יום ראשון, 16 במאי 2021, ה' סיון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מכתבים למערכת של תושבי שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

קידום ממומן בגוגל הדרך הקלה להגדלת הלקוחות

קידום ממון בגוגל משתמש בגוגל אדס שהיא פלטפורמת הפרסום של גוגל. הרעיון הוא לשלם על הכנסת מודעה על פי מילות חיפוש למקום הגבוהה ביותר בחיפוש. לראש דף החיפוש. זו התוצאה הראשונה שהמחפש יראה לאחר שהקליד את מילת המפתח. ישנה חשיבות מכרעת למיקום האתר שאליו רוצים למשוך את הלקוח בדף התוצאות.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

יח"צ

רמלודנט באר יעקב

היתרונות של קידום ממומן בגוגל:

√ תוצאות החיפוש יהיו מוצבות ראשונות בדף החיפוש

√ יותר לקוחות יחשפו לאתר או למודעה המפורסמת

√ זו הדרך המהירה ביותר לקידום

√ המחיר נקבע על פי כמה פרמטרים המייצגים את איכותו וטיבו של האתר שלכם

√ הגדלת הרווחים של העסק באופן מהיר ומידי.

√ התוצאות של ההשקעה בקידום זה נראות מיד לעין בחיפוש, ברווחים ובכניסות ובחשיפה

פרסום וקידום מקוון עושה שימוש באינטרנט לצורך של מכירות והוא כולל קידום אתרים ומכירות במנועי החיפוש. הפרסום בגוגל אדס (אדוורדס) מאפשר איתור והגעה אל קהל היעד שלכם אשר מתעניין במוצר ובעסק שלכם. קידום ממומן יביא תוצאות מהירות בהרבה מקידום אורגני. קידום שיביא למיקום גבוה של העסק שלכם בדף החיפוש. פרסום זה נלווה או מחליף את שלטי הפרסום, הפרסומות בטלוויזיה ובעיתון ומגיע לקהל יעד גדול ביותר. בעזרת תקציב לא גבוה, מילות מפתח נכונות ודף נחיתה או אתר מדויקים ונכונים ניתן מהר מאד להגיע לתוצאות הרצויות במיקום ובכניסת לקוחות.

בדרך כלל לקוחות לא ימהרו להשאיר את פרטיהם האישיים לעסק, אך בגוגל אדס השארת הפרטים נעשית בהליך פשוט וידידותי, ובנוסף קהל הלקוחות התרגל להשאיר פרטים באתרים בהם הוא מתעניין לרכוש. ישנה אפשרות להמשיך ולפרסם לקהל היעד שנכנס לאתר שלכם גם לקהל שכבר ביצע רכישה וגם לאלו שנכנסו לאתר ומתעניינים במוצר אך עדיין לא ביצעו רכישה.

מרבית העסקים בישראל ובעולם הבינו שהפרסום באינטרנט הנו בעל משמעות מהותית לעסק ולא ניתן לפרסם את העסק מבלי פרסום, קידום ושיווק בדרך הזו. מרבית העסקים יעדיפו את הפרסום הממון של גוגל שהוא מהיר ובעל תוצאות מידיות המשפיעות על הרווחים. עסקים אלו ייהנו מפילוח מוצלח של קהל היעד שלהם ויהיו בידם כלים לשמירה על קשר והנעה לפעולה ולקנייה של לקוחותיהם באופן מוצלח שלא היה בעבר.

כאשר מחפשים ומעוניינים לקדם את העסק, השיטה הטובה ביותר הקיימת היום בשוק הפרסום והשיווק, מעל לכל ספק, הינה השיטה של קידום ממומן בגוגל. קהל הלקוחות הגדול ביתור נמצא באינטרנט, ובעקבות משבר הקורונה קהל הלקוחות הגדיל את עצמו באופן משמעותי, גם חלקים בקהל שחשש מקנייה באינטרנט, שינה את הרגלי הצריכה והקפיץ את הפרסום באינטרנט למקום עוד יותר גבוה משהיה. ככל שתקדימו את ההחלטה על קידום ממומן תטיבו עם העסק שלכם ותזכו בהגדלת רווחים וניהול לקוחות מקסימלי.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: