יום שני, 06 בדצמבר 2021, ב' טבת ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות לוד ברמלוד נט באר יעקב

חדשות לוד

"עתיד תיכון למדעים-לוד" כבש את המקום השני באליפות הארצית בדיבייט

התחרות כללה את הנאומים בנושאים הבאים: ביטול תנאי קבלה לאוניברסיטה, הענשת הורים על פשעי ילדיהם, ומימון רווחה באמצעות שירותים וצרכים חיוניים. בסופו של יום,

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

השבוע ביום ראשון, התקיימה תחרות  גמר אליפות הארץ בדיבייט בעברית לשנת 2021 נבחרת הדיבייט של "תיכון עתיד למדעים-לוד", בהרכב של:  מלישי חסון, תמר זילברברג, מאיה פרידמן, איילה רון, שיר זלנר, אליה סטון, וברק רסקין, כבשה את המקום השני והמכובד באליפות הארץ.  זאת לאחר שאותה נבחרת בדיוק הוכתרה כאלופת המחוז עם שיא בלעדי של שלושה ניצחונות מתוך שלושה סבבים. הישגים המוסיפים הרבה כבוד לבית הספר, לעיר לוד, ולקהילה כולה. 


במהלך התחרות, הנואמים התווכחו על הנושאים: ביטול תנאי קבלה לאוניברסיטה, הענשת הורים על פשעי ילדיהם, ומימון רווחה באמצעות שירותים וצרכים חיוניים. בסופו של יום, כאשר הזוכים הוכרזו, והנבחרת מלוד עמדה לצד הנבחרות הטובות ביותר בארץ, בראש מורם, תחושת ההתרגשות ורוממות הרוח אשר חוו המשתתפים הייתה שווה את הכל.

חשוב לזכור כי עד כמה שהניצחון מעניק תחושה חיובית, הוא לא החשוב ביותר, הדבר החשוב ביותר הוא שהמשתתפים למדו התפתחו, הן בהיבט המקצועי והן בזה המנטלי.

מנהלת ביה"ס, הגב' גאולה סתי, הודתה למורה ברוניה ולתלמידים על השתתפותם וזכייתם המרשימה בתחרות אשר הביאה כבוד וגאווה לביה"ס וללוד. 
בית הספר ומועצת העיר מוסרים ברכת יישר כח למתחרים שייצגו וימשיכו לייצג את ביה"ס ואת העיר לוד בכבוד!

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: