יום שבת, 16 באוקטובר 2021, י' חשון ה' תשפ"ב
לפרסום חייגו: 08-9255158

חדשות רמלה ברמלוד נט באר יעקב

חדשות רמלה

רס"ב הלן שמואלי וסמל אושר חליבה: מצטייני צה"ל לשנת 2021

רס"ב הלן שמואלי, רמ"ד איכות משולבת בבסיס הספקה צריפין, מצטיינת ראש אט"ל לשנת 2021. סמל אושר חליבה, טכנאי בחטמ״ר עציון, מצטיין מפקד חטיבה מרחבית 'עציון' לראש השנה שקיבל הצטיינות על עבודתו הקשה ומילוי תפקידו על הצד הטוב ביותר.

פורסם בתאריך:    מאת:


נכתב על ידי

מערכת רמלוד נט ובאר יעקב

בתמונה: גאווה כפולה לרמלה! הלן שמואלי ואושר חליבה מצטייני צה"ל לשנת 2021

רס"ב הלן שמואלי, רמ"ד איכות משולבת בבסיס הספקה צריפין, מצטיינת ראש אט"ל לשנת 2021.
הלן בת 41, נולדה ברמלה שם מתגוררת עד היום יחד עם בעלה וששת ילדיה.

רס"ב הלן שמואלי!
הלן התחילה את מסלולה באוגדה 370, אך לאור התפרקות האוגדה, עברה לפיקוד מרכז לאחר מספר חודשים.
בשנת 2000 ביקשה לעבור לאזור המרכז ליד עיר הולדתה רמלה, מאז משרתת בצריפין עד היום.
אחרי שסיימה את שירותה הסדיר, חתמה הלן שירות קבע והתחילה לעבוד בתחום העוסק באיכות והגנת הסביבה, בטיחות בעבודה ושימור האנרגיה, תחומים שמלווים אותה מאז בתפקידיה השונים.

הלן משתפת: "אני הבנתי במערכת הצבאית שהכול זה עניין של עד כמה אתה באמת רוצה לעשות שינוי במערכת. הצבא שלנו זה צבא ותיק כמו שאומרים והרבה דברים קורים יום אחרי יום, כמו שאומרים 'חיים ועושים כל יום אותו דבר'. אבל כשרוצים באמת לעשות איזה שהוא סוג של שינוי צריך קודם כל לרצות לעשות אותו, כי כשאתה רוצה שיקרה שינוי אז אתה חייב להתעסק עם זה ולתת את כל כולך. זה לא משנה מה הדירוג ההיררכי שלך במערכת הזאת, זה פשוט עניין של רצון, ובאופן אישי אני הצלחתי לקדם המון, המון נושאים ששנים אף אחד לא הצליח לקדם אותם, ורק הרצון העז שלי באמת ליצור שינוי גרם לזה שהתעסקתי בדברים ובאמת הבאתי לשינוי".

הלן היא בת בכורה לזוג הוריה ואחות ל-4 אחים ואחיות, כל אחד ואחת מהם עשו מסלול שונה כשהלן היא היחידה שהמשיכה בקריירה הצבאית שלה. אחד האחים שלה התגייס לגולני, ששרד היתקלות עם מחבל,  מחבל חדר למוצב בו הוא שירת, ירה כדור אשר נכנס לאחיה לכתף והגיע עד לצווארו. התקרית הכניסה אותו לשיקום לזמן ארוך אך למזלה של המשפחה, היום מצבו של אחיה השתפר. כיום הוא נשוי ואבא לילדה.

הלן התרגשה מאד לקבל את אות הצטיינות ראש אט"ל, "זאת גאווה מאוד גדולה, מכיוון שכיף מאוד לדעת שמוקירים אותך ומקבלים את מה שאתה עושה בעבודה וזה לא מובן מעליו. למפקדים יש תחתיהם המון, המון אנשים, נגדים, חיילים, ולהצליח להסתכל על כולם ולראות מי מהם באמת זה מצטיין, כל הכבוד להם, ואני ממש גאה על זה שנבחרתי״.
אך זה לא סוף מסעה, בקרוב הלן תקודם לתפקיד במסלול בכיר, רמ"ד תכנון ואינטגרציה, שם תמשיך את עבודתה הרבה ותעשה את המיטב להצליח ולעשות שינוי!

*  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *  *


סמל אושר חליבה!
סמל אושר חליבה, טכנאי בחטמ״ר עציון, מצטיין מפקד חטיבה מרחבית 'עציון' לראש השנה שקיבל הצטיינות על עבודתו הקשה ומילוי תפקידו על הצד הטוב ביותר.
.אושר בן 20 ומתגורר ברמלה, אושר התגייס בנומבר 2019 ועבר טירונות בביסל״ח 450, בסופה של הטירונות נפתחה בפניו האפשרות לעבור לחיל התקשוב. אושר עבר הכשרה בת ארבעה חודשים בעיר הבה״דים שבסופה הוכשר כטכנאי.  מיד עם סיום ההכשרה שובץ בחטיבת עציון.
אושר משתף: ״במסגרת התפקיד אני אחראי על תיקון ושמירה של ציוד הקשר והרכבים המשוריינים בפרט. כיום אני מהוותיקים במחלקה ומשתדל לסייע לכל החיילים. התפקיד אינטנסיבי, דורש הרבה השקעה ומאוד מחשל״.

אושר שיתף את תחושותיו במעמד קבלת ההצטיינות ממפקד חטיבה מרחבית 'עציון': "אני מאוד מתרגש וקבלת ההצטיינות אינה מובנת מאליה עבורי, שמח שמעריכים את עבודתי ואמשיך במלוא המרץ, תודה רבה לכולם".

 

ישר כוח, נאחל לשני המצטיינים המון בהצלחה!

תגובות

captcha
הקלד את המספרים שאתה רואה בתמונה:
3
הלן שיחקת אותה
אנונימי | 12:46   29.09.21
2
הלן שמואלי האלופה!!!
רינת | 11:32   29.09.21
1
הלן אלופה אמיתית !!!
נועלה | 11:29   29.09.21