יום שלישי, 07 בפברואר 2023, ט"ז שבט ה' תשפ"ג
לפרסום חייגו: 08-9255158

תרבות ופנאי ברמלוד נט באר יעקב

תרבות ופנאי

המוסלמי מאיחוד האמירויות חשף מכתב של הרצל: "כבוד להציגו במוזיאון שלי" - תרבות ופנאי ברמלוד נט באר יעקב

המוסלמי מאיחוד האמירויות חשף מכתב של הרצל: "כבוד להציגו במוזיאון שלי"

הפתעה מחממת לב ציפתה למשתתפי האירוע החגיגי שהתקיים אתמול (יום א') בבאזל שבשווייץ לציון 125 שנה לקונגרס הציוני הראשון, שנערך בעיר: מוסלמי מאיחוד האמירויות חשף איגרת נדירה שנכתבה בידי חוזה המדינה בנימין זאב הרצל, ושאותה רכש מכספו הפרטי במטרה להציגה במוזיאון בדובאי. אחמד עובייד אל-מנסורי מנהל בדובאי מוזיאון לתולדות הציונות ולהנצחת השואה. באירוע לציון 125 שנה לקונגרס הציוני הראשון, הוא חשף איגרת נדירה שכתב בנימין זאב הרצל: "חשוב לי שהדור הצעיר במדינות ערב יכיר את העם היהודי!"

נשיא המדינה יצחק הרצוג: "צביקה פיק, שיקף את יופי פניה של מדינת ישראל בעולם כולו" - תרבות ופנאי ברמלוד נט באר יעקב

נשיא המדינה יצחק הרצוג: "צביקה פיק, שיקף את יופי פניה של מדינת ישראל בעולם כולו"

שר התרבות והספורט חילי טרופר: "צביקה פיק היה אחד מאבני היסוד של המוזיקה והתרבות הישראלית. הלהיטים שיצר נכנסו לכל בית בישראל וחדרו לאלפי לבבות והביאו לישראל הישגים כבירים, דוגמת הזכייה באירוויזיון 1998."

להקת שלוה עם מוזיקאים מאיחוד האמירויות והתזמורת הסימפונית ירושלים - תרבות ופנאי ברמלוד נט באר יעקב

להקת שלוה עם מוזיקאים מאיחוד האמירויות והתזמורת הסימפונית ירושלים

הביצוע המרגש נערך במסגרת אירוע הגאלה השנתי של ידידי שלוה בארה"ב, בסימן בניית גשרים אל העתיד.  אורח הכבוד בגאלה היה יוסף אל אוטאיבה, שגריר איחוד האמירויות בארה"ב, מאדריכלי הסכמי אברהם, שמקדם יחד עם ארגון שלוה וגורמי הממשל באמירויות ובחריין תכניות חדשניות לסייע לילדים עם מוגבלויות באמירויות על בסיס המודל והידע המקצועי של שלוה.