יום רביעי, 04 באוגוסט 2021, כ"ו אב ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מכתבים למערכת של תושבי שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

קישורים חיצוניים לקידום אתרים - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

קישורים חיצוניים לקידום אתרים

העולם שלנו משתנה במהירות, לנו, בתור בעלי עסקים, לא נותר אלא להכיר בשינויים המתרחשים כל העת ולהגיב באופן מיידי, כדי לתפוס את הגל ולאפשר לעוד ועוד לקוחות להגיע אל בית העסק שלנו, בכל פעם מחדש. קישורים חיצוניים לקידום אתרים, מה שהיה עד לא מזמן תחום בו מעטים הבינו, הפך בשנים האחרונות למשהו אותו כל עסק צריך כדי להפוך לויראלי, פופולארי ובסופו של יום, להביא עוד ועוד לקוחות אל בית העסק שלנו. 

איך לעצב הזמנה מנצחת לחתונה? - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

איך לעצב הזמנה מנצחת לחתונה?

הרגע בו אתם שולחים ומחלקים את ההזמנות לחתונה הוא אחד המרגשים ללא ספק. סופסוף האירוע המיוחד והמושקע שלכם הופך לאמיתי, יש כבר תאריך, מקום וסטייל נבחר ועכשיו גם כל המוזמנים כבר יודעים – זה ממש אמיתי ועוד רגע קורה! גם בעבר הזמנות החתונה היו "עניין" משמעותי, אך רובן היו דומות והמודל של הזמנות גם היה סה"כ די זהה ואחיד. כיום לעומת זאת, המציאות שונה ומגוונת יותר וגם נושא ההזמנות לחתונות התפתח ומתעדכן כל הזמן. אז איך תעצבו הזמנת חתונה מנצחת? 

דגשים בבחירת וילון לעסק  - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

דגשים בבחירת וילון לעסק 

כל חלון צריך וילון, כך שלא משנה אם מדובר בבית, במשרד או בעסק פרטי, המטרה תהיה למצוא את הווילון אשר יתאים בצורה האופטימאלית לחלל עבורו הוא מיועד. כאשר רוצים להתאים וילון לעסק, ישנם מספר פרמטרים עליהם כדאי לשים דגש. מידות החלון, הסגנון העיצובי של החלל, העדפות אישיות, והפונקציונליות שהווילון צריך למלא.

מרקיזות או פרגולות - כך תדעו מה מתאים למרפסת שלכם - מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מרקיזות או פרגולות - כך תדעו מה מתאים למרפסת שלכם

המרפסת הישראלית הפכה בשנים האחרונות לחלל "חובה" בכל דירה חדשה, כאשר היא מצליחה לתפקד כפינת ישיבה ואירוח נוספת. בכדי למקסם את ההנאה והשימוש במרפסת, פתרונות הצללה הפכו לדבר שימושי ונפוץ, הנותנים את המענה הראוי. אך איך תדעו מה מתאים למרפסת שלכם?