יום ראשון, 02 באוקטובר 2022, ז' תשרי ה' תשפ"ג
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

סיורי סליחות לקהילות מרמלה בירושלים ובפקיעין - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

סיורי סליחות לקהילות מרמלה בירושלים ובפקיעין

בתקופה זו מתקיימים סיורי סליחות לקהילות בעיר, קהילת הצעירים קשתות יצאו לסיור סליחות בפקיעין שבצפון ,קהילת יוצאי הודו ובוכרה יצאו לסיורי סליחות בירושלים עם מדריכי קק"ל. במהלך הסיורים סיירו התושבים בסמטאות של פקיעין העתיקה בליווי שחקנים וזמרים ,נפגשו עם מרגלית זינאתי תושבת המקום והשתתפו באמירת סליחות.

רמלה של מיכאל וידל משנה את פניה ללא הכר - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

רמלה של מיכאל וידל משנה את פניה ללא הכר

רמלה נמצאת בתנופת פיתוח אדירה בכל התחומים. כמות התוכניות והפרוייקטים המתבצעים בימים אלה בעיר, ואלה שבקנה, מציבים את רמלה בצמרת הרשויות הצומחות והמבוקשות בישראל. נפגשנו עם ראש העיר מינאל וידל, לריאיון חגיגי לסיכום שנת תשפ"ב ולכבוד השנה המתחילה הערב:

בשעה טובה! כללית חנכה אתמול את מרכז בריאות הילד החדש בקניון רמלה - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

בשעה טובה! כללית חנכה אתמול את מרכז בריאות הילד החדש בקניון רמלה

המרכז לבריאות הילד החדשני והמתקדם ביותר שעוצב במראה מודרני ועדכני בשיתוף צוות המרפאה, משתרע על פני שטח של 960 מ"ר וממוקם בקומה העליונה של קניון רמלה עזריאלי. במרכז 17 חדרי רופא, 5 חדרי אחיות וחדר טיפולים שישמש כמענה מחליף לטיפולי אשפוז יום.

טרמינל 6 - המרחב של העתיד במרכז הארץ יוצא לדרך - חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

טרמינל 6 - המרחב של העתיד במרכז הארץ יוצא לדרך

באירוע השקה שנערך השבוע בהיכל התרבות ברמלה בהשתתפות יזמים, אנשי עסקים, תושבים ושותפים להקמת טרמינל 6, הציגו ראשי הרשויות של גזר רמלה וחבל מודיעין את התוכניות להקמת טרמינל 6 שעל פי ההערכות צפוי להסתיים ב  2024 וסיפרו על שיתוף הפעולה הנדיר בין הרשויות שהביא לתוצאה