יום חמישי, 13 ביוני 2024, ז' סיון ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

ספורט ברמלוד נט

כל חדשות הספורט של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

דור העתיד של כדורסל בנות ונערות "אליצור" רמלה

תהילה משלהן! בשנתיים האחרונות אגף ספורט בעיריית רמלה, שם דגש לקידום בנות ונערות בענף הכדורסל. במהלך השנתיים האחרונות נפתחו כ-4 קבוצות ליגה שמותכן יש 20 שחקניות קט-סל מקצועיות.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בשנתיים האחרונות אגף הספורט בעיריית רמלה, שם דגש לקידום בנות ונערות בענף הכדורסל. בתקופה הזו, נפתחו כ-4 קבוצות ליגה, שמתוכן יש 20 שחקניות קט-סל מקצועיות. ההשקעה בא לידי ביטוי ביותר אימונים, טורנירים משחקים בכל הארץ כאשר האימונים מתנהלים על-ידי טובי המאמנים והמאמנות בשילוב אימון מנטלי, סדנאות, הרצאות בנושא תזונה ואימוני כושר.

לאור ההצלחה במגרשים ותפוסה מלאה של הקבוצות הוחלט לפתוח קבוצות נוספות. בנוסף למרכז הפיס, נפתחה שלוחה בשכונת האומנים ובשנה הקרובה יפתחו עוד שתי שלוחות בנאות בגין ונאות שמיר. באגף הספורט סבורים כי ההשקעה והתמדה יביאו את הניצחון אך חשוב יותר, שכל שחקנית תרגיש שהקבוצה זה הבית שלה, המקום הבטוח שלה להתקדם להשתפר.

שרית עטיה מנהלת מקצועית נערות ענף כדורסל: "הניצחון האמיתי שלנו, זה לראות כמה שיותר בנות שמשתתפות בספורט ברמלה ואנו רואים את ההישגיים והזיכיות של בנות בשחייה, בטאיקוונדו, בג'ודו וכמובן בענף הכדורסל. אני רואה את העתיד של הכדורסל ילדות ובנות בעיר רמלה, ומצפה שכבר משנה הבא נגדיל את מספר הקבוצות ומספר השחקניות, ואף נשלב שחקניות טובות להצטרף אלינו לנבחרות ולליגות מהערים הסמוכות. באמצע חודש אוגוסט יפורסמו  תאריכים למבחנים לליגות, והבנות מוזמנות לעקוב ולהגיע להיבחן ולהיות חלק מהליגה." 

 

 

 

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: