יום ראשון, 16 במאי 2021, ה' סיון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מכתבים למערכת של תושבי שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

הכל על מוסך מורשה טויוטה 

אם יש רכב שאפשר לראות על כבישי ישראל כבר לא מעט שנים, זו טויוטה. אותה חברה שמגיעה אלינו מיפן היא יצרנית רכב מאוד נחשבת בעולם כולו, והאמת היא, שעבור הישראלים הרכבים של טויוטה מהווים הנאה גדולה. לכן, אם אתם עומדים לקנות היום בפעם הראשונה בחייכם רכב של חברת טויוטה, ולא משנה איזה דגם, בוודאי תרצו גם לטפל בו כמו שצריך. השאלה היא איך עושים זאת, כי כמובן שלא בכל מוסך תוכלו להיות בשקט נפשי ולדעת שהטויוטה שלכם מקבלת את הטוב ביותר שאפשר. לכן, אחד מהפרמטרים שכדאי לשים לב אליהם כאשר אתם מחפשים מוסך קבוע הוא שאתם פונים אל מוסך מורשה טויוטה. מוסך מורשה של טויוטה זה מקום שבו המכונית שלכם תקבל את הטיפול הכי טוב שאפשר, וזה נכון בין אם מדובר בטיפולים שגרתיים ובין אם מדובר בטיפולים מיוחדים. לכן, אם אתם יכולים לבחור בטוב ביותר, מה פתאום שתבחרו במוסך שאתם לא יודעים עליו דבר? 

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

יח"צ

רמלודנט באר יעקב

איזה מוסך מורשה טויוטה יוכל להתאים לכם? 

דווקא בגלל שיש מוסכים מורשים של טויוטה בפריסה ארצית ובכל מקום, טבעי שתתעורר השאלה: איך בוחרים מוסך מורשה טויוטה שבאמת כדאי יהיה לפנות אליו? ההמלצה שלנו היא לברר מראש כל מה שתוכלו אודות המוסך, כי הרי תרצו לטפל ברכב שלכם תמיד באותו מקום. הניסיון מוכיח שרוב האנשים בוחרים בתחילת הדרך מוסך מורשה ומקצועי של טויוטה ולכל אורך השנים מטפלים ברכב באותו המקום. לכן, ברור מדוע גם אתם תעדיפו לפעול בצורה כזאת, וזו הסיבה שבגללה כדאי לבדוק: עד כמה המוסך מקצועי? למשל, האם הלקוחות האחרים שמגיעים לאותו מוסך כדי לטפל ברכב באמת ממליצים עליו בחום ותמיד חוזרים מרוצים? האם הטיפולים מתבצעים במהירות? האם יש גם שירות שבמסגרתו באים לקחת למוסך את הרכב מהמקום שבו הוא נמצא ומחזירים אותו אליכם? לכל מוסך מורשה יש שיטת עבודה מעט שונה, לכן בהחלט רצוי לבדוק את הדברים הללו מראש. 

כמה עולים הטיפולים לרכב במוסך מורשה? 

עד היום מעולם לא חשבתם לפנות אל מוסך מורשה טויוטה גם כי לא הייתה לכם טויוטה וגם כי היה נדמה לכם שזה מאוד יקר? כדאי שתדעו שזה לא תמיד כך. למעשה, כאשר פונים אל מוסכים מורשים של חברות כאלה ואחרות, מגלים שהמחירים נוחים. בנוסף, כל עוד הרכב שלכם במסגרת האחריות, בכלל לא תצטרכו לשלם על טיפולים שונים, כך שגם במובן הזה זו יכולה להיות בחירה נוחה. חשוב שתטפלו ברכב החדש שלכם רק במוסך מקצועי ורציני, כי כך תוכלו להיות בטוחים שהוא יחזיק מעמד לאורך שנים. אין חוויה יותר בטוחה ונעימה מלנהוג על טויוטה שמתוחזקת בצורה מקצועית.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: