יום רביעי, 04 באוגוסט 2021, כ"ו אב ה' תשפ"א
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

עיריית רמלה תקים מרכז וטרינרי מהמתקדמים בישראל

את החזון הזה אפשר להתחיל לספר כבר לפני 6 שנים, כאשר ד"ר רויטל אורבך הגיעה לנהל את השירות הווטרינרי בעיריית רמלה ובחזונה שאפה להקים כלביה בעיר, כזאת שתענה על צרכים הומניים, כזאת שתוכל גם להציל בעלי חיים וגם לטפל בהם, לתת להם מקום שיהיה תחנה מתקנת בדרכם לחיים חדשים. 

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

לצורך הגשמת החלום היה נחוץ שותף שייקח את הנושא של קידום צרכים גם לבעלי החיים בעיר ויהיה מוכן להשקיע בו. בדיון מקצועי שהתקיים בנושא, ראש העיר מיכאל וידל החליט שזו העת לקדם את החזון ולהביא אותו לביצוע.
אט אט, במסע שמלווה בהרבה עבודה קשה, החזון של ד"ר אורבך קורם עור וגידים והמרכז הווטרינרי העירוני של רמלה מתקדם, ובשבוע האחרון אף התקבל עבורו היתר בניה.


המרכז הווטרינרי תוכנן כך שיתאים לצרכי העיר, בעלי החיים והתושבים כאחד ותהיה בו תשתית מתאימה להמשך הפעילות הענפה של השירות הווטרינרי בעיר.


בדבריו ציין ראש העיר: אני גאה על הדרך שעברנו ברמלה לרווחת בעלי החיים בעיר ורואה עין בעין עם הצוות המקצועי ברגישות גדולה את נושא הרווחה של בעלי החיים. בימים אלא אנו פועלים להקמתו של מרכז וטרינרי אזורי חדיש ומתקדם אשר יהווה חוד החנית בטיפול בבעלי חיים. אני רוצה להוסיף ולהודות לכל העוסקים במלאכה בראשם לד"ר רויטל אורבך, מנהלת השירות הווטרינרי ולצוותה על פעילותכם למען החיות".

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה: