יום שישי, 08 בדצמבר 2023, כ"ה כסלו ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

מאמרים ודעות ברמלוד נט

מכתבים למערכת של תושבי שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

מתי צריכים גוזם עצים? - מאמרים ודעות ברמלוד נט

מתי צריכים גוזם עצים?

בוודאי נתקלתם לא פעם באותם אנשי מקצוע, חבושים בכובע המגן, מחוברים ברתמה, גבוה על מנוף ייעודי, שמביא אותם למעלה לעבר הענפים. גוזזים, גוזמים, כורתים ומשנים את הנוף של העץ. שומרים על חוטי החשמל מענפים שוררים, מוודאים כי לא יפלו ענפים גדולים על מכוניות ועל ההולכים ושבים, ובגדול דואגים לנו מלמעלה, מתאונות עם העצים. גוזם עצים הוא אותו האדם שעובד מאחורי הקלעים, מגיע כשצריך אותו, מטפל במה שיש לטפל, ונעלם בחזרה עד לעבודת הגיזום הבאה. למרות הזריזות של העבודה שלהם, וזה שהם מגיעים, מטפלים בעניין וממשיכים הלאה, הרי שבלעדיהם לא היינו יכולים להתקדם רבות, והרבה מאוד נזקים היו מתרחשים שנה אחרי שנה.

שקיות נייר בסיטונאות - מאמרים ודעות ברמלוד נט

שקיות נייר בסיטונאות

בעולם שבו איכות הסביבה הפכה להיות חלק בלתי נפרד מהתנהלות שגרתית ויומיומית שקיות נייר הן חלק מהותי מאותו נוף סביבתי. הן אלטרנטיבה מאד טובה לשקיות הפלסטיק ומשרתות מספר משמעותי של מטרות. מהן יתרונות שקיות נייר, איך בוחרים את המתאימות לכם ולמה הן עדיפות על כל שקית אחרת? מיד תגלו את הכל.

הפומרניאן המושלם: הכנסת כלב פומרניאן למשפחתך - מאמרים ודעות ברמלוד נט

הפומרניאן המושלם: הכנסת כלב פומרניאן למשפחתך

האם אתם שוקלים להוסיף חבר פרוותי למשפחתכם? אל תחפשו רחוק יותר מכלב הפומרניאן המקסים. ידועים במעילים הרכים והאישיות התוססת שלהם, פומרניאנים הם בני לוויה מצוינים עבור יחידים ומשפחות כאחד. במאמר זה נחקור את ההנאות שבהכנסת כלב פומרניאן לביתך ונספק כמה טיפים מועילים למציאת הפומרניאן המושלם למכירה בישראל.

ניהול פיננסי ועורך דין הוצאה לפועל ראשון לציון - מאמרים ודעות ברמלוד נט

ניהול פיננסי ועורך דין הוצאה לפועל ראשון לציון

ניהול פיננסי נכון הוא הבסיס לחיים כלכליים בריאים. כאשר אנו מנהלים את כספינו בצורה נכונה, אנו יכולים להימנע מחובות, להגיע ליעדים שלנו ולשמור על שקט נפשי. עורך דין הוצאה לפועל הוא עורך דין המתמחה בתחום ההוצאה לפועל. עורך דין זה יכול לסייע לאנשים ועסקים שעומדים בפני הליכי הוצאה לפועל.

מערכת CRM וקידום בדיגיטל: איך לשלב אותם כדי להצליח - מאמרים ודעות ברמלוד נט

מערכת CRM וקידום בדיגיטל: איך לשלב אותם כדי להצליח

בעידן הדיגיטלי, קידום בדיגיטל הוא חלק בלתי נפרד מכל אסטרטגיית שיווק עסקית. עם זאת, כדי להצליח בקידום בדיגיטל, עסקים צריכים להיות מסוגלים לנהל את הנתונים והאינטראקציות שלהם עם לקוחות בצורה יעילה. מערכת CRM (Customer Relationship Management) היא כלי רב עוצמה המאפשר לעסקים לעשות זאת.