יום חמישי, 24 ביוני 2021, י"ד תמוז ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

עיריית רמלה תיזום ימי גיוס תרומות דם בשיתוף מרכז הדם של שירותי הדם במד"א

במפגש שקיים ראש העיר, מיכאל וידל עם ליאור אלטמן - מנהל מערך תרומות הדם הארצי של מד"א שוחחו השניים על המעבר הצפוי בקיץ הקרוב של בנק הדם של ישראל לקריית מד"א שהקמתה מסתיימת בימים אלה ברמלה. 

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

במפגש שקיים ראש העיר, מיכאל וידל עם ליאור אלטמן - מנהל מערך תרומות הדם הארצי של מד"א שוחחו השניים על המעבר הצפוי בקיץ הקרוב של בנק הדם של ישראל לקריית מד"א שהקמתה מסתיימת בימים אלה ברמלה.  קרית מד"א תשמש כמרכז לוגיסטי מציל חיים, מתקדם ומודרני ויפעל גם כמרכז תעסוקה חשוב ומרכזי בעיר. ליאור הדגיש את היתרון הקיים בעובדה כי מרכז הדם נמצא ברמלה המאפשר באופן פשוט יותר לקיים במהלך השנה מס' ימי התרמת דם בעיר ובכך לסייע למאמץ הלאומי ולוודא שלא יחסרו מנות דם למאושפזים בבתי החולים השונים.

ראש העיר הוסיף כי יספק את כל המעטפת העירונית על מנת לסייע לקיום ימי התרמת דם "אני פונה לתושבים להכיר להצטרף למיזם להגיע ולתרום דם. תרומות דם מצילת חיים וחשיבותן גדולה מאוד לחולים ולפצועים" בתום הפגישה העניק ליאור לעיריית רמלה תעודת הוקרה על ארגון ימי התרמת דם בעיר וכן את ספר ההיסטוריה של מד"א. ראש העיר הדגיש את ההזדמנות הנוספת להגיד לליאור תודה ענקית בשמו ובשם העירייה והתושבים על העשייה המבורכת בתקופת הקורונה, בשגרת החירום שנכפתה עלינו וכמובן גם ביום-יום.

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
תקנו רק מערבים. לא ערבי לא קונה
הרב יואל | 18:38   07.06.21