יום שבת, 16 באוקטובר 2021, י' חשון ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

תרבות ופנאי ברמלוד נט באר יעקב

תרבות ופנאי

להקת שלוה עם מוזיקאים מאיחוד האמירויות והתזמורת הסימפונית ירושלים - תרבות ופנאי ברמלוד נט באר יעקב

להקת שלוה עם מוזיקאים מאיחוד האמירויות והתזמורת הסימפונית ירושלים

הביצוע המרגש נערך במסגרת אירוע הגאלה השנתי של ידידי שלוה בארה"ב, בסימן בניית גשרים אל העתיד.  אורח הכבוד בגאלה היה יוסף אל אוטאיבה, שגריר איחוד האמירויות בארה"ב, מאדריכלי הסכמי אברהם, שמקדם יחד עם ארגון שלוה וגורמי הממשל באמירויות ובחריין תכניות חדשניות לסייע לילדים עם מוגבלויות באמירויות על בסיס המודל והידע המקצועי של שלוה.

אם אין מטוסים אז לפחות שיהיו כדורים פורחים - תרבות ופנאי ברמלוד נט באר יעקב

אם אין מטוסים אז לפחות שיהיו כדורים פורחים

בפעם הראשונה מאז ומעולם, המריאו לפנות בוקר (שבת) כדורים פורחים מן המרחב האווירי של נמל התעופה בן גוריון. רשות שדות התעופה אישרה באופן חריג את המראת הכדורים, עקב תנועת המטוסים הדלילה ממילא בתקופה זו, וסגרה לשם כך את המרחב האווירי של הנמל במשך כמה שעות.

יום צום בצל הקורונה- זעקה למען רפואתם והצלחתם של עם ישראל - תרבות ופנאי ברמלוד נט באר יעקב

יום צום בצל הקורונה- זעקה למען רפואתם והצלחתם של עם ישראל

היום הוא צום י׳ז בתמוז, ביום הזה ארעו חמישה דברים שהשפיעו עלינו לאורך ההיסטוריה של העם היהודי, אחד מהם הוא ציון היום שבוא הובקעו חומות העיר העתיקה, בשלושת השבועות עד ט' באב אנו מתאבלים על ירושלים החרבה ומתפללים לירושלים של הגאולה. נוסיף לתפילתנו זעקה למען רפואתם והצלחתם של עם ישראל . צום קל ומועיל לכל עם ישראל.

הרב יעקב גלויברמן מברך את  התושבים לרגל יום הולדתו - תרבות ופנאי ברמלוד נט באר יעקב

הרב יעקב גלויברמן מברך את התושבים לרגל יום הולדתו

הרב יעקב גלויברמן מציין היום את יום הולדתו, ולרגל יום חשוב זה בחר הרב את הברכה שקיבל מהרבי מליובאוויטש בשנת 1985, ברכה אשר מלווה אותו מאז ועד היום וגם תמשיך ללוות אותו גם בשנים הבאות. הרב כאמור, בחר לברך ולאחל לכל אחד ואחת מידידיו האהובים , בבריאות, אריכות ימים, שנים טובות, מתוך שפע והצלחה.