יום רביעי, 04 באוגוסט 2021, כ"ו אב ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

בשורות משמחות להתחדשות העירונית ברמלה

בשבוע האחרון זכתה עיריית רמלה לשני הישגים גדולים בתחום ההתחדשות העירונית. העיר זכתה בקול קורא של הרשות להתחדשות עירונית לקידום תכנית להתחדשות בניינית שתחליף את התמ"א 38. התכנית תבחן את כל הבניינים הישנים בעיר ותקבע באלו בניינים יהיה ניתן לקדם פרויקט נקודתי ובאלו תנאים. זהו נדבך חשוב לתכנון ההוליסטי והכולל שמוביל ראש העיר בשנתיים האחרונות אשר במסגרתו מקודמות גם תכנית האב הכלל עירונית להתחדשות עירונית, ותכנית האב להתחדשות שכונת בן גוריון.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בשבוע שעבר גם התבשרה עיריית רמלה שרשות מקרקעי ישראל אישרה את בקשתה לתקצוב תכנון של מתחם פינוי בינוי גיורא. מדובר באחד המתחמים הגדולים והמורכבים בעיר. 

במסגרת קידום התכנית יופעל צוות מתכננים מטעם העירייה שיכין תכנית למתחם ובמקביל תפעל המנהלת בשטח עם התושבים כדי להכינם להתחדשות העירונית.

ראש העיר, מיכאל וידל " מדובר בהישגים גדולים להתחדשות העירונית ברמלה. בשנתיים האחרונות, מאז שהקמתי את המנהלת, אני פועל בשני צירים –הסדרה ויצירת וודאות והשני קידום של תכניות נקודתיות. התקצוב שקיבלנו יתרום רבות לשני הצירים הללו ויעלה את רמלה שלב נוסף בהתחדשות העירונית".

ראש המנהלת להתחדשות עירונית, עו"ד גיל פכט "אנו מאמינים שהוודאות התכנונית שתיווצר עם קידום התכניות תתרום לכלכליות של ההתחדשות בעיר ובכך תסייע למימוש. אנחנו קוראים שוב לכל התושבים לא לחתום לפני שמתייעצים עם המנהלת"

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: