יום שלישי, 13 באפריל 2021, א' אייר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מכתבים למערכת של תושבי שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

מדריך לקניית סוגים שונים של צמידים מזהב לנשים

כמעט כל אישה אוהבת שיש לה סוגים שונים של צמידים שמושכים תשומת לב לפרק כף ידה ומשדרים אלגנטיות וסגנון. יחד עם זאת, קיימים סוגים רבים של צמידים מזהב לנשים וחשוב לדעת קצת על כל אחד מהם על מנת להבין איך לקנות צמידים באינטרנט או בחנות תכשיטים.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

יח"צ

רמלודנט באר יעקב

בחנויות תכשיטים מקוונות או בחנויות פיזיות תוכלו למצוא מגוון עשיר של צמידים, כמו צמידי שרשרת וסוגי צמידים אלגנטיים אחרים. מדריך זה יסייע לכן להבין את ההבדל בין הסגנונות השונים של צמידים מזהב לנשים, ואיך לבחור את הצמידים שהכי מתאימים לכן.

סוגים שונים של צמידים מזהב לנשים לפי סגנון

כשזה מגיע לסוגים שונים של צמידים מזהב לנשים, קיימים סגנונות יפים רבים שתוכלו למצו בחנות תכשיטים. כשתדעו את ההבדלים ביניהם, תדעו מה לקנות ואיך להשלים את קופסת התכשיטים שלכן. 

אז הנה הסגנונות העיקריים של צמידים אופנתיים שכדאי לחפש כשאתם קונים צמידים ברשת או בחנות תכשיטים.

צמידי זהב יפים בצורה מעגלית ומבנה שאינו גמיש

צמידים אלו זמינים בעיצוב קשיח סגור או פתוח, עם עיטור במרכז. הצמידים הפתוחים כוללים פער בחלק מפרק כף היד, וברוב המקרים, סוגים אלה של צמידים מזהב לנשים מעוצבים בסגנונות דקים ויכולים להיות פשוטים או מעוטרים. 

כשאתן קונות צמידים באינטרנט, חפשו היטב את הבחירה שתתאים לפרק כף היד שלכן והחליטו בהתאם על בחירת צמיד קלאסי או פתוח.

צמידי חפתים

אחד מהסוגים הכי מגניבים של צמידים מזהב לנשים שתמצאו בחנות תכשיטים. צמידי חפתים דומים לצמידים פתוחים, אבל הם בדרך כלל רחבים ועבים יותר, ובניגוד לצמידים פתוחים, צמידי חפתים בסגנונות מסוימים עשויים להיות מתכווננים. כשאתן קונות צמידים באינטרנט, הקפידו לשים לב אם הצמיד מתכוונן או לא.

צמידי חרוזים

סוגים אלה של צמידים מזהב לנשים כוללים חרוזים עשויים אבני חן או חומרים שונים ולא ניתן להבחין בשרשרת שמחזיקה אותם יחד. החרוזים יכולים להיות אבנים יקרות או חצי יקרות, זכוכית או מתכות אחרות. 

צמידי שרשרת

סוגים אלה של צמידים מזהב לנשים הם צמידים רב תכליתיים ביותר. הם כוללים שרשרת מתכת עם אבזם שמסייע לכן לאבטח את הצמיד במקומו. צמידי שרשרת יכולים להיות מעוצבים בסגנונות שונים בהתאם לסוג השרשרת, וזו הסיבה שתגלו סגנונות רבים בחנות תכשיטים.

צמידי סליידר

אלו הסוגים האהובים של צמידים מזהב לנשים מכיוון שהם ניתנים להתאמה. באמצעות סגירה מיוחדת צמידי סליידר יכולים להתאים לכל גודל פרק כף יד, ואילו פיסת השרשרת הנוספת פשוט תלויה באלגנטיות.

צמידי קסם

כפי שהשם מרמז, סוגים אלה של צמידים מזהב לנשים כוללים קסמים, אישיים או שקשורים לנושא מסוים. 

היופי של צמיד הקסמים הוא שניתן לקנות אחד מחנות תכשיטים או לבקש ממעצב התכשיטים של החנות לעצב לכם צמיד קישורים וקסמים שונים בהתאמה להעדפותיכן.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: