יום חמישי, 18 באוגוסט 2022, כ"א אב ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

ספורט ברמלוד נט באר יעקב

כל חדשות הספורט של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

אלופה תוצרת לוד אלינה ברגלסון מלוד היא אלופת הארץ בבדמינטון עד גיל 17

היא רק בת 15, אבל כבר עטורת מדליות והישגים, שמביאים לה ולעיר לוד המון כבוד. בשבוע שעבר היא סיימה את המכביה ה-21 עם מדליית זהב בזוגות ומדליית ארד ביחידות עד גיל 17. מיד לאחר המכביה היא טסה לאליפות אירופה לנוער שהתקיימה בסלובניה, וגם משם חזרה עם הישגים ושבחים.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב


אלינה ברגלסון היא רק בת 15, אבל כבר בגילה הצעיר היא מספקת הישגים מרשימים בתחום הספורט בו היא מתמחה, בדמינטון, ומביאה כבוד גדול לעיר לוד ולמשפחתה. אלינה היא בתם של יורי, מכונאי ולודמילה, רו"ח, ואחות קטנה לדניס בן ה-21, המשרת בצה"ל. הם מתגוררים בשכונת גני יער בלוד. מספר לנו אביה יורי: הכול התחיל בטניס שדה, שאלינה התחילה לשחק בגיל צעיר. במקרה ראה אותה משחקת ידיד המשפחה, אנדריי דנילנקו, אביה של אלופת ישראל בבדמינטון, דנה דנילנקו.

אנדריי המליץ שאלינה תעבור לבדמינטון, והשאר היסטוריה.
בתחילת הדרך היא התאמנה תחת ניהולו האישי של דיוויד ורולקר ממועדון מכבי לוד. דיוויד הקנה לה את היסודות והבסיס, ועל כך אנו מכירים לו תודה. בהמשך, עברה אלינה להתאמן אצל קסניה פוליקרפובה, ספורטאית אולימפית בעצמה, שמכינה לה תכנית אימונים קשוחה וצפופה. יורי מספר לנו שאלינה מתאמנת 6 ימים בשבוע, כשלעתים קרובות מדובר בשני אימונים ביום – בוקר וערב.

למרות האימונים האינטנסיביים, היא תלמידה מצטיינת הלומדת בבית הספר למדעים בלוד. אלינה מספרת לנו שהתאהבה בבדמינטון מיד כשהתוודעה למשחק. לדבריה, התחרויות והאתגרים הרבים שמזמן לה הבדמינטון, מחשלים אותה ומלמדים אותה להתמודד עם מצבי לחץ. היא מודה לכל מי שמאמן אותה בהווה ולמי שאימן אותה בעבר.
אלינה משחקת כבר 8 שנים בדמינטון. היא אלופת הארץ בזוגות עד גיל 17, למרות שהיא רק בת 15. גם במכביה שהסתיימה בשבוע שעבר זכתה במדליית הזהב בזוגות. ביחידות היא הייתה הכי צעירה מבין המתמודדות וזכתה במדליית הארד. מיד לאחר סיום המכביה, אלינה טסה לאולימפיאדת הנוער שהתקיימה בסלובקיה. היא הגיעה למקום השני בבית המקדים, ורק אלופת אירופה הצליחה לגבור עליה בשלבים האחרונים של הטורניר. בתום התחרות קיבלה אלינה שבחים רבים ממארגני טורניר הבדמינטון. היא מדורגת היום בטופ 12 באירופה לבנות עד גיל 17. אביה מודה לראש העיר, עו"ד יאיר רביבו ולאגף הספורט בעירייה, שתמך ועודד לאורך כל הדרך. כמו כן, הוא מודה למאמנה האישי הראשון, דיוויד ורולקר, יו"ר ומאמן ראשי של מועדון הבדמינטון מכבי לוד.

מר ורולקר מסר את תודתו בשם כל חברי מועדון,  לראש העיר - עו"ד יאיר רביבו ולחבר המועצה אריה לוי - מחזיק תיק הספורט, למנהל אגף הספורט מאיר אליהו וכן לכל בעלי התפקידים בעירייה העוסקים והמסייעים לענף הבדמינטון בעיר.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: