יום שבת, 17 באפריל 2021, ה' אייר ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מכתבים למערכת של תושבי שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

זוגיות מרגיש כמו פרויקט גמר בהשתתפות של כולם

אני מודה! אני בת 30, מהצפון ועדיין רווקה, אבל למה זה צריך להפוך לפרויקט של כולם? אני מרגישה שכל מי שפוגש אותי מגלגל עיניים כשהוא מבין שאני עדיין רווקה. כל דודה, שכנה, חברה מנסה למצוא לי את הבחור המושלם בעיניה שאני ממש אבל ממש חייבת להכיר.  בסוף החלטתי רגע לפני שאני מרימה ידיים מהפרויקט שנתפר עליי אני בוחרת לבדוק בדרך הוותיקה של פעם – שדכניות בצפון דרך משרד שידוכים. בשביל להבין על התהליך ואיך אני ניצלת מלהיות שפן הניסיונות בפרויקט רב המשתתפים של החברים והמשפחה, פניתי למשרד השידוכים "יחד הכרויות", עליו קיבלתי המלצות רבות.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

יח"צ

רמלודנט באר יעקב

אני מודה! אני בת 30, מהצפון ועדיין רווקה, אבל למה זה צריך להפוך לפרויקט של כולם? אני מרגישה שכל מי שפוגש אותי מגלגל עיניים כשהוא מבין שאני עדיין רווקה. כל דודה, שכנה, חברה מנסה למצוא לי את הבחור המושלם בעיניה שאני ממש אבל ממש חייבת להכיר. 

בסוף החלטתי רגע לפני שאני מרימה ידיים מהפרויקט שנתפר עליי אני בוחרת לבדוק בדרך הוותיקה של פעם – שדכניות בצפון דרך משרד שידוכים. בשביל להבין על התהליך ואיך אני ניצלת מלהיות שפן הניסיונות בפרויקט רב המשתתפים של החברים והמשפחה, פניתי למשרד השידוכים "יחד הכרויות", עליו קיבלתי המלצות רבות.

הגעתי למפגש הכרות וייעוץ
איציק הוא שדכן למעלה מ-  שנה ובעל 2 משרדי שידוכים, יש לו משרד שידוכים בחיפה ומשרד ברמת גן, אני כמובן הגעתי למשרד שלו בחיפה. איציק קיבל את פניי בסבר פנים והיה קשוב לכל שאלותיי, הוא ענה בצורה מפורטת ומעמיקה במטרה שאבין הכל ואדע למה ני נכנסת.

מאיפה מתחילים?

  • ראשית, לפי איציק נוח, מתחילים מלהבין עם עצמנו האם הגענו לשלב בחיים בו אנחנו באמת רוצים למצוא זוגיות ארוכת טווח שתוביל לחתונה, כי שידוך בעזרת משרד שידוכים זה לרציניים בלבד.
     

  • שנית, להתחייב לתהליך, איציק היה שקוף איתי והדגיש התשלום עבור שידוך או אינו זול אבל הוא משקף את המכלול שמקבלים במשרד שידוכים. לכן כדאי להתחייב לתהליך ולא להתייאש באמצע, כי כמו כל פרויקט גם תהליך שידוך דורש סבלנות. רק אח"כ נפגשים עם שדכנים בצפון או במרכז.
    איך עובד כל התהליך?

החלטתי להתחייב לתהליך השידוך, ולהיפגש עם שדכנית בצפון, מטעם משרד השידוכים בחיפה. השדכנית הסבירה לי כי כעת נעבור מספר שלבים בדרך אל הרגע המיוחל.

בניית פרופיל אישי – בשלב הראשון השדכנית שאלה אותי שאלות רבות המשקפות מי אני, מהן מטרותיי, השקפת העולם שלי, מבנה הגוף שלי ועוד, במטרה לאסוף כמה שיותר מידע לבניית הפרופיל האישי שלי.
בניית הפרופיל של המועמד הפוטנציאלי – בשלב זה השדכנית ביררה מולי לגבי העדפות והרצונות מבן הזוג אליו אני מייחלת.
מציאת התאמות – לאחר מסירת כל הנתונים השדכנית ציינה כי היא תבנה את הפרופילים בהתאם למה שהסיקה מהם ומהשיחה עימי, ואז תתחיל את תהליך החיפוש אחר המועמדים המתאימים ביותר. לאחר מציאת המועמדים, הפרופילים שלהם יוצגו בפניי על מנת שאוכל להחליט האם להמשיך עם אותו מועמד או לא.
קביעת פגישה – בשלב זה הוסבר לי כי הכוח בידיים שלי. אחרי שאישרתי התאמה וגם הצד השני אישר אותה, מגיע השלב ליצירת קשר בנינו לצורך תיאום דייט ראשון. כאן השדכנית נשארת בתמונה וציינה כי היא תדריך אותי בטרם הפגישה ולאחריה נשב ונסיק מסקנות ממנה.

ניתן לתאם מול המשרד פגישת ייעוץ ללא עלות ולהגיע למשרד הקרוב אליכם. לתיאום חייגו: 073-7815503

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: