יום שלישי, 05 במרץ 2024, כ"ה אדר א' ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

ספורט ברמלוד נט

כל חדשות הספורט של שוהם, באר יעקב, חבל מודיעין, גזר, עמק לוד, רמלה ולוד

יש ספורט בלוד

עוד שבוע גדוש של משחקים, תחרויות, ניצחונות עבר על אגודות הספורט של העיר לוד בעיצומה של מלחמת חרבות ברזל. כל הפרטים בגוף הכתבה.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

 

6 מדליות למתאבקי הפועל לוד באליפות הארץ לקדטים. 
מתאבקי הפועל לוד ממשיכים לגרוף הישגים ולצבור מדליות:
לאחר שדיווחנו לכם לפני כשבועיים על זכייתו של ליאור שוורצמן בן ה-19, ממועדון ההאבקות של הפועל לוד, בתואר אלוף ישראל לנוער, השבוע אנו גאים לבשר שמתאבקים נוספים של המועדון זכו במדליות, באליפות הארץ בהאבקות לקדטים, שהתקיימה ביום שישי שעבר ברחובות

כבוד גדול לעיר לוד: באליפות הארץ בהאבקות בסגנון יווני-רומי לקדטים עד גיל 17, שהתקיימה ביום שישי שעבר ברחובות, זכו שישה מתאבקים ממועדון הפועל לוד במדליות. המועדון הלודאי נחשב לאחד המועדונים המובילים והחזקים בארץ, יחד עם מועדון האגרוף המצליח הפועל בעיר, מועדוני הטניס שולחן וטניס שדה, הבדמינטון, הכדורסל, הפטאנק, הקטלבל וענפי ספורט נוספים הפועלים בעיר.

כאמור, ביום שישי שעבר התקיימה ברחובות אליפות הארץ בהאבקות, בסגנון יווני-רומי, לקדטים עד גיל 17. החניכים של מועדון ההאבקות הפועל לוד שבו מן האליפות עטורי כבוד, תהילה ומדליות:

דניאל קליכמן בן ה-13 זכה במדליית ארד, לאחר שהגיע למקום השלישי באליפות, בקטגוריית משקל עד 45 ק"ג. ירון ברמן בן ה-16 זכה במדליית כסף, לאחר שתפס את המקום השני והפסיד רק בגמר, בקטגוריית משקל עד 60 ק"ג. תמירלאן חלימוב בן ה-14 השיג את מדליית הארד בקטגוריית משקל עד 60 ק"ג. עידן אביב בן ה-17 זכה במדליית כסף בקטגוריית משקל עד 65 ק"ג. מקסים שקברו בן ה-16 זכה במדליית ארד בקטגוריית משקל עד 65 ק"ג. גיא זנקביץ בן ה-16 זכה במדליית ארד בקטגוריית משקל עד 110 ק"ג. בנוסף להישגים הנהדרים הללו, שני מתאבקים נוספים מהמועדון: דניאל ריבקין ודניאל שיפמן, הגיעו למקום הרביעי בקטגוריות המשקל בהן הם מתמודדים.

ולדימיר קסובסקי, המאמן הראשי של מועדון ההאבקות הפועל לוד, אמר לאחר האליפות: "זהו כבוד גדול לחזור מאליפות ישראל בהאבקות לקדטים עם 6 מדליות, לאחר שמתאבק המועדון זכה בחודש שעבר בתואר אלוף הארץ לנוער. התוצאות מוכיחות שהעבודה הקשה שהחניכים עושים בכל ימות השנה, משתלמת ומניבה פירות מתוקים מאוד. התוצאות מלמדות שיש ספורט בלוד! יש בעיר עתודה ספורטיבית מבטיחה, שעוד נשמע עליה רבות בעתיד הקרוב. כל זאת, הודות לתנאים האופטימליים שהספורטאים מקבלים מעיריית לוד ומאגף הספורט, ובזכות ראש עיר משקיען, ששם את החינוך והספורט במקום גבוה בסדרי העדיפויות של העיר".

כל הכבוד לחניכי הפועל לוד הצעירים על ההישגים המרשימים, למאמן הראשי ולדימיר קסובסקי ולמועדון ההאבקות של הפועל לוד. ויוה לוד!


בתמונה: הזוכים עם המאמן הראשי: ולדימיר קסובסקי וסמל המועדון


בתמונה: דניאל קליכמן עם מדליית ארד


ירון ברמן עם מדליית כסף


תמירלאן חלימוב עם מדליית ארד


עידן אביב עם מדליית כסף


מקסים שקברו עם מדליית ארד


גיא זנקביץ עם מדליית ארד

 

ספורט בבתי ספר:

המחזור הראשון של "צומחות בספורט" הסתיים בהצלחה!

"אין גבול ליכולת שלך, אלא רק הגבולות שאת מציבה לעצמך כאשר את חושבת על מה שאינך יכולה לעשות.  אל תחשבי שאינך יכולה, חשבי שאת יכולה!" (קינגסלי)

בשבוע שעבר התקיים טקס סיום המחזור הראשון בפרויקט 'צומחות בספורט", באמצעות ענף הכדורשת, לתלמידות שכבת ט' בתיכון דרכא מקסים לוי לוד.

הפרויקט, שהוא תוצאה של מחשבה מעמיקה ומשותפת, יוזמה של אגף הספורט, בהובלתו של ירון זרד, מנהל מחלקת הספורט באגף, ודן, פסיכולוג משפ"ח לוד, כלל עשרה מפגשים, בהם הנבחרת התאמנה בתחום הכדורשת. האימונים הועברו בהנחייתו של המורה לחינוך גופני, איתי גולדפרב, תוך שילוב וליווי מנטלי בהנחייתה של מיטל, הפסיכולוגית מהשירות הפסיכולוגי החינוכי בלוד.

תלמידות בית הספר, אשר השתתפו בפרוייקט, השקיעו, התאמנו ופיתחו את היכולות האישיות והרגשיות שלהן תוך פיתוח המצוינות בחינוך הגופני וגילוי יכולות ספורטיביות בענף הכדורשת, ברמה מקצועית, גופנית, רגשית וחברתית מעוררת השראה וגאווה.

בטקס נשאה דברים מנהלת בית הספר, הגב' ליטל לוי, שאמרה בין היתר: "זכינו בפרויקט חינוכי ספורטיבי ששם את התלמידה במרכז ותוך כדי משחק הכדורשת נתן להן את היכולת לפתח גם יכולות אישיות רגשיות. תודה לכל העוסקים בפרויקט החשוב הזה. לצוותי ההוראה, להנהלת בית הספר, לאגף הספורט בעירייה ובמיוחד למנהל מחלקת הספורט, ירון זרד, שיזם את הפרויקט."

את הטקס חתם מנהל מחלקת הספורט, ירון זרד, שאמר: "במסגרת תפקידי כמנהל מחלקת ספורט וכחלק מאגף הספורט, תפקיד שהינו ברובו תפקיד ביצועי, אנו אחראים להוציא לפועל ולארגן תחרויות, טורנירים, אירועי ספורט יוזמות ופרויקטים למיניהם. כמנהל, לא הרבה פעמים יש לך את המזל, היכולת וההזדמנות, להוציא לפועל רעיון שעלה מתוך שיחה מקצועית אצלך במשרד. הפרויקט שאותו אתן מסיימות היום נולד מתוך שיחת עבודה שהתקיימה ביני ובין דן, פסיכולוג וקולגה, שהוא חלק מהצוות המקצועי של השירות הפסיכולוגי חינוכי של העיר. לאחר שהרעיון עלה, חשבנו על בית ספר שאיתו יש לשנינו, לדן ולי, חיבור מצוין ושאיתו אנחנו אוהבים לעבוד. תיכון דרכא מקסים לוי היה הבחירה הראשונה והברורה שלנו. לאחר שהגענו להחלטה, פנינו לליטל, מנהלת התיכון, ונפגשנו עימה. הצטרפו לפגישה, הצוות המובחר שאתן מכירות: דניאל היועצת, ספיר רכזת השכבה ואיתי, המורה, המנטור והרוח החיה בשטח ובאימונים. לא נשכח כמובן את מיטל, שליוותה, הדריכה ונתנה תובנות בפן המנטלי.

בשמי ובשם אגף הספורט, בניהולו של מאיר אליהו, הרשו לי להגיד: תודה. תודה רבה לכל מי שתרם להצלחת הפרויקט "צומחות בספורט", ובעיקר לכן, תלמידות יקרות, שאפשרתן לנו להגשים חלום ולהוציאו אל הפועל. כולי תקווה, שהכלים שקבלתן בפרויקט זה יסייעו לכן בהתמודדויות היומיומיות גם בהמשך. ואם על הדרך גם תתמידו בעיסוק בספורט, כחלק מאורח חיים בריא – בזה יהיה שכרנו"


בתמונה:  בטקס סיום של המחזור הראשון  בפרויקט צומחות בספורט


בתמונה: זכינו בפרויקט חינוכי ספורטיבי ששם את התלמידה במרכז, ליטל לוי מנהלת תיכון דרכא

 

כדורסל: אליצור לוד - ממשיכים בשרשרת הניצחונות!
קבוצות הכדורסל של מועדון אליצור לוד, בראשותו של היו"ר אבי גולדברג, ממשיכות להרשים ולנצח. השבוע גברה הקבוצה השנייה של אליצור לוד ילדים ב', המורכבת מתלמידי כיתות ז', על אליצור מודיעין בתוצאה: 79-58.


בתמונה: שחקני הקבוצה לאחר הניצחון על אליצור מודיעין

קבוצת הנוער של אליצור לוד ממשיכה ברצף ניצחונות מתחילת העונה, והשבוע גברו חניכי הקבוצה על הפועל ברנר דרום בחוץ, בתוצאה: 83-52.

אליצור לוד - נערים ב', המורכבת מתלמידי כיתות ט', ניצחה השבוע בקרב צמרת את אליצור רמלה 71-67, לאחר מותחן שהתעלה לרמה גבוהה מאוד, ועלתה למקום השני בטבלה. בעוד 10 ימים צפוי לקבוצה "משחק העונה" נגד הפועל נצר סרני מהמקום הראשון. בואו לעודד את הנערים הנפלאים של אליצור לוד.


בתמונה: שחקני נערים ב' לאחר הניצחון על אליצור רמלה

ביום חמישי השבוע, התקיים באולם הספורט "המאירי" דרבי בין קבוצות אליצור לוד המאירי, לבין אליצור לוד אלישיב, בליגת קט סל א', המיועדת לשחקני כיתות ו'. כמו כן, קבוצת הנוער של המועדון התארחה ביום חמישי בגדרה, למשחק מסקרן עם הקבוצה המקומית. נדווח על תוצאות המשחקים, אי"ה, בשבוע הבא.

גם מועדון הפועל עירוני לוד ממשיכים בשרשרת ההצלחות!

קבוצת הבוגרים של מועדון הכדורסל הפועל עירוני לוד, בהדרכתו של המאמן אופיר פלצמן, אירחה בסוף השבוע שעבר את עירוני נס ציונה בקרב צמרת חשוב ביותר. המשחק התקיים באולם הספורט של תיכון מדעים שברחוב שפירא 35. בתום מותחן סוער ומרתק, שמרה הפועל עירוני לוד על הבית וניצחה את נס ציונה בתוצאה: 84-77. הקבוצה עלתה למאזן של 5 ניצחונות מול הפסד בודד אחד. ויוה לוד!


בתמונה: ניצחון גדול להפועל עירוני לוד על נס ציונה

ממשיכות בשלהן: בדידות מזהירה בצמרת!
קבוצת הבוגרות של מועדון הכדורסל הפועל עירוני לוד ניצחה בסוף השבוע שעבר את קבוצת הנשים של הפועל מטאור אשדוד בבית. הקבוצה עלתה למאזן מדהים של  8:0 ושומרת על המקום הראשון בטבלה. כל הכבוד לאלופות!


בתמונה: קבוצת הנשים של הפועל עירוני לוד לאחר הניצחון על הפועל אשדוד

בית הספר לכדורסל של הפועל עירוני לוד קורא לך!
בית הספר לכדורסל של מועדון הכדורסל הפועל עירוני לוד שב וקורא לנוער הלודאי: הצטרפו עכשיו לחוג הכדורסל שלנו בסניף - לוד מדעים, ותזכו לחוג כדורסל ברמה הכי גבוהה שיש, עם צוות אימון מנוסה ומקצועי ביותר! בואו לאימון ניסיון במתנה. לפרטים והרשמה: אלכס, טל' 054-5981094.

טניס שולחן: אלוף נוסף ללוד
בסוף השבוע שעבר התקיימה אליפות כרמיאל הפתוחה בטניס שולחן. אסף ועקנין, כוכב עולה בשמי הטניס שולחן בארץ ושחקן מועדון הפועל לוד, גילה יכולת מרשימה. אסף זכה לשבחים רבים מכל המאמנים שחזו בתחרות. לאחר שהביס את כל יריביו, קיבל אסף גביע ומדליית זהב, והוכתר לאלוף התחרות עד גיל 12. אסף זוכה לאימונים עם בעלי המקצוע הטובים בארץ, במרכז הכי חדיש ומקצועי שיש באזור. המקצוענים צופים לו עתיד מזהיר. כל הכבוד, אלוף!


בתמונה: אסף ועקנין האלוף עם הגביע

בן זיני ביקר במרכז הטניס שולחן בלוד
מועדון הטניס שולחן של הפועל לוד אירח השבוע לביקור את בן זיני - זמר, שחקן ואושיית רשת ישראלי. זיני ביקש וקיבל אימון ומשחק לשם התרשמות. מתברר שהבחור חזק גם בפינג-פונג. בתום הביקור במרכז הטניס החדיש והמפואר, ששוכן ליד ביה"ס לאורט בלוד, העלה בן זיני סרטון שזכה בתוך פחות מיממה ללא פחות מ-30 אלף צפיות! זיני סיכם את הביקור בפוסט מרגש: "היום התארחתי בלוד, במרכז טניס השולחן הגדול בארץ. היה לי הכבוד לצפות באימונים של השחקנים הטובים בישראל, ואף לקחת חלק בהם. זה הרגיש לגמרי כמו חו"ל!". כבוד!


בתמונה: בן זיני במהלך אימון במרכז הטניס שולחן בלוד

כדורגל: הפועל לוד הפסידה להפועל מרמורק המתאוששת
לאחר ששחקני הפועל לוד שבו בסערה מהפגרה שכפתה מלחמת "חרבות ברזל" על כולנו, וכבר נראו עם הפנים לעבר הפלייאוף העליון, נחלה הקבוצה שני הפסדים מאכזבים, האחרון שבהם במוצא"ש, לקבוצת הפועל מרמורק המתאוששת, בתוצאה 2:0. בשעת כתיבת שורות אלה, ממוקמת הקבוצה במקום ה-14, עם 12 נקודות משלושה עשר משחקים. השבוע אירחה הקבוצה את מכבי שעריים למשחק סופר חשוב, שייקבע לאן מועדות פני הקבוצה העונה: לעבר מרכז הטבלה וצפונה, או שמא למאבקי תחתית שייקבעו אם תמשיך הקבוצה לשחק בליגה א' גם בעונה הבאה. ויוה לוד!

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: