יום חמישי, 24 ביוני 2021, י"ד תמוז ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מכתבים למערכת של תושבי שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

איך תבחרי מתנה שווה ליום ההולדת של הילד שלך?

אין כמו לחגוג יום הולדת לילדים. זה מרגש, זה משמח, יש הרבה מה לעשות סביב זה וללא כל ספק מה שהכי מעניין ויש סביבו ציפייה זה קניית המתנה. הילדים מחכים נרגשים לראות אילו מתנות חשוב שיתאימו להם וכמובן שיום ההולדת הוא הזדמנות מצוינת לבקש מתנות שכבר הרבה זמן רוצים או חושבים עליהן.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

יח"צ

רמלודנט באר יעקב

מעבר לזה – בין אם מדובר בבני משפחה ובין אם מדובר בחברים – הרי שביום ההולדת אפשר לקנות לא מעט מתנות קטנות ואפשר לאחד את סכומי הכסף לכדי סכום גדול וכך לקנות מתנה אחת, גדולה ושווה במיוחד. יש ילדים שמתכננים חודשים מראש מה הם רוצים שיקנו להם כמתנה ליום ההולדת וכמובן שההורים שמחים לשתף עם זה פעולה ומנסים להבין בין השורות מה הילד רוצה ועל מה הוא חולם. מצד שני – לא תמיד פשוט להבין את זה וההורים בכל זאת יתקשו לחשוב איזו מתנה תהיה הנכונה והמוצלחת ביותר. אז איך לבחור עבור הילד שלך את המתנה הכי מושלמת ושווה?

איך יודעים מה הילד הכי רוצה כמתנה שווה ליום ההולדת?

גם כאשר יש תקשורת טובה וחיובית בין ההורים לילדים לא תמיד אפשר לדעת או להבין מה הכי כדאי לקנות לילד. לפעמים גם אם יודעים מה התחביבים של הילדים לא תמיד זה יהיה קשור למתנה שהם רוצים, שכן ההורים עצמם לא תמיד חשופים לעולמות התוכן ותחומי העניין של הילדים ולא תמיד יודעים במה הם מתעסקים ומה הם רוצים ואוהבים. העולם של מתנות לילדים הוא רחב, מגוון ועשיר וחשוב לדעת מה הטרנדים האחרונים, על מה הילדים מדברים ומה מעסיק אותם. לעיתים קרובות יהיו אלה אופנות חולפות ובמקרים אחרים זה יישאר למשך לא מעט זמן. להלן כמה רעיונות שבעזרתם אפשר לדעת מה הילד ישמח לקבל כמתנה שתיחשב בעיניו כמתנה טובה, גדולה, שווה ובלתי נשכחת – 

  • תחום המחשבים – ילדים בגילאי בית הספר היסודי עסוקים מאד עם המחשב ועם משחקים מקוונים וחלקם דורשים רכישה לא זולה. דבר נוסף שקשור לתחום זה הוא קונסולות המשחקים המוכרות כיום.

  • אביזרים למשחקים – גם כשכבר יש קונסולות או משחקים – יש צורך באביזרים שיעזרו לשחק או ישדרגו את החוויה – הגה, אוזניות, משטחים שמתחברים למשחק ועוד.

  • משחקי קופסה – בשנים האחרונות יש מודעות גבוהה לנושא של משחקי קופסה ויש ייבוא של משחקים איכותיים, ברמה גבוהה וכאלה שיישארו כנכס צאן ברזל לנצח בקרב בני המשפחה.

  • ביגוד והנעלה – החלפה של מלתחה שלמה יכולה להיות מתנה מצוינת לכבוד יום ההולדת, כמו גם שמלות יפות ומפוארות לבנות או נעליים מיוחדות וממותגות שהבנים מתעניינים בהן.

חשוב לזכור שלכל ילד או ילדה יש את העולם הפנימי שלהם וחשוב שהמתנה תהיה קשורה בנושאים מעולם זה.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: