יום רביעי, 04 באוגוסט 2021, כ"ו אב ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

תצוגת אופנה במרכז יום לקשיש דוד רזיאל" ברמלה

באירוע מרגש ביותר, שנערך, במעמד ראש העיר רמלה, מיכאל וידל, מנהל האגף לשירותים חברתיים, אייל קהלני, מנהלת המדור לטיפול באזרחים ותיקים מריאלה צרפתי , מירב אורנשטיין- ראש צוות עבודה קהילתית ורבקה הרשקוביץ מנהלת מרכז היום מעמותת מט"ב התקיימה תצוגת אופנה חגיגית במיוחד ומרהיבה לחלק מהקשישות המבקרות במרכז היום לקשיש.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

תצוגת האופנה, היא אירוע מסכם, למסע ארוך ומרגש שנערך למעלה משנה. סדנת נשיות בוגרת וסטיילינג לגיל השלישי.

את הסדנא הנחו, תלמה מאסטרו, מנחה וותיקה ומוערכת, המנחה מזה שנים סדנאות העצמה לנשים וגברים,  במסגרת, סדנאות של פרויקט "מדברים מהבטן", והעובדת הסוציאלית של מרכז היום, נאוה ברנדס.  עו"ס וותיקה, מנחת קבוצות מוסמכת ומאמנת אישית וקבוצתית.

במהלך הסדנא, עברו הנשים, כ-12 במספר, תהליך מעצים, שעבד על הנראות ,על  העור וטיפוחו, על השיער, על הלבוש ועל היציבה. הנשים למדו להלך יציבות וזקופות עם "העין החמישית" המצויה, במעלה בית החזה. גם עם הליכון או מקל.

עיקר העבודה היה על תחושת הערך העצמי של הנשים. וכיצד, כל אחת מהן מרגישה מלכה!!

הנשים עלו לבמה המקושטת בשער בלונים, מעמדי פרחים ועלי שושנים, בשמלות שתרמה ותפרה במיוחד עבורן, נועה אורון מאולה. Ulla  שמלות צבעוניות  ומדהימות שהנשים קבלו במתנה.

בני המשפחות שהגיעו לתצוגה, ריגשו את האימא והסבתא בזרי פרחים, ובחיבוקים .

הנשים הלכו על שביל השושנים, מחייכות, שמחות, יפהפיות וצועדות זקופות וגאות, 

לקול תרועות הקהל. ראש העיר ציין שההתרגשות עבורו כפולה, ראשית עצם קיום התצוגה ושנית כי הופתע לגלות כי אימו לקחה חלק בתצוגת האופנה. 

תודות מיוחדות , לגל מאסטרו, ויהלי פלמון , שהיו על האיפור המהם,  תודה לחנן ברנדס, שצילם בוידאו ויערוך סרט של האירוע. ליולנדה שהייתה על המוסיקה, כמובן למנהלת מרכז היום  רבקה הרשקוביץ, ולכל הצוות הנפלא שערך, וסידר ואפה עוגות.

נציין שכל התורמים להפקה נתנו מרוחם הטובה, ועבדו בהתנדבות.

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: