יום רביעי, 17 ביולי 2024, י"א תמוז ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

מאמרים ודעות ברמלוד נט

מכתבים למערכת של תושבי שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

ריפוד וחידוש רהיטים עתיקים - מה זה ריפוד של רהיטים עתיקים? - מאמרים ודעות ברמלוד נט

ריפוד וחידוש רהיטים עתיקים - מה זה ריפוד של רהיטים עתיקים?

ריפוד של רהיטים עתיקים הוא תהליך שבו מחליפים או מתקנים את שכבות הריפוד של רהיטים ישנים. ריפוד רהיטים עתיקים כולל החלפת הבדים, הקפיצים, הספוגים והכפתורים, ושיפור המראה והנוחות של הרהיט. התהליך יכול להוסיף חיים חדשים לרהיטים ישנים ולשמר אותם לשנים רבות נוספות.

הפופולריות של תחליפי בשר: חדשנות ותזונה - מאמרים ודעות ברמלוד נט

הפופולריות של תחליפי בשר: חדשנות ותזונה

בשנים האחרונות, תעשיית המזון הייתה עדה לשינוי משמעותי לעבר תזונה צמחית, המונעת על ידי מודעות גוברת לקיימות סביבתית ורווחת בעלי חיים. בין החלופות השונות למוצרים מהחי, תערובות מוכנות של תחליפי בשר המופקים מחלבון אפונה זכו לביקוש גבוה של צרכנים. מאמר זה מציג את תחליפי הבשרים תוך בחינת היתרונות התזונתיים, ההשפעה הסביבתית והרבגוניות הקולינרית.

איך אפשר להכין מתכוני שבועות מראש? - מאמרים ודעות ברמלוד נט

איך אפשר להכין מתכוני שבועות מראש?

חג שבועות זאת הזדמנות מצוינת לאסוף חברים ומשפחה סביב שולחן האוכל. ניתן גם להנות מארוחות טעימות יחד. הכנת מתכונים מראש לשבועות יכולה להפחית משמעותית את הלחץ, ולאפשר לכם להתמקד בשמחת החג. במאמר ננסה לתת טיפים בבחירת מתכוני שבועות המושלמים, תוך התחשבות בהעדפות התזונתיות של האורחים שלכם, ויצירת שולחן חג שמעצים את האווירה החגיגית. חבקו את רוח שבועות עם משתה מוכן היטב שכולם יכולים ליהנות ממנו.

מתנות לראש השנה – פריטים ממותגים לעובדים - מאמרים ודעות ברמלוד נט

מתנות לראש השנה – פריטים ממותגים לעובדים

ראש השנה הוא בין החגים המשמעותיים ביותר בלוח השנה העברי, וכבכל חג נהוג לתת מתנות למשפחה ולקרובים, וכמובן שגם במקום העבודה לעובדים.  מתנה לראש השנה היא מחווה שתחזק את הקשר ביניכם לבין העובדים שלכם. כיום מתנות ממותגות הן בחירה נפוצה שכן למתנה ממותגת יש ערך מוסף עבר העסק והיא מהווה כלי פרסומי מצוין. עם מתנות לראש השנה ממותגים לחג אתם גם משיגים שביעות רצון מצד העובדים וגם מקדמים מהלך שיווקי על הדרך.

גם במאה ה-21 – עבודתו של כורת עצים אינה מסתיימת לעולם - מאמרים ודעות ברמלוד נט

גם במאה ה-21 – עבודתו של כורת עצים אינה מסתיימת לעולם

ישנן עבודות אשר עם הזמן, ייתכן שהייתם חושבים שיחלפו מהעולם. למשל, כורת עצים שבעבר הרחוק היה בעיקר עשה זאת כדי לארגן הסקה, מסייע בפרויקטים של בנייה ועוד. כיום – באזורים עירוניים בעיקר בהם לעצים יש תפקיד של נוי, כורתי העצים ממשיכים להיות מבוקשים בקרב הקהל, המבקש לשמור על סביבה בטיחותית ואסתטית.

סוף לסיוט: תיקון צנרת ביוב ללא הרס! - מאמרים ודעות ברמלוד נט

סוף לסיוט: תיקון צנרת ביוב ללא הרס!

קולות טפטוף של מים, רטיבות לא מוסברת שחוזרת לאחר ניגוב וייבוש שוב ושוב, ריחות צחנה שמקורם לא ברור, כל אלו הם רק הסימנים המקדימים לסיוט שגורמות תקלות בביוב. בין אם מדובר בסתימה בצנרת שמעלה מחדש את מי השופכין אל הבית, ובין אם בסדק או פיצוץ בצנרת הפנימית, לצד הנזק הישיר אתם כבר מתכוננים לעלויות ולאתר הבנייה שהבית צפוי להפוך ולהיות- בשל הצורך בשבירת הקיר, הריסת אריחי קרמיקה, וכל זה בכדי לקבל גישה אל הצנרת התקולה.

קורסי חשכ"ל – 5 קורסים מומלצים למתכנתים, אנשי סייבר ועובדים בחטיבות הטכנולוגיות - מאמרים ודעות ברמלוד נט

קורסי חשכ"ל – 5 קורסים מומלצים למתכנתים, אנשי סייבר ועובדים בחטיבות הטכנולוגיות

בעולם ההייטק המתפתח בקצב מהיר, ההשכלה התמידית היא מפתח להצלחה. למתכנתים ולעובדי IT  בחטיבות הטכנולוגיות, יכולים לסייע בהרחבת ידע, שיפור מיומנויות ושמירה על רלוונטיות בשוק העבודה. שוחחנו עם המומחים של "קודפרו" העוסקים בייעוץ טכנולוגי ופיתוח קורסי הייטק, וריכזנו עבורכם 7 קורסים בעונים לדרישות קורסי חשכ"ל .

אוזניות קשת אלחוטיות – להתחבר אל עולם חדש - מאמרים ודעות ברמלוד נט

אוזניות קשת אלחוטיות – להתחבר אל עולם חדש

העולם הופך חדשני יותר ויותר ותוך כך הטכנולוגיה והחדשנות מגיעים אל כל פינה ואל כל מקום. כך למשל הופיעו אוזניות קשת אלחוטיות כאחד המוצרים היותר מבוקשים ולא בכדי, מדובר על מוצרים שהופכים את החיים שלנו להרבה יותר קלים. אם אתם עדיין מחוברים בחוט אל האוזניות שלכם בואו לגלות עולם חדש שלא תאמינו איך הצלחתם לתפקד בלעדיו לפני כן.