יום ראשון, 16 במאי 2021, ה' סיון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

רמלה קיימה טקס מרגש ויוצא דופן לזכרו של מתן-יה בוקובזה ז"ל.  - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

רמלה קיימה טקס מרגש ויוצא דופן לזכרו של מתן-יה בוקובזה ז"ל. 

הטקס החל בגזירת הסרט ובהתקנת מזוזה בכניסה בהמשך התכנסו המשפחה והאורחים באולם בית הספר ושמעו מילים מרגשות וחמות מפי ראש העיר, מיכאל וידל ההורים אליס וחיים סיפרו למשתתפים את סיפור חייו המרגש של מתן-יה ולא השאירו עין יבשה הושמע השיר מישהו הולך תמיד איתי בביצוע המרגש של רונית זזון וסיון.

חנות נוספת עולה באש בשוק העירוני ברמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חנות נוספת עולה באש בשוק העירוני ברמלה

שלושה צוותי כיבוי וחילוץ בפיקודו של להב נועם מרדכי פועלים בשריפת חנות בשוק העירוני של רמלה. במקום יש בעירה בחנות, גג המבנה גם כן עולה באש. לוחמי האש פועלים בשתי גזרות כאשר בגזרה אחת פועלים לפריצת המבנה לצורך כיבוי וסריקה ובגזרה השנייה פועלים לכיבוי על גג המבנה.

חנות עולה באש ברמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חנות עולה באש ברמלה

3 צוותי כיבוי וחילוץ בפיקודו של להב נועם מרדכי פועלים בשריפת חנות בעיר רמלה ברחוב אמיל זולא. החנות בוערת כליל, יש מעורבות של בלוני גז במקום. לוחמי האש פועלים לכיבוי השריפה ומניעת התפשטות לחנויות הסמוכות. מפקד התחנה טפסר משנה אורן שישיצקי נוכח במקום האירוע.

העולים החדשים ברמלה חגגו את ל"ג בעומר - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

העולים החדשים ברמלה חגגו את ל"ג בעומר

 בשנת המגיפה, קשה היה לעולים החדשים, עוד יותר מבעבר. בתקופה בה משרדים רבים נסגרו ועובדים יצאו לחופשות ללא תשלום, מחלקת הקליטה בעיר רמלה, בראשות אמיר וידר, המשיכה לקבל את פני משפחות העולים החדשים, וליוותה אותם בכל שלבי הקליטה. בסוף 2020 במחלקה אף פתחו תכנית מקצועית מאסיבית עבור 30 משפחות עולים שהגיעו לרמלה בין הסגרים.