יום חמישי, 24 ביוני 2021, י"ד תמוז ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

מאמרים ודעות ברמלוד נט באר יעקב

מכתבים למערכת של תושבי שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

ליווי משפטי לעסק - מתי כדאי לבצע?

במידה והחלטתם כי אתם מעוניינים להקים עסק ולהפוך לעצמאיים, רצוי לקחת ליווי משפטי לעסק על מנת לבצע את התהליך בצורה נכונה וחוקית.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

יח"צ

רמלודנט באר יעקב

לא פשוט לפתוח עסק, קיימים לא מעט מסכים שעליכם להכין, וכן זה יכול להיות כרוך בלא מעט התרוצצויות שונות.

על מנת שאת כל הריצות תעשו פעם אחת ללא כל צורך לחזור כל פעם למקום מסוים בשביל מסמך חסר, הכי טוב יהיה לקחת עורך דין אשר ההתמחות שלו היה ליווי משפטי לעסק. 

לכן, אם אתם חושבים לפתוח עסק בין אם מדובר על עסק עצמאי בודד שלכם ובין אם מדובר על עסק עם שותפים , רצוי לקחת את הליווי המשפטי על מנת שתוכלו לבצע את כל הפעולות ואת כל התהליך בצורה נכונה ככל האפשר.

ליווי משפטי לעסק - להיערך מראש!

בכל מה שקשור לפתיחת עסק, רצוי מאוד להיערך מראש על מנת לבצע את כל הקמת העסק בצורה חוקית ככל האפשר, ולקחת ליווי משפטי לעסק.

עסק לא תמיד יכול להיות דבר פשוט, תמיד ידרשו מכם מסמכים שאין לכם כל כך מושג גם על מה בדיוק מדובר ולכן, עורך דין מקצועי אשר זוהי ההתמחות שלו יוכל לעזור לכם, לייעץ לכם, וכמובן לכוון אתכם על מנת שתוכלו לסיים את התהליך בצורה מועילה ביותר וכמובן על מנת שלא תתייאשו באמצע התהליך, תתפלאו כי דבר כזה לגמרי יכול לקרות עם כל הפרוצדורות שיכולות להיכלל בזה.

 כמו כן, עורך דין מקצועי אשר זוהי ההתמחות שלו יוכל לטפל עבורכם בלא מעט מקרים, ובכל בעצם הוא יוכל לחסוך לכם לא מעט כאבי ראש וגם לא מעט זמן אשר יכול להיות יקר עבורכם.

ליווי משפטי לעסק - האם ניתן לפתוח עסק ללא ליווי משפטי?

אם לקחת ליווי משפטי לעסק או לא זוהי החלטה שלכם בלבד, אך על מנת שתוכלו לעבור את התהליך של פתיחת עסק בצורה הטובה ביותר כמובן שההמלצה היא לקחת ליווי משפטי על ידי עורך דין מקצועי שכן זוהי ההתמחות שלו.

כמו כן, לא מעטים המקרים בהם אתם פותחים עסק יחד עם שותף מסוים, וכן במצבים כאלו עליכם לעשות הסכם מייסדים על מנת לחתום על כל הדברים האפשריים בכדי למנוע אי נעימויות שיכולות להגיע בעתיד, בהסכם אתם יכולים למצוא פרטים שונים, כמו למשל: שם העסק, כתובת העסק, מניות. 

דברים אלן הינם חשובים על מנת שהכל יהיה כתוב וחתום וכן זהו דבר שיכול למנוע לא מעט בעיות אשא עלולות לצוץ.

כפי שאתם בטח יודעים גם אם אתם פותחים עסק יחד עם שותף שהינו חבר או אפילו משפחה, השתדלו מאוד לשים עסקים לחוד וחברים לחוד. דבר זה הינו חשוב על מנת שלא ישפיע עליכם בזמנים שונים לכן, בכל שותף שיש לכם רצוי להכין הסכם מייסדים מקצועי יגביל בבית משפט וכך להימנע מאי נעימויות.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: