יום שני, 17 בינואר 2022, ט"ו שבט ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

שבעה בני אדם נפצעו בתאונת דרכים בין מספר כלי רכב ברמלה, אחד מהם במצב קשה. - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

שבעה בני אדם נפצעו בתאונת דרכים בין מספר כלי רכב ברמלה, אחד מהם במצב קשה.

אתמול (שישי) בשעה 23:06 התקבל דיווח על תאונה בין מספר כלי רכב, ברחוב יוסף קלאוזנר ברמלה. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שמיר-אסף הרופא, סה"כ 7 פצועים, בהם: גבר כבן 40 במצב קשה, עם חבלת ראש, מחוסר הכרה, נערה כבת 14 במצב בינוני עם חבלת ראש, צעיר כבן 19 במצב בינוני, עם חבלה באגן, 4 פצועים נוספים במצב קל.

למרות הקורונה - תלמידי אמית רמלה קיימו מבצע לזכרו של רס"ן יוחאי (ג'וחא) קלנגל הי"ד - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

למרות הקורונה - תלמידי אמית רמלה קיימו מבצע לזכרו של רס"ן יוחאי (ג'וחא) קלנגל הי"ד

הפעילות התקיימה כחלק ממבצע ג'וחא בה נוטלת חלק רשת אמית, לזכרו של רס"ן יוחאי (ג'וחא) קלנגל הי"ד שנפל בהר דוב מירי טיל נ"ט על הרכב בו נסע בעת שהוביל פעילות מבצעית. בתפקידו האחרון הוביל את הלחימה במבצע 'שובו אחים' בצוק איתן. יוחאי קיבל תעודת הצטיינות מהרמטכ"ל על דרך הפיקוד בה הוביל את חייליו מתוך דאגה לכלל צרכיהם.

מיכאל וידל: "הבקו"ם החדש ישנה ויקדם את רמלה בצעדי ענק!" - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

מיכאל וידל: "הבקו"ם החדש ישנה ויקדם את רמלה בצעדי ענק!"

מחנה "אופק רחב" יוקם בסמוך למפקדת פיקוד העורף ברמלה, וישתרע על 360 דונמים. הוא יהווה את המחנה הרב-זרועי הגדול והמרכזי של צה"ל ויאכלס בתוכו, בין השאר, את מפקדות אגף טכנולוגיה ולוגיסטיקה, מפקדת זרוע היבשה, את אגף כוח-אדם ואת הבקו"ם החדש. בנוסף, יכלול הפרויקט שטחי מסחר, חניונים, מתקני ספורט ושבילי אופניים.

יום שיא לציון פועלו ודמותו של אליעזר בן יהודה בבית הספר "בן גוריון" ברמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

יום שיא לציון פועלו ודמותו של אליעזר בן יהודה בבית הספר "בן גוריון" ברמלה

יום שיא בנושא: "השפה העברית" חתם פעילות מגוונת וענפה של הכרת הביוגרפיה של מחייה השפה העברית, אליעזר בן יהודה, הכרת ביטויים, צירופי לשון, מילים נרדפות, מילים והיפוכן, הלחמים- איך נוצרות מילים חדשות? דפי שעשוע-ממאגר המילים שחידש  אליעזר בן יהודה כגון: "עירייה"-בית פקידות העיר, "מטרייה"-מחסה ממטר, "שען" במקום "מתקן מורה השעות" ועוד...