יום רביעי, 04 באוגוסט 2021, כ"ו אב ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

תביעה על סך מיליון ש"ח נגד 17 תושבים מרמלה שפגעו בשמו הטוב של עו"ד דימיטרי שאהין

עו"ד דימיטרי שאהין, מסר ליישומון "רמלודנט-באר יעקב", כי בכוונתו לתרום את סכום הפיצויים שייקבע ע"י בית המשפט, לעמותות רווחה הפועלות למען הקהילה ברמלה. כמו כן, הדגיש עו"ד שאהין כי התביעה שלו נועדה גם כדי להרתיע אחרים מלעשות שימוש לא הוגן במקלדת כדי לשתף ולהפיץ שקרים ועלילות שכל ייעודן הוא להכפיש ולפגוע  בשמו הטוב של האדם.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: התובע, עו"ד דימיטרי שיאהן

השבוע ביום שני הגיש עו"ד דימיטרי שאהין, תביעת ענק על סך  מליון ש״ח, לבית משפט השלום בתל אביב, נגד מר יחזקאל משה ועוד 16 נתבעים אחרים בגין הוצאת דיבה ולשון הרע.
עו"ד דימיטרי שאהין, משמש יועץ משפטי לעמותה נוצרית אורטודוקסית ברמלה, הדואגת לצרכיה של הקהילה הנוצרית ברמלה, ומפעילה גם גנים ובתי ספר לתלמידים מכיתה א' עד כיתה י"ב. כמו כן משמש התובע גם כיועץ משפטי של קבוצת כדורסל נשים, אליצור נווה דוד רמלה, ומתנדב בארגון "איחוד הצלה".
התובע הינו תושב רמלה, נשוי ואב לארבעה ילדים. בעל משרד עורכי דין עצמאי מעל 20 שנה בתחום הנזיקין, ברמלה.
התובע עמל במשך שנים רבות לבניית קריירה מצליחה, לטפח ולבנות את שמו הטוב. ברבות השנים התובע הפך לאישיות ידועה ומוערכת ברמלה.
 הנתבע יחזקאל משה, הפיץ ברשת החברתית "פייסבוק" שני סרטונים שקריים ופוגעניים במסגרתם טען מר יחזקאל משה, כי עו"ד דימיטרי שאהין פלש וגנב דירה ששייכת לסבתו.  מר משה הפיץ את הדברים השקריים בזדון, תוך שהוא פוגע בשמו הטוב של עו"ד שאהין, וזאת למרות שעו"ד שאהין הציג בפניו הסכם מכר לפיו הזכויות נרכשו כדת וכדין. בנוסף, צורפו אינספור צילומי מסך מתגובות פוגעניות כאלה ואחרות על הסרטונים הנ"ל המהווים פרסום לשון הרע לפי החוק.    

התביעה הנ"ל הוגשה גם  נגד 16 נתבעים נוספים  אשר פרסמו תגובות פוגעניות שהכפישו את שמו הטוב של עו"ד שאהין ואשר ושיתפו את הסרטונים השקריים שפרסם מר יחזקאל משה.

עו"ד דימיטרי שאהין, מסר ליישומון "רמלודנט-באר יעקב", כי בכוונתו לתרום את סכום הפיצויים שייקבע ע"י בית המשפט, לעמותות רווחה הפועלות למען הקהילה ברמלה.
כמו כן, הדגיש עו"ד שאהין כי התביעה שלו נועדה גם כדי להרתיע אחרים מלעשות שימוש לא הוגן במקלדת כדי לשתף ולהפיץ שקרים ועלילות שכל ייעודן הוא להכפיש ולפגוע  בשמו הטוב של האדם.
אם מישהו מהנתבעים רוצה להגיב או למסור דבר מה מכתב ההגנה, היישומון יפרסם את הדברים בשם אומרם.

 

 

 

 

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
1
נראה מי ינצח
חגיה | 16:13   24.06.21