יום ראשון, 16 במאי 2021, ה' סיון ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

תיכון אמי"ת טכנולוגי רמלה, במבצע אהבת חינם בעקבות האסון במירון

שלמה זוארץ תלמיד כיתה י': "האסון במירון עבורי היה קשה מאוד. אני אישית נכחתי במקום שעות ספורות לפני, ויצאתי בתחושה של רגשות מעורבים. מצד אחד קשה מאוד לאבד כל כך הרבה אנשים ומצד שני מרגש לראות את עם ישראל מתאחדים לעזרה גדולה".

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

קרדיט צילום תמונה: ורד עוזרי
בעקבות האסון שהתרחש בהר מירון, הוחלט בבית החינוך אמי"ת טכנולוגי רמלה לפתוח את השבוע, בבוקר תפילה ושיח בנושא 'ואהבת לרעך כמוך'.
התלמידים השתתפו בשיח מחנכים כיתתי, דנו בנושאים אמוניים, חברתיים וערכיים. לאחר מכן התכנסו כלל התלמידים באולם בית הספר לטקס מיוחד לרפואת הפצועים ולזכרון הנפטרים. הטקס נחתם בשירה של כלל התלמידים בשיר 'ואפילו בהסתרה'.
לאחר מכן יצאו התלמידים במבצע של 'אהבת חינם' בו הם מחלקים צמידים עליהם כתוב 'ואהבת לרעך כמו-אח'. כל מי שיגיע לבית הספר יקבל צמיד ללא תשלום.
שלמה זוארץ תלמיד כיתה י' משתף: "האסון במירון עבורי היה קשה מאוד. אני אישית נכחתי במקום שעות ספורות לפני, ויצאתי בתחושה של רגשות מעורבים. מצד אחד קשה מאוד לאבד כל כך הרבה אנשים ומצד שני מרגש לראות את עם ישראל מתאחדים לעזרה גדולה".
יזהר אפגן, מנהל בית החינוך: "דווקא באסון הנורא שהתרחש במירון מקומינו כמחנכים הוא להוסיף אמונה ואהבת ישראל ונתחזק יחד כולנו באהבה גדולה לעמינו ובתוכנו, כי עת צרה היא ליעקב וממנה יוושע".

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: