יום ראשון, 29 במאי 2022, כ"ח אייר ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מכתבים למערכת של תושבי שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

כיצד לטוס לחופשת כדורגל בחו"ל בזול

חופשת כדורגל בחו"ל היא בהחלט הוצאה לא זולה, יקרה טיפה, ועדיין מתבקשת ורלוונטית. המחירים עבור חופשת כדורגל בחו"ל נעים בין 2,000 ₪ ועד ל- 5,000 ₪ לכל היותר. אם הגעתם למאמר זה, כנראה שאתם מחפשים את הדרכים היצירתיות להשגת חופשת כדורגל במחירים נוחים ומשתלמים. במאמר זה, אנחנו הולכים לספר לכם כיצד תוכלו לטוס לחופשת הכדורגל הבאה שלכם במחירים זולים. הנה שלושה דרכים שבהם תוכלו להבטיח את הטיסה במחירים נוחים.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

יח"צ

רמלודנט באר יעקב

הדרך הראשונה – השוואת מחירים

חופשת הכדורגל הבאה שלכם לא חייבת להיות יקרה, ועם זאת לא חייבת גם להיות זולה יותר מידי. אם אתם מעוניינים לטוס לחופשת הכדורגל המועדפת, תרצו לדעת שהשוואת מחירים תהיה המשימה שעליה לא תוכלו לוותר. למעשה, לאחר קבלת ההחלטה, יש לבצע השוואת מחירים בשביל להגיע למחיר הטוב ביותר. מניסיון רב, השוואת מחירים של טיסות וחופשות כדורגל בחו"ל, תעניק לכם 20% הנחה לפחות. לדוגמא: תוכלו לחסוך כ- 100-400 ₪ על החופשה אם תעשו את השוואת המחירים בצורה נכונה. המשימה הבאה שלכם: בדקו מחירים של 5 סוכנויות המציעות חופשת כדורגל בחו"ל, לאחריה בדקו מה כל אחת נותנת ובאיזה מחיר. ומכאן, אנחנו בטוחים שתוכלו להשיג את חופשת הכדורגל הבאה במחירים זולים יותר.

הדרך השנייה – חופשת כדורגל מאפליקציות מוכרות

ישנם הרבה מאוד מותגים המציעים חופשות למגוון רחב של פעילויות ומטרות, ביניהם – חופשת כדורגל. בחנות של גוגל לטלפונים אנדרואיד תוכלו למצוא מגוון רחב של אפליקציות נבחרות המציעות חבילות ספורט מגוונות במחירים טובים. ברוב המקרים, חלק מהאפליקציות יעניקו לכם אחוזי הנחה משמעותיים ברכישה של חבילות ספורט מתוך האפליקציה. ובדיוק כך, תוכלו להזמין חופשת כדורגל עם אחוזי הנחה טובים, במילים אחרות: באמצעות רכישה מהאפליקציה הנכונה, תשיגו מחירים טובים יותר עבור הצרכנים.

הדרך השלישית – קבוצות Facebook

קבוצות ה- Facebook השונות מפרסמות דילים וחופשות כדורגל במחירים נוחים, והם הוכיחו את עצמם כיעילים. בנוסף, ניתן לקבל חוות דעת על אותו הדיל מאנשים אחרים, פרופילים אמיתיים וכנים. לעיתים קרובות, אנשים גם מפרסמים חבילות ספורט שרכשו ומעוניינים למכור אותם ב- 20% הנחה לפחות. ללא ספק, קבוצות הפייסבוק הקשורות לחופשות וטיולים יאפשרו לכם להשיג את החופשה הזולה ביותר. מעבר לכך, תוכלו לשגר פוסט באחת הקבוצות, להתייעץ עם החברים בקבוצה לגבי הצעה כזו או אחרת, וגם לבקש המלצה כנה וחמה. ומהצד השני, דרך נוספת ויעילה מאוד למצוא חבילות ספורט במחירים מוזלים היא ב- Marketplace של הפייסבוק. במרקט פלייס תוכלו חופשות כדורגל נוספות במחירים טובים, כאלה שמופצים ע"י אנשים ולא סוכנויות, הם מופצים מסיבות שונות, החל מ- דחיית הטיסה, ענייני קורונה למיניהם, וכו'.

לסיכום, אלה הם שלושת הדרכים היצירתיות, הטובות, והיעילות ביותר להשגת חופשת כדורגל בחו"ל במחירים טובים, נוחים, ומוזלים הרבה יותר. מכאן הכדור בידיים שלכם, בהצלחה ;)

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: