יום שישי, 08 בדצמבר 2023, כ"ה כסלו ה' תשפ"ד
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט

חדשות רמלה

במעמד מנכ״ל עיריית רמלה והשר בן גביר, התקיימה חלוקת נשקים לכיתות הכוננות בעיר רמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט

במעמד מנכ״ל עיריית רמלה והשר בן גביר, התקיימה חלוקת נשקים לכיתות הכוננות בעיר רמלה

עיריית רמלה ומשטרת ישראל ערכו השבוע טקס חלוקת נשקים למתנדבי המשטרה בכיתות הכוננות של העיר רמלה. הטקס נערך בתחנת משטרת רמלה במעמד השר לביטחון לאומי, איתמר בן-גביר; מנכ״ל עיריית רמלה, רונן עזריה; הסמפכ"ל ניצב אבשלום פלד; מזב"ט השר, ניצב קובי יעקובי; ובכירים נוספים.

מוכנים לכל תרחיש. עיריית רמלה ערכה תרגיל נפילת טיל בבית ספר - חדשות רמלה ברמלוד נט

מוכנים לכל תרחיש. עיריית רמלה ערכה תרגיל נפילת טיל בבית ספר

בעיריית רמלה נערכים במהלך כל השנה לאירועי חירום העשויים להתרחש בכל רגע נתון. ביום שלישי, 28.11.23 נערך בבית הספר רעות תרגיל עירוני אשר דימה תרחיש של נפילת ירי טילים בזמן שהתלמידים נמצאים בשיעור. ראש העיר - מיכאל וידל: "אנו פועלים לכך שכל אחד מתלמידי העיר והצוותים החינוכיים ידעו את סדר הפעולות שהוכחו כמצילות חיים".

שריפת בית ברמלה- פצוע מטופל ע"י גורמי הרפואה. - חדשות רמלה ברמלוד נט

שריפת בית ברמלה- פצוע מטופל ע"י גורמי הרפואה.

4 צוותים מתחנת איילון בפיקודו של רב רשף ניסים אליעזר פועלים כעת בשריפת בית פרטי ברמלה רחוב האלונים. הבעירה נמצאת בקומה השלישית ויש עשן שחור כבד ולהבות מהחלונות. הצוותים כעת תוקפים עם קווי מים את הבעירה על מנת למנוע התפשטות למוקדים נוספים ובמקביל סורקים לשלילת המצאות לכודים במקום. פצוע אחד מטופל כרגע על ידי איחוד הצלה.

עיריית רמלה נערכת היטב לבואו של החורף - חדשות רמלה ברמלוד נט

עיריית רמלה נערכת היטב לבואו של החורף

ראש העיר, מיכאל וידל: "אנחנו נערכים כבר תקופה ארוכה לעונת הסתיו שעל פי התחזיות תהיה גשומה מהרגיל וכן לעונת החורף. אנו מבצעים פעולות מנע מקדימות ונערכים עם מתן סיוע, כוח אדם ותשתיות חדשות ומתקדמות במטרה להעניק לתושבי רמלה את המענה והשירות הטובים ביותר גם בתחום זה״.

שריפה פרצה בחנות מזון בשוק רמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט

שריפה פרצה בחנות מזון בשוק רמלה

היום (ד') לפנות בוקר מתקבלות הודעות במשל"ט 102 על עשן כבד ברמלה מכיוון השוק. 4 צוותים מתחנת איילון הוזנקו למקום ומזהים עשן ולהבות יוצאים מתוך חנות בשוק. מיד פרסו קווי תקיפה וחתרו למגע עם הבעירה. לאחר זמן קצר השיגו שליטה על הבעירה, האירוע הסתיים ללא לכודים/פצועים אך נזק רב נגרם למקום.