יום חמישי, 30 במאי 2024, כ"ב אייר ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

תרבות ופנאי ברמלוד נט

תרבות ופנאי

סוד הפופקורן במזנון קולנוע נחשף ועורר זעם אצל הצופים

עובד בית הקולנוע שיתף פרט שאולי לא ידעתם על הפופקורן ומחירו, ובעוד רבים מודים שיאמצו את הטיפ בפעם הבאה שילכו לסרט, אחרים נותרו זועמים וכינו את החשיפה כ"הונאת בתי הקולנוע הגדולה". פורסם היום בואללה!!!

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

נא לגעת כאן כדי לראות את הסרטון כדי לחסוך כסף בקולנוע!!!

כולנו התרגלנו לשלם מחיר מופקע על פופקורן בקולנוע. הייתה תקופה שניסינו להביא מהבית, אך מהר מאוד הבנו שאין לנו כוח להתארגן על זה מראש. ניסינו להיכנס עם חטיף זול יותר, אך גילינו שאין תחליף אמיתי לפופקורן וניסינו גם להגיע לקולנוע "מלאים" ולהיכנס לאולם בלי לעבור דרך המזנון - אך קולות הלעיסה של אחרים והריח הממכר היו פשוט סבל תהומי. אבל אם כבר נכנענו למחיר הלא הגיוני שאנחנו צריכים לשלם כדי ליהנות מחוויית צפייה מושלמת, לפחות בואו ננסה לחסוך קצת בהוצאות בדרך אחרת. משתמש טיקטוק טוען שיש דרך לחסוך כמה שקלים בפופקורן וחושף את "סוד הפופקורן הגדול" שמטריד רבים.ג'ון לונג שעובד במזנון בית קולנוע בארצות הברית החליט לחשוף סודות על בתי קולנוע בסדרת סרטוני טיקטוק שהראשון בה צבר מעל 10 מיליון צפיות ואלפי תגובות. בסרטון טוען ג'ון כי כשאתם באים לבחור בגודל הפופקורן - לעולם אל תבחרו בבינוני.

בסרטון מדגים ג'ון את ההבדל בין הפופקורן הקטן לבינוני - כשהוא מציג כיצד הוא מעביר את תכולת השקית הקטנה למיכל הבינוני - ומראה למצלמה שהמיכל מתמלא כמעט לגמרי על אף הבדלי הגדלים והמחיר כלומר, כשאנחנו מזמינים גודל בינוני של פופקורן - אנחנו מקבלים כמות זהה לזו שמגיעה בגודל הקטן, כך שסתם גובים מאיתנו מחיר גבוה יותר על אותה כמות.

על אף שגדלי הפופקורן משתנים בין בתי הקולנוע השונים (ובישראל בכלל לא מחלקים פופקורן בשקית), צופים רבים שיתפו שלא פעם שמו לב להבדלים המינוריים בין הקטן לבינוני או בין הבינוני לגדול ואכן מציעים לבחור תמיד בקטן או בגדול ולא להתפשר על האמצע.

צופים אחרים טענו שמדובר בלא פחות מהונאה. "הגודל הבינוני הוא ההונאה הגדולה ביותר של בתי הקולנוע", כתב אחד ואחר הוסיף: "זה נכון. גם במקדונלד'ס, המילקשייק הבינוני אינו גדול יותר מהקטן. זו אותה כמות". אדם נוסף כתב: "צריך להוציא את הגודל הבינוני מחוץ לחוק. אם אני משלם יותר אז אני צריך לקבל יותר".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
כנסו ותקבלו הלם
הרב יואל | 22:28   03.08.21