יום שלישי, 16 באפריל 2024, ח' ניסן ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט

חדשות רמלה

35 מורים לאנגלית ברמלה קיבלו מחשבים ניידים במסגרת התכנית "מחשב נייד לכל מורה"

המדובר בתכנית פרי יוזמת קרן אתנה, בשיתוף עיריית רמלה, המגבית היהודית, בנק מסד, הקרן לקידום מקצועי של הסתדרות המורים ומשרד החינוך. בהנהלת העירייה הדגישו את התרומה החשובה בתכנית להעצמת המורים ברמלה בסביבה מתוקשבת ודיגיטאלית

פורסם בתאריך:


35 מורים בבתי ספר שונים ברמלה, קיבלו ביום חמישי שעבר מחשבים ניידים במסגרת התכנית "מחשב נייד לכל מורה". המדובר בתוכנית פרי יוזמת קרן אתנה, בשיתוף עיריית רמלה, קרן וולפסון, בנק מסד, הקרן לקידום מקצועי של הסתדרות המורים ומשרד החינוך. בנוסף למחשבים הניידים יקבלו המורים הדרכה מקצועית של 120 שעות אשר יקנו להם כלים להפוך את סביבת הלמידה למתקדמת יותר.

מדובר בתכנית חדשה של קרן אתנה שמטרתה להעניק ל-13,000  מורים ומורות לאנגלית מחשבים ניידים, בתוספת תכנית השתלמות של 120 שעות. המחשבים יאפשרו למורים לאנגלית לשלב את הפדגוגיה עם הטכנולוגיה המתקדמת ובכך להעלות את הרמה המקצועית ולקדם את הוראת האנגלית.

התכנית מתבצעת בשיתוף עם ד"ר ציונה לוי - המפמ"רית לאנגלית במשרד החינוך, ורוני דיין - מנהל אגף טכנולוגיות מידע במשרד החינוך. במהלך 2018 יתקיים פיילוט ראשון עם כ-100 מורות ומורים לאנגלית ברמלה, ובהמשך יצטרפו מורות ומורים לאנגלית מרשויות מקומיות נוספות.

חלוקת המחשבים התבצעה בטקס חגיגי שנערך באשכול הפיס ברמלה. 35 המורים מצטרפים למעל 900 מורים ברמלה שכבר קיבלו מחשבים ניידים במשך השנים. יש לציין, כי רמלה הייתה העיר הראשונה במחוז המרכז שהצטרפה לתכנית "מחשב נייד לכל מורה" עוד בשנת 2008.

הטקס נערך במעמד ראש העיר, מייסד קרן אתנה אורי בן ארי וצוותו, נציגי השותפים בהנהלת בנק מסד, הסתדרות המורים, משרד החינוך, מורי לאנגלית, מנהלים ואורגני העירייה.

בהנהלת העירייה הדגישו את התרומה החשובה בתכנית להעצמת המורים ברמלה בסביבה מתוקשבת ודיגיטאלית והודו לבן ארי על שותפות רבת שנים ועל היותו איש חזון ולכלל השותפים בתוכנית לבנק מסד, קרן וולפסון, הסתדרות המורים ומשרד החינוך שתרמו להצלחת התכנית.                                             

מייסד קרן אתנה אורי בן ארי ברך וציין: "שמחנו והתרגשנו מאד עם הצטרפות מורות ומורים לאנגלית בבתי הספר היסודיים בעיר רמלה לתכנית "מחשב נייד לכל מורה" למורים לאנגלית  של קרן אתנה. תודה להנהלת העיר והעומד בראשה, למנכ"ל העירייה רונן עזריה, למנהלת אגף החינוך והנוער אלונה קליימן צוותה, ולכל השותפים,  על שיתוף הפעולה לאורך כל הדרך. יישר כוח על העשייה החינוכית המבורכת ברמלה לקידום צוותי ההוראה והתלמידים. נשמח להמשיך להעניק גם אייפדים למורים לחינוך מיוחד וגם לפטופים לשאר מורי רמלה

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: