יום חמישי, 28 בספטמבר 2023, י"ג תשרי ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

ספורט ברמלוד נט באר יעקב

כל חדשות הספורט של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

כדורסל: עירוני הפועל לוד גיבשה סגל חזק לעונה הקרובה

הנהלת הקבוצה שמחה לשלב שחקני בית שגדלו במחלקות הנוער והיום משתלבים בקבוצה הבוגרת של המועדון, הוכחה לתהליך הטוב שהמועדון עושה. נאחל המון הצלחה לכל סגל הקבוצה ומנהליה בעונה הקרובה!

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

השחקן איתי לוי בן 20 (גובה 1.93) מצטרף לשורות הפועל לוד בוגרים

כפי שדיווחנו בשבועות האחרונים, מועדון הכדורסל של הפועל עירוני לוד מחתים ומגבש סגל חזק ושאפתני לקראת עונת המשחקים הבאה. הסגל של המאמן אופיר פלצמן ממשיך להתגבש לקראת עונת 23/24. להלן ההחתמות הטריות, שהיו בימים האחרונים ממש: איתי לוי, בן 20, גובה 1.93, משחק במספר עמדות במגרש: שחקן פנים וחצי פינה. איתי שיחק במחלקת הנוער של מועדון הכדורסל עוצמה מודיעין ובהמשך שיחק בקבוצת הבוגרים של בית"ר ירושלים בליגה א'. עכשיו הוא מצטרף לסגל של המאמן אופיר פלצמן לעונת 23/24. איתי, בהצלחה וברוך הבא!

שחקן נוסף שהצטרף לקבוצת הבוגרים שלנו: עוז בן דרור בן ה-17 שגדל כאן במחלקת הנוער שלנו והיה בעונה שעברה חלק חשוב בהצלחת קבוצת הנוער של המועדון, שסיימה במקום השני בליגה. עוז מתנשא לגובה 1.77 ומשחק בעמדות הרכז והקלע.

מהנהלת הקבוצה נמסר כי היא שמחה לשלב שחקני בית שגדלו במחלקות הנוער והיום משתלבים בקבוצה הבוגרת של המועדון, הוכחה לתהליך הטוב שהמועדון עושה. נאחל המון הצלחה לכל סגל הקבוצה ומנהליה בעונה הקרובה!

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: