יום שבת, 17 באפריל 2021, ה' אייר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מכתבים למערכת של תושבי שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

הצרת היקפים - כל השיטות לחיטוב הגוף ללא ניתוח

מי מאיתנו לא חלם לתקן אסתטית אזורים שמפריעים לנו בגוף, להצר אותם ולהסיר את מצבורי השומן מהם. לפעמים גם אנשים עם גוף חטוב יכולים להיות חסרי ביטחון לגבי הזרועות שלהם, הבטן שלהם, הגב שלהם או הירכיים ואין קשר אם הם מתאמנים, אוכלים בריא או שומרים על הגזרה. מצבורי שומן מהסוג הזה הם סוג של שומן עיקש שלא ניתן להיפטר ממנו בדרכים מסורתיות ומצריך התערבות טיפולית אחרת. לשם כך עולם האסתטיקה מצא פתרונות קלים ושונים שלא מצריכים התערבות ניתוחית, זמני החלמה ארוכים או כאבים מיותרים. 

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

יח"צ

רמלודנט באר יעקב

הקפאת שומן

הקפאת שומן היא שיטה שפותחה על ידי מדענים מארצות הברית ששמו לב שבקרב ילדים שאוכלים יותר קרטיבים יש ירידה בהיקף הלחיים שלהם. מכאן הם הבינו שתאי השומן מגיבים לעוצמות קור שונות ובאמצעות הקור ניתן להפיק אנרגיה שמפרקת את תאי השומן העיקשים. הפלוס הגדול בשיטה הזו הוא שהיא מעודדת את הגוף להיפטר מהשומן בצורה טבעית באמצעות מערכת כלי הלימפה ואין צורך להחדיר צינורית כדי לשאוב את השומן המיותר שהתפרק מהגוף.

במהלך הטיפול הרופא מצמיד את זרועות המכשיר לאזור המטופל כשאר בין הזרוע לבין אזור הטיפול מונחת חתיכת בד שמגנה על העור מפגיעות. הרופא שולט בעוצמת הקור המשתנה והאנרגיה הזו חלה רק על שכבות השומן ומותירה את העור ללא פגיעות. זרועות המכשיר מבצעות פעולת דמוי יניקה באזור הטיפול וגורמות לפירוק של תאי השומן. בעזרת כל טיפול ניתן להסיר כ-20%-25% מהשומן באותו אזור. הטיפול עצמו נמשך כ-35 דקות ובמהלכו ניתן לבצע פעולות רגילות כמו גלישה בסלולר ועוד.

המסת שומן

בדומה להקפאת שומן, גם המסת שומן היא שיטת טיפול שמושתתת על העובדה שתאי השומן מגיבים בעוצמה לשינויי טמפרטורה. ההבדל כאן הוא שימוש באנרגיית חום ולא קור שעוזרת להמיס את השומן ולפרק אותו מאזורים עקשניים שונים בגוף. הטיפול עצמו מתבצע באמצעות מכשירים מסוגים שונים, חלקם עובדים עם לייזר וחלקם עם גלי רדיו. חשוב לדעת שבהמסת שומן הפתרונות המוצעים יכולים להיות מידיים באמצעות שאיבה של השומן במעמד הטיפול, דבר זה מתבצע באמצעות צינורית דקיקה בשם "קנולה" שמוחדרת לגוף ולא מותירה צלקת גדולה. השיטה שמערבת שאיבה במעמד הטיפול תתאים למטופלים שמעוניינים לראות תוצאות מהירות יותר. כמו כן יש גם שיטות להמסת שומן שהן לא פולשניות ונעזרות בהיפטרות מתאי השומן בדרך טבעית באמצעות מערכת כלי הלימפה.

למי מתאים הטיפול?

המסת שומן או הקפאת שומן יתאימו לסוגי אנשים שמרוצים באופן כללי ממשקל הגוף שלהם ורק רוצים לשפר אזורים ספציפיים בגוף. שיטות הטיפול הללו לא מחליפות ירידה במשקל ואין לקחת אותם כפתרון לירידה במשקל. בנוסף יש לקחת בחשבון שלאחר הגעת תוצאות הטיפול האחריות עליהן היא שלכם ותצטרכו לשמור על פעילות גופנית ותזונה מאוזנת כדי למנוע הצטברות מחודשת של תאי שומן באזור.

עלויות ותוצאות טיפול

בהקפאת שומן תוצאות טיפול יתחילו להופיע כבר מהשבוע השלישי או הרביעי כאשר התוצאות הסופיות יגיעו לאחר 4-6 חודשים מיום הטיפול. בהקפאת שומן יש לבצע סדרת טיפולים שהרופא המטפל יתאים לכן והעלות הממוצעת היא 4800 ₪.

בהמסת שומן תוצאות יכולות להיות מיידיות חלקית אם הטיפול מערב שאיבה במעמד הטיפול, או שיתחילו להופיע לאחר ארבעה שבועות כאשר תוצאות סופיות יגיעו לאחר 12 שבועות. המחיר לטיפול הוא 500 ₪ ומחיר לסדרת טיפולים יכול להגיע גם ל-11,000 ₪ כשהוא כמובן תלוי בסוג המכשיר, גודל האזור והתוצאה המבוקשת.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: