יום רביעי, 04 באוגוסט 2021, כ"ו אב ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

טקס חלוקת מלגות של רוטרי רמלה, ע"ש אברהם רינגל ז"ל , לבני נוער מצטיינים

פרויקט חלוקת המלגות הרב שנתי של מועדון רוטרי רמלה הוקדש השנה לבני נוער בעיר שהצטיינו בפעילות התנדבותית בתקופת הקורונה. תשעה נערות ונערים מכול מגזרי האוכלוסייה זכו במלגה של 700 ₪ כול אחד , הנערים אבו סיף יוסף מבי"ס אורט מקיף ערבי ודוידוב גבריאל מבי"יס עתיד איתן ,שזכו בהצטיינות יתרה , ייצגו את עירנו בתחרות האזורית.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

מתוך רשימה גדולה ומפוארת של מועמדים שהוגשו , ולאחר שנבדקו עשייתם הקהילתית וההתנדבותית , בחרה וועדה מכובדת ביותר שכללה את רונן רוטשטיין נשיא לשעבר של רוטרי רמלה ועוזר נגיד רוטרי לשנת 2020-2021 , מר יואב נדב מנהל יחידת הנוער העירוני , הגב' דנה סמדג'ה ,מר יוסי מסטאי ומר סחר בראנסי מפקחי מינהל חברה ונוער ,את תשעת המצטיינים שזכו במלגות , ומתוכם שני נערים שקיבלו את הציונים הגבוהים ביותר וייצגו את עירנו בתחרות הארצית.

בשלב הברכות שלאחר הטקס הרוטריוני ,סיפרה הנשיאה לשעבר כהן בלה על המטרות של הפרויקט ,ההחלטה לבחור את בני הנוער שהצטיינו בהתנדבות בתקופת הקורונה והודתה למשפחת רינגל על התמיכה והתרומה. נשיא המועדון עגיב יוסף סיפר למשתתפי הכנס על הפעילות הרבה המגוונת והעשירה של המועדון בתקופה הקשה של הקורונה , הודה לצוות השופטים ואיחל הצלחה לזוכים. מר שמעון שושן נציג מפעל רינגל מתכות שיבח בשם החברה את חברי המועדון על פעילותם הענפה למען העיר ותושביה והוסף "אנו נמשיך ונתרום לעיר ,לתושביה ובעיקר למצטייניה" .

סגן ראש העירייה מר מאור אשש ,בירך בשם ראש העירייה ואמר "אני רוצה להגיד תודה להורים שנמצאים הערב בטקס מכובד זה, אין לי ספק שעשיתם עבודה טובה מאוד. לראות את הילדים שלכם מקבלים מלגות ותעודות כהוקרה על ההתנדבות, האכפתיות והנתינה בתקופת הקורונה מראה עד כמה אתם הייתם ונשארתם משמעותיים , יש לכם זכות גדולה מאוד . תודה גדולה לחברי מועדון רוטרי רמלה ולמשפחת רינגל אשר תרמה את המלגות".

בגמר הברכות הוזמנו  תשעת הנערים והנערות המצטיינים  לעלות לבמה לקבלת המלגות ותעודות ההוקרה , הנערים אבו סיף יוסף וגבריאל דוידוב  זכו גם למגן הצטיינות מהגב' ויקי ניצן מנהלת מינהל חברה ונוער  אשר שיבחה את פעילותם ההתנדבותית בתקופת הקורונה בסיוע לימודי , חלוקת אריזות מזון למשפחות נזקקות ,קיום ימי הולדת לאזרחים ותיקים ,סדנאות העצמה לבני נוער וחיזוק העסקים הקטנים בעיר.  הגב' ויקי ניצן הודתה לחברי הרוטרי על טקס יפה ומכובד , למנחה נשיא לשעבר שמעון גונן ולמשפחת רינגל על תרומתם ותמיכתם.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: