יום שלישי, 07 בפברואר 2023, ט"ז שבט ה' תשפ"ג
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

שמונה שנים לנפילתו של סרן יוחאי (ג'וחא) קלנגל הי"ד: תלמידי אמי"ת רמלה קיימו את מבצע ג'וחא!!! - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

שמונה שנים לנפילתו של סרן יוחאי (ג'וחא) קלנגל הי"ד: תלמידי אמי"ת רמלה קיימו את מבצע ג'וחא!!!

יזהר אפגן, מנהל אמית רמלה: "בחרנו השנה להביא את הרוח הטובה של ג'וחא  לצוותי כיבוי האש של מרחב איילון, שדואגים לשלומנו במהלך כל ימות השנה". סרן יוחאי (ג'וחא) קלנגל הי"ד, מעבר להיותו גיבור מצטיין, הוא עודד וחיזק את החיילים שלו באופן ייחודי, כפי שעושים זאת השינה, תלמידי אמי"ת ברחבי הארץ - לעשות מתוק בלב לכוחות הביטחון ולהעניק חיבוק חם למגיני מדינת ישראל.

מחלקת איכות הסביבה בעירייה דאגה להציף את העיר באלפי שתילים לקראת ט"ו בשבט - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

מחלקת איכות הסביבה בעירייה דאגה להציף את העיר באלפי שתילים לקראת ט"ו בשבט

ט"ו בשבט הוא ראש השנה לאילנות ולכן מקפידים גם לטעת עצים וגם לקיים סדרי ט"ו בשבט עם ברכות על פירות שונים. מחלקת איכות הסביבה מקיימת במהלך השבוע של ט"ו בשבט טקסי נטיעות בכל רחבי העיר, סדרי ט"ו בשבט ,הפנינג להורים וילדים, משאית שתעבור בין מוקדים שונים ופעילות חינוכית ענפה.

חלוקת ציוד חורף לקשישים ברמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חלוקת ציוד חורף לקשישים ברמלה

במסגרת פעילות מחלקת איכות הסביבה בעיריית רמלה ובשיתוף הקרן הקיימת לישראל, חולקו בשבועות האחרונים בקבוקים חמים ומעילי חורף ל-150 קשישים ונזקקים בעיר. המדובר בציוד חדש שנתרם על-ידי קק"ל וחולק על ידי עובדי מחלקת איכות הסביבה למועדון ניצולי השואה, קשישים ממועדון טבג'ה ,ילדי צמי"ד ועוד. במהלך השנה מחולקים על ידי קק"ל ומחלקת איכות הסביבה מאות חבילות וערכות לקשישים, נזקקים, עולים חדשים ועוד. במסגרת פעילות החלוקה הודו האנשים על הסיוע שקיבלו אשר יסייע להם לעבור את החורף בצורה חמה יותר.