יום חמישי, 28 בספטמבר 2023, י"ג תשרי ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

ספורט ברמלוד נט באר יעקב

כל חדשות הספורט של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

הפועל לוד בטניס שולחן חגגה סיום עונה מוצלחת ביותר ועתירת הישגים

שלמה אברמוביץ, זכה בעיטור כבוד של מרכז הפועל, סיכם את העונה המוצלחת: "זו היתה אחת מהעונות המוצלחות בתולדות מועדון הפועל לוד בטניס שולחן, נערך במוצאי שבת טקס סיום עונה מרשים, בו נטלו חלק כל שחקני המועדון, המאמנים ואנשי אגף הספורט!"

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

הפועל לוד טנ"ש זכתה ב- 24 מדליות באליפות ישראל בטניס שולחן!!!

בסוף שבוע שעבר, התקיימה מסיבת סיום העונה, ביוזמתו של אחד משחקני המועדון הוותיקים זאב כהן, שאירח את כל המנהלים, המאמנים, השחקנים ומוקירי המועדון בחצר ביתו המכילה גגם בריכת שחייה, זו השנה השניה ברציפות, עם סעודת ברביקיו, שתייה ומעדנים כיד המלך.

לפני כ-70 שנים עלה שלמה אברמוביץ' מרומניה היישר ללוד. ילד קטן עם חלום גדול: להפוך את לוד לאימפריה של טניס שולחן. השבוע חגג שלוימ'ה את יום הולדתו ה-77, ואפשר לומר שהוא עשה זאת בגדול. כאשר לצידו עומד בשנים האחרונות יד ימינו, בנו איציק, הנחשב לאחד ממאמני הטנ"ש הטובים בארץ ובעולם, בתמיכת אגף הספורט, אך עם קשיים כלכליים לא פשוטים, שבו שחקני הפועל לוד בשבוע שעבר עם הישג חסר תקדים מאליפות ישראל: 12 אלופי ישראל, שני סגני אלופים ו-10 מדליות ארד. ובסה"כ: 24 פעמים עלו שחקני המועדון על הפודיום!

שמעו של מועדון הטניס שולחן של הפועל לוד יצא למרחוק, ושחקנים צעירים ומבוגרים, מכל רחבי הארץ, שואפים להתאמן בו. במועדון פועלות 18 קבוצות, מהחזקות בישראל, המובילות את ליגת העל ואת הליגה הלאומית. בתמיכת עיריית לוד, נבנה לפני מספר שנים, בסמוך לקריה למנהיגות ומדעים – אורט לוד, אחד ממרכזי הטנ"ש החדישים והיפים בארץ.

לא בכדי הוענק ל"מר טניס לוד", שלמה אברמוביץ' עיטור כבוד של מרכז הפועל. שלמה הוא, ללא ספק, האיש שעל שמו רשום המועדון היוקרתי של הפועל לוד, אשר זכה להישגים מרשימים בישראל ובעולם.

כאמור, במוצאי שבת האחרון, חגגו אנשי הפועל לוד טקס סיום עונה מוצלחת, אולי העונה המוצלחת ביותר בתולדות המועדון עטור ההישגים. בין יתר הצלחות העונה, ניתן לציין את ההישגים הבאים: ליגת העל גברים: מקום ראשון בפלייאוף העליון. ליגה לאומית: מקום שלישי במחוז שפלה. ליגה ארצית: מחוז שפלה – הפועל לוד M3 – מקום ראשון. הפועל לוד M5 – מקום שני. הפועל לוד M3 – עלייה לליגה הלאומית. ליגת על נשים: מחוז דרום – מקום שני בפלייאוף העליון. ליגה לאומית נשים: מקום ראשון במחוז דרום. ליגת מיני קדטים: הפועל לוד K2 – מקום 3. ליגת קדטים: הפועל לוד C2 – מקום שני. ליגה א': הפועל לוד M8 – מקום ראשון בבית 11 ועלייה לליגה הארצית. הפועל לוד M4 – מקום שני בבית 13. גביע המדינה, מיני קדטים: הפועל לוד K2 – מקום שני. גביע המדינה קדטים: הפועל לוד C2 – מקום ראשון. גביע המדינה קדטיות: הפועל לוד C5 – מקום ראשון. גביע האיגוד גברים: הפועל לוד M3 – מקום שני.

כאמור, לרשימת הגביעים, המדליות והתארים שצבר המועדון ברבות השנים, נוספו עוד 24 מדליות, 12 מהן מזהב, באליפות הארץ לשנת 2023, שהתקיימה לפני כחודש במכון ווינגייט. 24 פעמים עלו שחקנים ושחקניות שייצגו את המועדון על פודיום האלופים. יותר מכל קבוצה או מועדון אחר שלקח חלק במשחקי האליפות.

בטקס הסיום, הודה המאמן הראשי, איציק אברמוביץ' לשותפים להצלחה: "אני רוצה להודות מקרב לב, לדני וקנין, למיכאל טברסקי, לשנון ולאנה, על העזרה המקצועית באימון בליווי ובתמיכה, וכמובן לוורדית ולכל השחקנים מהליגות השונות, שמשחקים עם הילדים ומשפרים אותם מאימון לאימון. אני מודה לאבי שלמה, שכל הטוב הזה לא היה קורה, אלמלא החלומות והשאיפות שלו". בהמשך הודה גם נשיא המועדון, שלמה אברמוביץ': "תודה ענקית להורים ולמשפחות על תמיכה ועזרה בכל דבר ועניין. זה לא מובן מאליו. תודה לעומדים בראש המועדון: לפיטר איכנבאום, לגבי פנחסוב, לפנחס מיכאלי, וכמובן לבני, איציק אברמוביץ', המאמן את הנוער הנפלא הזה. ותודה לעיריית לוד ולאגף הספורט. לראש האגף, מאיר אליהו, ולמנהל מח' הספורט, ירון זרד, על עונה נפלאה ומוצלחת, בתקווה שהעונה הבאה תהיה מוצלחת לא פחות".

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: