר כאחת המטרות החשובות, כדי לבסס את לוד כלכלית ולאפשר לה להתנהל עצמאית".
"לוד" הסביר וסרמן "היא הזדמנות עסקית אדירה, ביחד עם עשייה חברתית משמעותית. אנו קוראים לכל החברות להגיע ללוד, ליהנות מתעריפים מוזלים, תמריצים ממשלתיים, נגישות תחבורתית, משרדים ברמה גבוהה, אוכלוסייה צעירה ממגוון מקצועות תעסוקה. אנו כעירייה עומדים לרשות היזמים ובעלי החברות ונפעל במרץ בכדי לענות על צרכיהם" . 
 
לכנס הגיע גם רביבו, שהתחייב להעמיד את עובדי העירייה לרשות בעלי העסקים ולרתום את משרדי הממשלה לטובת הפיתוח העסקי בעיר.
וסרמן: "בעברה הרחוק, לוד היתה מרכז עסקים בינלאומי. בתקופה הרומית, נכנסו אליה שבע דרכים בינעירוניות וסוחרים אמידים ריצפו בפסיפסים יקרים את בתי המידות שלהם. מאז ירד קרנה של העיר, כעיר מסחר. הנהגת העיר החדשה מבינה, שהדרך לעצמאות כלכלית ושדרוג רמת השירותים העירוניים עוברת דרך הבאת עסקים ללוד, שיבנו בה משרדים ומרכזים לוגיסטיים, ישלמו ארנונה וייצרו מקומות עבודה איכותיים.
הכנס, אמר השבוע וסרמן, היה הצלחה גדולה:  "ראשית בשל הפרסום והחשיפה החיובית שלוד זכתה לה. שנית, ההתעניינות בקרב היזמים הייתה גדולה,  ועשרות משקיעים הביעו עניין לחבור ללוד, לפתח בה עסקים ולשדרג את המרכזים המסחריים הקיימים בעיר".
 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: