יום רביעי, 04 באוגוסט 2021, כ"ו אב ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

תלמידים מבתי הספר של רשת אורט מכל רחבי הארץ, יהודים וערבים,הגיעו לרמלה

בשבוע שעבר הגיעו לעיר רמלה תלמידים מבתי הספר של רשת אורט מכל רחבי הארץ, יהודים וערבים, במטרה לקיים פעילויות קהילתיות מגוונות, ליצור ולפעול למען האחר במסגרת פרויקט "אורטוב" (אורט-טוב).

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

הרשות לביטחון קהילתי ברמלה חברה לפרויקט ובחשיבה משותפת קידמו מספר פעילויות משותפות ביניהן: הקמת קיר ירוק במתחם הידידות, בניית ספסלים במרכז עיר ללא אלימות של הרשות לביטחון קהילתי, פעילויות בבתי הספר ועוד. 

במרכז עיר ללא אלימות זכו התלמידים לא רק לתת, אלא גם לקבל, הם התפנקו בכיבוד עשיר וגם נהנו ממגוון פעילויות חווייתיות: משחקי שולחן, מולטימדיה ובנוסף שוחחו עם מדריכי המוגנות של העיר, שסיפרו להם על תפקידם.

מנהלת אגף מנהל ותיאום והרשות לביטחון קהילתי ברמלה הגב' גלית כהן נכחה גם היא בפעילויות ולקחה בהן. לפעילות היו שותפים גם המחלקה לאיכות הסביבה שגם סיפקו שי של כובע לתלמידים וכן קב"טים מאגף הביטחון שהצטרפו.

תודה לרשת אורט על היוזמה היפה והעשייה החשובה, לתלמידים המקסימים מכל הארץ שהגיעו כדי לעשות ולתרום ולצוות המקסים שליווה אותם. לאיציק בוצר, סגן הרשות לביטחון קהילתי ברמלה שהיה בקשר עם רשת אורט, תיאם והביא להצלחת הפעילויות. לעידן גונן מנהל תחום החינוך בביטחון קהילתי אשר ליווה את התלמידים, לאיציק אסרף מנהל אגף הביטחון, לשרון אטנר מנהלת המחלקה לאיכות הסביבה ולכל השותפים בפרויקט. 

ישר כוח וכן ירבו פרויקטים שכאלה.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
יודע
דניל | 13:04   21.06.21