יום רביעי, 17 ביולי 2024, י"א תמוז ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

מקס ומוריס ברמלוד נט

מדור הרכילות של רמלה לוד ובאר יעקב

מקס ומוריס גיליון 864 - מקס ומוריס ברמלוד נט

מקס ומוריס גיליון 864

כמו כל תושבי לוד, מקס ומוריס קיבלו בהלם, צער ותדהמה, את בשורת האיוב על לכתו השבוע של ידידם בני רגב ז"ל, האדם שכולם נהגו לכנותו בשם "האיש החזק", אבל מקס ומוריס העדיפו לראות תמיד את הצד השני שלו - האיש בעל לב הזהב, שאהב לעזור לכל אדם, ללא הבדל מוצא, גזע, דת, מין ומעמד חברתי.

מקס ומוריס/24 במאי 2024 - מקס ומוריס ברמלוד נט

מקס ומוריס/24 במאי 2024

חגיגות יום העצמאות ה-76 למדינת ישראל מאחורינו, ול"ג בעומר, שיתקיים אי"ה ביום א' הקרוב לפנינו. מקס ומוריס חגגו כבר 64 ימי עצמאות בחייהם, והם לא זוכרים יום עצמאות עצוב כמו זה שהיה לנו השנה. מי ייתן ובע"ה, ישובו במהרה כל החטופים השבויים במנהרות האויב בעזה, בריאים ושלמים. מי ייתן, שכל אויבי ישראל יובסו ע"י חיילי צה"ל, וישרור שלום על פני האדמה רוויית הדמים. שנדע ל"ג בעומר שמח ומעתה והלאה, כל ימי העצמאות של מדינת ישראל יהיו שמחים וחגיגיים, אמן כן יהי רצון!

מקס ומוריס / 10 במאי 2024 - מקס ומוריס ברמלוד נט

מקס ומוריס / 10 במאי 2024

המדור נכתב בשעות בהן נכנסים כוחות של צבא הגנה לישראל לתוך רפיח, העיר הדרומית ביותר בעזה - המקום המקולל והארור, עוד מימי התנ"ך. רפיח נמצאת בגבול עם מצרים. שם, מתחת לאדמה, בתוך מנהרות, מתחבא כמו עכבר ראש הנחש, יחיה סינוואר ימ"ש, יחד עם הגדודים האחרונים שנשארו לחמאס. שם גם מוחזקים חטופינו. כולנו מתפללים ומייחלים לניצחונם של חיילי צה"ל, לחזרת כל החטופים והחיילים בשלום למשפחותיהם, להבאתו של סינוואר לדין בישראל, חי או מת, ולמיגור החלאות של החמאס שטבחו באזרחי ישראל בבוקר שמחת תורה ה'תשפ"ד.

"מקס ומוריס" יצאו מהבידוד, על מעלליהם אפשר לקרוא כאן בהמשך.... - מקס ומוריס ברמלוד נט

"מקס ומוריס" יצאו מהבידוד, על מעלליהם אפשר לקרוא כאן בהמשך....

מקס ומוריס מעבירים תודה מיוחדת להסתדרות, שחילקה לעובדי מועצת באר יעקב שי מקורי ושימושי מאוד לימים אלו: מטריות. ובשוונג של התודות, עובדי מועצת באר יעקב מוסרים תודה לוועד העובדים המסור, שחילק שי מכובד לכבוד ט"ו בשבט, הממשמש ובא. על כל הטוב הזה אחראי יו"ר ועד העובדים, מר אהרון שמואל. יישר כוח!